Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oddałem Polsat , i " spróbowałem " szczęścia z Cyfrą + ... :oops:

Od 5 lat się przymierzałem do tego aż wreszcie usatysfakcjonowany " promocją " owej platformy udałem się do dystrybutora.

Oczywiście przewidziałem problemy techniczne ..... :roll:

Moja czasza " de facto oryginalna od cyfry , 60-tka " nie miała ochoty współpracować z wysłużonym dekoderkiem, którego dostałem od pani, za 49 zł , niejako na własność .....

Ale nieważne., mniejsza z tym ... podejrzewam że szalejące ostatnio cyklopy i tajfuny....poruszyły nieco , nie dokręcona w sumie czaszę...

 

Dziś miałem inne plany i zajęcia, więc odpuściłem ....ale jutro rano wstaje, i zabieram się do pracy.Montaż itd..

Boję się wyników tejże pracy, ponieważ czasza jest usytuowana w punkcie , hmmm - jak by to powiedzieć " nie przyjaznym do edycji " .... :roll:

ALe zanim wezwę fachową pomoc ( już widzę tą ich fachowość ..... :lol: ) , muszę sam popróbować.... Daje sobie na to, cały dzień .....

Polsat ustawiałem nie raz, nie dwa . Czasem 3 minuty, . czasem dwa dni.

" n " - około 20 minut.

Cyfry nie znam od strony technicznej , trochę się obawiam skuteczności .. tejże operacji ....

Jak wszystko się ułoży pomyślnie, napiszę Wam :)

A jak nie - to tymbardziej Wam o tym oznajmię :lol:

Prosze trzymać kciuki.... Za mnie :wink:

 

Pozdrawiam Was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie, hehe - nie dopisałem - że fakt, że oddałem Polsat niedawno -ale akurat nie było mnie w mieszkaniu, jakieś 3 miesiące.... - więc podejrzewam że coś sie stało z czaszą, i tak jak pisałem wcześniej - ona jest ciągle nie dokręcona, a więc podatna na zmiany lokacji przez wiatry , z powodu częstych przeprowadzek i nie tylko nie mogę się ostatnio zagnieździć i pozbierać , bo naprawdę dojście do Czaszy jest arcytrudne .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciąłem u Ciebie cytowanie. Nie cytuj jeśli odpowiadasz tuż pod postem do którego się odnosisz.

Ach, no przez 3 miesiące to faktycznie mogło coś się wydarzyć. Jakby były problemy, czytaj FAQ i dział "Problemy" (jest tam temacik o problemach z odbiorem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem (jako rekompensata za promocję 38 zł dla nowych abo za Komfort i Prestiż) miesiąc gratis. Oczywiście bez RelaXXX'a, za który i tak muszę zapłacić 29,-. Może nie najlepszy interes, ale zawsze coś. Na chwilę mnie uciszyli. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...