Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

terra incognita nieprawda w Cyfrowym Polsacie jak masz dekoder z modułem.Opłacisz trzy miechy pakietu Familijnego za trzydzieści złotych.Tak nadajecie na Solarza,a w całej historii Cyfry nie było czegoś takiego.Tylko Cyfra wychodzi z założenia lepszy jeden abonent z abonamentem 65 złotowym niż dziesięciu z 40 złotowym,po żyjemy zobaczymy dokąd to ich zaprowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to może i ja w Łodzi poszukam Vobisu. Dzięki za info. Jak rozumiem to współpraca całej firmy (czyli ogólnopolska akcja)?

 

Witam,

 

Tak z tego co wiem to akcja jest ogolnopolska wiec mysle ze w Lodzi tez taka sama oferta bedzie. Zreszta na tych ulotkach co Oni maja pisze wyraznie "Urodziny Cyfry+ w salonach Vobis".

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa to na 12 miesiecy plus 1 chyba a rabat tak jak pisze na 6 mies.

Nawet ten pakiet byłby atrakcyjny w takiej promocji jakby był z paczką HD - ale jest bez pakietu HD .

A co im szkodziło dodac te 3 kanały gratis w Multipakiecie Premium a nie brać 9 zeta :roll: .

I rozreklamowac po całej Polsce że maja HD gratis - było by 10 x więcej korzyści z tej oferty niz mają teraz każąc sobie dopłacać 9 zł.

 

A co do oferty urodzin Vobisu to żadna sensacja - na necie w cyfrze przecież też masz 4 mies. PLUS 1 czyli wychodzi 5 dla internautów . :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do oferty urodzin Vobisu to żadna sensacja - na necie w cyfrze przecież też masz 4 mies. PLUS 1 czyli wychodzi 5 dla internautów . :roll:

 

Zgadzam sie z Toba, ale juz opcje Canal+ dostajesz tylko na 4 miesiace a nie na 6 za 50% ceny nawet jak przez neta zamawiasz i Ja glownie o tym pisalem.

 

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bylbym goraco zainteresowany ta promocja z TV za 1zl (pakiet komfortowy z Canal + i HBO: 99,70zl)

z tego co czytam jest ona tylko w wybranych punktach,

czy wie ktos do kiedy ona trwa, czy jest nadal aktualna??? (bo bylem w CH Arkadia w Wawie i tam mi powiedzieli ze jest tylko ta nowa z mundialu na 4 miesiace rabatu bez TV)

czy myslicie ze z tej promocji moglbym skorzystac w CH na ul. Pulawskiej w Auchan w Warszawie??? czy jest juz za pozno??

 

prosze o szybka odpowiedz

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Właśnie jestem po 2 podejściach negocjacyjnych z CallCenter.

Nic poza ofertą dostępną na stronie mi nie zaproponowano - zatem CallCenter pełni tu rolę wyłącznie informacyjną...

Jako że wyraźnie zaznaczyłem iż rezygnuję z Aster i rozważam C+, TNK HD - trochę mnie to dziwi.

 

Zauważyłem także iż osoba z CallCenter dość nieładnie manipuluje procesem decyzyjnym.

 

Call nr1:

Po 10 min różnych dyskusji dostałem ofertę Podstawowy+ C+ w HD i HDmix za 73zł (początkowo było za 96 chyba). Call zakończyłem potrzebą do namysłu - konsultant miał oddzwonić - nie oddzwonił. Ponieważ jest to w miarę atrakcyjna oferta, zadwoniłem ponownie parę dni później.

 

Call nr2:

Tym razem odebrała Pani. Po wnikiliwych analizach okazało się iż oferta z call nr1 za 73zł jest nie mogła mieć miejsca. Pani wyliczyła mi możliwe opcje - no i wyszło jej:

51,85 za mies 1-4

66,80 za mies 5

87,80 za mies 6-18

Nauczony historią postanowiłem to sobie przeliczyć. Poprosiłem zatem o czas.

Pani nalegała iż oddzwoni. Rozumiem. C+ zbiera dane numery tel. do swojej bazy pot.przysz.klientow.

Za 30 min dzwoni tel. Pierwsze pytanie: czy się zdecydowałem.

Jako że sumy podane mi przez callcenter nijak mi się nie zgadzały - zaczeliśmy liczyć i wyszło iż callcenter kolejny raz się pomyliło - oczywiście zaniżając opłaty.

Zatem gdybym sam sobie nie policzył - podjął bym decyzję będąc wprowadzomym w błąd.

 

Wnioski:

-call center zdaje się manipulować informacjami celem zafałszowania przedstawionej oferty aby łatwiej nakłonic klienta do podjęcia zakupu.

-oferta C+ w obecnym kształcie wydaje się być dość mocno nieatrakcyjna

 

Pyt: czy brak jakiejkolwiek elastyczności negocjacyjnej ze strony cyfry+ to standard - czy raczej mój pech ?

Wszak odchodzę z Aster i jestem chyba dość łakomym kąskiem dla Cyfry.

Na dziś moja opinia o Cyfrze pogarsza się systematycznie:

-jest za drogo

-informacje z callcenter są nierzetelne

 

zdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy podpisywaniu nowej umowy nie masz możliwości żadnej negocjacji oferty :( Wszytskie obowiązujące oferty są wprowadzone na sztywno do systemu i kropka :) Nie ma możliwości jakichkolwiek modyfikacji 8)

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ zmieniła swoją ofertę w promocji multipakietu z 6 miesięcy upustu 50% na tylko 4 miesiące 50% taniej - gratulujemy "twórczej" i konkurencyjnej ekspansji zdobywania klientów :lol2:

Tak mnie zastanawia, gdzie Cyfra zmierza z tą swoją promocyjną akcją - do jakiej CZARNEJ DZIURY idą - bo to że juz są daleko w tyle za Polsatem i eNKą to nikt chyba nie ma wątpliwości. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zamówi Cyfrę przez internet na stronie http://www.cyfraplus.pl to po ilu dniach przyjeżdża kurier wraz z tym co się zamówiło ?

 

Po złożeniu zamówienia kontaktuje się z tobą konsultant, który wskaże Ci dystrybutora u którego będziesz mógł podpisać umowę. Dekoder nie jest wysyłany kurierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Taką informację uzyskałem w punkcie dlatego pytam bo nie wiem czy czekać czy brać co jest obecnie.

Czy ktoś wie czy cyfra zamierza wprowadzić jeszcze jakąś nową promocję < lipiec-sierpień> i czy będzie gorsza od dotychczasowej - choć nie wiem czy to możliwe, aby można było dać coś jeszcze gorszego niz cyfra ma na dziś ?!

Licząc od stycznia każda z dotychczasowych promocji była gorsza od poprzedniej, więc może i w lipcu planują znowu coś zabrać i pogorszyć z tego co jest , oczywiście nie zapominając o wielkim czerwonym napisie NOWA PROMOCJA. :lol2::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...