Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Jak sprzeda alternatywny tuner to na nim dodatkowo zarobi, jak sprzeda tuner C+ to nic wiecej nie dostanie bo prowizja jest tylko za sprzedaż pakietów :-) To wynika raczej z niepewności co bedzię po wyłączeniu starego systemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Twoim skromnym zdaniem co będzie? Przeprogramują via sat dekodery, chociaż te nowsze? W nowym systemie owszem, będą mogli parować, może nawet im sie to opłaci, ale zupełnie nie wyobrażam sobie samego przejścia na ten nowy system. 99% sprzętu pracuje tylko w Seca, dalej je sprzedają i wynajmują, nieliczne kupione na wolnym rynku mają tylko wejścia na moduły. Przecież chyba nie podetną gałęzi na której siedzą :?:

Sorry za OT, ale bardzo interesuje mnie zdanie kogoś z branży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki!! Mam pytanie...

Chce wziąć sobie cyfrę z multiroomem. Według konfiguracji na stronie cyfry mogę wybrać pakiet optimum (63,90zł) i do tego opcję kanały plus HD za 29.90zł ( oczywiście przez pewien czas połowa tego abonamentu). Moje pytanie brzmi, czy moge do zwykłego pakietu optimum wziąć sobie pakiet HD? Bo ze mogę do pakietu optimum HD to wiem- jest to oczywiste- ale dla mnie za drogie po prostu, a zależy mi tylko na sportach w HD. Proszę o szybką odpowiedz... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, a na co chcesz czekać. Sądzisz, że na Wielkanoc będą lepsze? Skąd masz takie informacje. Promocje na Boże Narodzenie są najlepsze w roku. Nie warto czekać, jeśli zamierzasz kupić Cyfrę+. Robisz babci na złość i odmrażasz sobie uszy? Cała zima z tnk?

nie był bym tego taki pewny może się przejadą na tych promocjach i wielkanocne będa lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mi chodzi o to czy do zwykłego pakietu OPTIMUM mogę wziąć kanały plus HD? Czy też muszę wziąć ten optimum HD żeby wziąć kanały plus HD?

 

Według konfiguratora na stronie cyfry Canal+HD można wziąć do każdego pakietu poza Start (nawet do Kompakt). Wcześniej gdy były jeszcze pakiety Kompakt HD+ i Optimum HD+ faktycznie nie było takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi taką rzecz. Chciałbym wziąść pakiet Optimum i pakiet dodatkowy Canal+ w zobowiązaniu na 19 miesięcy. Czyli wersje tańszą którą obecnie proponują. Jak się to ma jednak do zrywania umowy podczas zmiany regulaminu Bo nie ukrywam, że z takiej opcji na pewno skorzystam jak się pojawi. I czy ten pakiet canal+ w zobowiązaniu na 19 miesiecy pozwoli mi zerwać tą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu trwania promocji jestem zainteresowany by płacić abonament. Po 10 miesiącach użytkowania chciałbym zerwać umowę z winy operatora jeśli bedzie taka możliwość ( w przypadku zmiany regulaminu) i wziąć nowa promocje. Stad moje pytanie czy ten canal + na 19 miesiecy nie zablokuje mi tej mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idx idź....tam za 48 zl bedziesz miec wszystko za darmo.hahahaha..wlacznie z HBo i Canal+,hahaha

Może on nie chce HBO i Canal+ :wink: .

A zresztą wystarczy przejrzeć miesięczny program obu w/w stacji.

Coraz mniej premier i tylko powtórka powtórkę powtórką pogania.

