Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem. W grudniowej promocji pokusiłem się na ofertę Cyfry plus. Zależało mi głównie na HD, ale jako ze w tym czasie był problem z dekoderami PVR HD i nie miałem telewizora HD to postanowiłem, ze wezmę dekoder SD. Z forum dowiedziałem się, że mogę wziąc SD, a później na promocyjnych warunkach wymienić dekoder (zachowując promocję do 5 m-cy gratis Kanały HD i darmowa dzierżawa do 10 m-cy). Podpisując umowę zadeklarowałem to dla dystrybutora. Teraz chcąc wymienić dekoder dowiedziałem się, że nie mam zaznaczonego takiej chęci w umowie. Poszedłem do dystrybutora w celu wyjaśnienia i dowiedziałem się, że wówczas w systemie nie było możliwosc zaznaczenia chęci póxniejszej wymiany dekodera. Złożyłem reklamacje do Cyfry, otrzymałem odpowiedź, ze muszę udać się do dystrybutora w celu potwierdzenia jego błędu, poszedłem do niego i otrzymałem odpowiedź, że błedu pop jego stronie nie ma, bo wówczas takiej promocji nie było. W cyfrze odsyłają mnie do dystrybutora, u dystrybutora do Cyfry. Kto ma racje - dystrybutor czy Cyfra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony gafy nie było, wytłumaczyłem mu dobrze co chcę. Nie wiem jak napisał w umowie, bo nic z niej wywnioskować nie można. dostałem odpowiedź z Cyfry, ze muszę udać się do dystrybutora, by on wydał zaswiadczenie o swojej pomyłce, co miałoby być podstawą do zmian w umowie. Tylko, że on stanowczo twierdzi, że wówczas takiej możliwości nie było i że na infolinii wciskają mi kity. Zaświadczenie oczywiście mi nie wydał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Akcja rezerwacji PVR'ów była od 12 grudnia, więc jeśli podpisałeś umowę przed 12 grudnia to rzeczywiście takiej opcji nie było i dystrybutor ma rację :(

 

P.S. Byłem na Twoim blogu, ponieważ nie masz jeszcze 18'stki to ktoś z rodziny podpisywał umowę ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To były wtedy rezerwacje 8) Ale jeśli nie sprawdziłeś przy umowie czy jest zrobiona rezerwacja (była drukowana w aneksie do umowy) to jest problem, bo tak naprawde ciężko bedzie ustalic czy dystrybutor popełnił błąd... chociaż jesli mówi, że 23 grudnia nie było rezerwacji to coś tu jest nie tak u niego 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już przechodzi najśmielsze oczekiwania! Poszedłem dzisiaj do APS-u kolejny raz wyjaśniać sprawę, a Pan mnie spławił mówiąc, że możliwość wymiany dekoderów na HD obowiązywała od początku promocji do ok 20 grudnia. Ja nie wiem czemu ten [beep]ny dystrybutor tak kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie promocji swiątecznej otuż chodzi mi o to że podpisałem dwie umowy obie na te same pakiety i opcje kture były gratis a sprzedawca powiedział że do tego dostane jeszcze Orange sport w prezencie i na jednym dekoderze jest ten kanał a na drugim pisze brak uprawnień dodam że w pierwszej jak i drugiej umowie nie mam napisane że mam tą opcje ale skoro jest na jednym dekoderze to wydaje mi się że i na drugim powinna być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, umowę z Cyfrą podpisałem w grudniu promocja świąteczna, zaznaczyłem w umowie że jeżeli będę chetny to wymienię dekoder na HD. Czy po wymianie takiego dekodera (dzierżawa na 10 miesięcy gratis) czy po tym okresie mogę zrezygnować z dekodera HD i powócić do analogowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę w związku z podpisaniem umowy Żywca z Ekstraklasą, dzisiaj podczas konferencji prasowej Cyfra miała dziś też jakieś ciekawe nowinki pokazać, ktoś coś już wie?

 

edit:

 

W czwartek plany na ligową wiosnę przedstawiła również transmitująca mecze telewizja Canal Plus. Nowością będzie m.in. pokazania dwóch najważniejszych meczów w paśmie niekodowanym.

 

- Mecze ligi polskiej ściągają przed telewizory widownię równą najlepszym produkcjom filmowym. Oglądalność jest coraz większa, ale by przyciągnąć nowych kibiców i widzów zdecydowaliśmy się zaprezentować im nasz produkt w paśmie otwartym" - poinformował prezes spółki Canal Plus Cyfrowy Bernard Le Guern.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...