Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A o jakich ograniczeniach piszesz? umowa na 25 miesięcy opłaca się tylko jak bierzesz multiroom i dekoder HD

 

Edit:

 

Dekoder jest na własność. Multiroom to dwie osobne karty. Nie trzeba żadnych dodatkowych kabli (oprócz kabla satelitarnego od anteny do dekodera) i oglądasz które kanały Ci się podoba na dwóch TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prepaid Polsatu tak wchodzi w grę też byłem wczoraj w punkcie c+ i potwierdził gostek,ponadto 3 miesiące za 0zł canal+/hbo dostaniemy pod warunkiem że zgodzimy się przez cała umowę mieć kanał premium.

 

jak dla mnie przejście i stała stawka to dobry wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc , że ta usługa będzie zupełnie czymś innym? :] Jeżeli myślisz, że za rok dostaniesz 3 karty zamiast dwóch to się mylisz :) A obecny multiroom jest spełnieniem moich marzeń , więc mógłbym podpisać umowę nawet na 3 lata :)

 

P.S. Jakoś przez ostatnie 2 lata dużo się nie zmieniło w Cyfrze :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@taiszo,

no tak, ja mam splitter dzielący C+ od 2 lat i wszystko działa ok. bez żadnych opłat miesięcznych, także multiroom mnie zupełnie nie interesuje. A na myśli mam chociażby uruchomienie (-nareszcie-) DVB-T, oferty pre-paid, telewizja przez internet, ipla, iplex... generalnie zmieni się otoczenie, zobaczysz że na koniec 2011 roku żaden z operatorów platform cyfrowych nie będzie nawet wspominał o umowach dłuższych niż rok, i tyle. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie priorytetem był multiroom, Canal+ i dekoder PVR bez którego nie wyobrażam sobie już TV :) Dlatego usługi które opisałeś nie będą mnie interesować :) Każdy wybiera to co mu odpowiada :)

 

P.S. Moim zdaniem telewizja internetowa nigdy nie zastąpi standardowej (przynajmniej nie przez najbliższe 2 lata) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :] Co z tego, że za 8 miesięcy skończy mi się promocja na Canal+ jak zapewne będą dzwonić i zaproponują znowu za 50% przez następne miesiące :) A jak nie to karta w bloker i zero zmartwień :) I właśnie dzięki tej elastyczności nie mam zamiaru zmienić platformy :]

Witam ,o jakim blokerze piszesz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...