Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mozna obejśc promocje Cyfry+.

Wystarczy zamowić pakiet Optimum a w następnym miesiącu przejść na Prestiż HD+ , po okresie promocyjnym 50% z powrtoem wracamy na optimum

 

Okres promocyjny 50 %( Prestiż HD+ ) wtedy jest tylko 7 miesięcy ale do końca umowy nie jesteśmy związani z pakietem Prestiż HD+

 

Można zrobić podobnie lda Kompakt - wtedy okres promocyjny na Prestiż HD+ wynowi 9 miesięcy

 

 

Wreszcie ktoś ruszył głową a nie tylko biadolenie i biadolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo MR gratis do Optimum : :wink: Jedna z tych opcji możecie być pewni :wink: Nikt nic nie napisze do momentu oficjalnego startu kolejnej oferty, chyba że ktoś chce sobie narobić kłopotów w firmie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta

Jeśli wziąłbym teraz w tej promocji co jest w C+ to wygląda to tak:

Kompakt HD + multipremium HD

Kompakt HD

8miesięcy - 27,45 - 219,6

11miesięcy - 54,90 - 603,9

MP HD

8miesięcy - 34,95 - 279,6

11miesięcy - 69,9 - 768,9

 

Razem 1872 dzieląc to przez 19 miesięcy mamy 98,53zł/mies

 

Teraz pytanie ile za taki (lub podobny) zestaw zapłaciłbym rok temu np?

Druga sprawa co do tego muszę dokupić? Pewnie antenę (99zł) i dekoder - tu mam problem bo nie mam pojecia jaki, chciałbym na własność bo nie podoba mi się płacenie co miesiąc za sprzęt. Co polecacie? I jakie jeszcze niespodzianki mnie czekają przy zakupie cyfry?

Jeśli ktoś ma pomysł jak podobne kanały skonfigurować w inny sposób to chętnie posłucham.

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmian w ofercie niebędzie, jak już to tylko kosmetyczne, tak jak powiedział to już cyfra.tv. szczerze niesłyszałem o MR przy niższych pakietach,chociaż w nowych książeczkach z ofertą jest taka informacja...narazie nieaktualna przynajmniej :) ale słyszałem że ma coś być z promo na dekodery, pvr za darmo możecie pomarzyć :D ale że nowe Sagemy HD za 1zł... kto wie :mrgreen: zobaczymy w grudniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, nie pisz takich rzeczy, bo jak ja napisałem, że bedą tylko kosmetyczne zmiany na święta to trzeba było kasować 2 strony postów jaka to Cyfra jest "be" i czemu nie taniej niż rok temu :mrgreen: Normalnie burza w piaskownicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cyfra.tv Nastraszyłeś ludność, że wielkich zmian w Cyfrze+ na święta nie będzie, a tymczasem pozytywne zmiany w usłudze Multiroom i jeszcze inny okres umowy i dłuższe rabaty, a przecież pisałeś wcześniej, że rabaty będa podobne i okres umowy bez zmian. To jak w końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dokładniej 25 miesięcy :]

 

Dla mnie to jest niezrozumiałe dlaczego firmy powracają do polityki umów długoterminowych :!: Już o tym nie raz pisałem , że wiele abonentów nie może sobie pozwolić na w/w umowy, ze względu na m.in. wynajmowanie mieszkań itp. Nikt nie będzie podpisywał takich umów jeżeli ktoś ma umowę wynajmu powiedzmy na 12 miesięcy. Później się okaże, że musi zmienić mieszkanie na którym nie można zainstalować anteny i pozostanie z umową do płacenia.

Wychodzi na to , ze operatorom już nie zależy na takich klientach. Niech sobie wezmą pre-paida lub telewizje bez opłat. Ehhhh.....ciężki orzech będę miał do zgryzienia :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, przecież już o tym było, że dłuższe rabaty to dłuższe umowy, i poleciało 5 stron płaczu, dlaczego nie 49,90 na cały okres z C+ i kanałami HD jak rok temu itd :-P Więc dla czekających na takie oferty to dużych zmian nie będzie :-)

 

O tym, że bedą umowy 25 mies to już mamy informację od października ale nie wiadomo kiedy miało to wejść, prawdopodobnie czekali aż CP wyskoczy z umowami na 29 mies :-P

 

@Robertsonnh: Nawet gdybyś chciał to nie masz w ofercie umowy promocyjnej na 12 miesięcy chyba że w ofercie Standard z aktywacją 199 zł i bez żadnych rabatów bo taka jest dostępna cały rok 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś w ciągu roku reklamę w CP że 6 mies gratis i umowa na 29 mies ? Nie, tu chodzi o kampanię reklamową bo oferty to wszyscy mają różne w ciągu roku, CP teraz ruszyło z kampanią że ma 6 mies to C+ ruszy z ofertą że ma np. 15 mies za 50% itd

 

Jest oferta na 12 mies jak już wczesniej pisałem ale bez rabatów i z aktywacją 199 zł ;-)

 

Proponuje poczekać do 4 grudnia bo zaraz zacznie się koncert życzeń :wink: Do jutra, czas iść w miasto, nadeszła upragniona sobota :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...