Może trochę uogólniłem, ale za tą cenę obu kanałów żadna rewelka. :D

Jakby nie chcial miec HBo i Canal+ to wybrałby CP z familijnym za 39zł z podstawowymi kanalmi :lol2: Nie znam zadnej osoby, ktora biorac Cyfre+ nie brala by paczki Canal+/HBO lub Canal+ razem z HBO. Pozdrawiam i przechodzcie syzbciutku do Nki :). Wtedy Cyfra zobaczy odplyw abonamentow i szybciutko wystawi super oferte i ja wtedy spokojnie podpisze umowe na dobrych warunkach kiedy Wy bedziecie meczyc sie z Nka przez kolejne 13 miesiecy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Szanowni Koledzy, nikt Wam nie zabrania krytykować C+, ode tego jest również to forum, ale są od tego odpowiednie tematy, i Moderatorzy są od tego żeby pilnować porządku w dyskusjach :-)

 

Od narzekania macie wątek: viewtopic.php?f=6&t=8442&start=300, tutaj jest wątek o aktualnych promocjach, proszę trzymać się tematu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie chcial miec HBo i Canal+ to wybrałby CP z familijnym za 39zł z podstawowymi kanalmi :lol2: Nie znam zadnej osoby, ktora biorac Cyfre+ nie brala by paczki Canal+/HBO lub Canal+ razem z HBO. Pozdrawiam i przechodzcie syzbciutku do Nki :). Wtedy Cyfra zobaczy odplyw abonamentow i szybciutko wystawi super oferte i ja wtedy spokojnie podpisze umowe na dobrych warunkach kiedy Wy bedziecie meczyc sie z Nka przez kolejne 13 miesiecy :lol2:

Nie mam canal+ ani hbo (nie kązdy siedzi i ogląda non stop mecze czy te same filmy. ), mam za to kompakt i 5xhd oraz pvr 500 za 30zł miesięcznie. Po co miałbym iść do polsatu? Twój post to post rozpaczy i nadziei że będziesz miał lepszą promocję jak skończy ci się umowa. Bo każdy rozsądny człowiek widzi że promocja nki jest bardzo dobra w porówaniu do obecnych cyfry. Jeżeli miałbym brać aboanament ~50zł to bym się nawet nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wdizę, ze wszyscy tutaj chcą przechodzić do n-ki, bo 13 miesięcy itd. Ja własnie dzisiaj podpisałem umowę z cyfrą na 25 miesięcy z multiroomem na pakiet optimum. Dlaczego? Wcale nie chciałem HBO, czy canal+. Wychodzi mi miesięcznie ok 52zł i mam takie kanały jakich nie dostane u konkurencji, np. 13th universal (moja mama lubi to ogladać), national geographic, ale kino, history i zigzap - który interesuje mojego młodszego brata. A jak mi sie zachce kanałów hd to zawsze moge wejsc pakiet wyzej i kupić od nich albo na wolnym rynku. Ale z racji tego, że nei mam w domu telewizora HD to mi niepotrzebne. Doliczając do tego rezygnacje z kablówki, której jakość pozostawiała wieeeele do życzenia (czyli 52-17=35zł). No i za multiroom n-ki musiałbym zapłacić 400zł na wejście! przy podobnej ofercie + 20zł do abonamentu po roku. Więc moim zdaniem przed podniecaniem się ofertami n-ki, czy nawet CP trzeba najpierw dobrze przeanalizować co jest NAM potrzebne i co dla nas jest korzystne. Bo władujemy się w taką n-kę, a potem się okazuje, że nie możemy oglądać tego, co lubimy.

 

Z pozdrowieniami dla abonentów cyfry+

Nowy członek grona klientów - serewencik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nemo

ja również wziąłem wczoraj Cyferke na 25miesiecy plus multiroom i pakiet Optimum

Filmow nie ogladam prawie wcale jak cos puszcza ciekawego to obejrzę jak nie to nie , dla mnie priorytetem są kanały dokumentalen a dla mojej żony Polsat, a i mus był rozdzielenie tego na 2 tv

wiec dla mnie podkreslam dla mnie. Cyfra ma idealny pakiet który trafia w moje a wlasciwie nasze gusta a o nich jak wiemy sie nie dyskutuje

 

Więc złóż jusz swój scyzoryk jak ci się otworzył i naucz się trochę kultury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@konoo i @serewencik

 

Ja też mimo tego ,że Cyfra+ drożeje zostane z nią na zawsze bo ma najlepszą ofertę wedle mnie na rynku a n i Cp są mało ciekawe jak dla mnie a ten podpis to kiedyś sobie zmienią.

 

Pozdrawiam was Formowicze i macie świętą rację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...