Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj, może się uda. Ja napisałem maila, że za komfortowy i paczkę canal+ dam 42 zł i się zgodzili. Aczkolwiek to było w okolicach grudnia, więc zmienia to trochę sytuacje.

 

To mnie zaskoczyłeś , myślałem że takie oferty można tylko telefonicznie załatwiać.

Na jaki mail to wysyłałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak ustalałem na początku napisałem e-maila do nich i oni zaproponowali mi warunki później do nich zadzwoniłem i powołałem się na tego e-maila:)

Pisz do działu informacje. Ja taki pisałem moim zdaniem jest to dobry sposób na ustalenie warunków ponieważ wiesz co ci proponują i zawsze możesz z nimi negocjować nie ponosząc kosztów :) i mieć spokojne nerwy bo niekiedy połączenie się z CTA jest bardzo trudne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj, może się uda. Ja napisałem maila, że za komfortowy i paczkę canal+ dam 42 zł i się zgodzili. Aczkolwiek to było w okolicach grudnia, więc zmienia to trochę sytuacje.

W okolicach grudnia 42PLN za Komfortowy z C+ to był standard dla przedłużających, teraz raczej takiej oferty nie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czy podczas przedłużania umowy, można wywalczyć u nich najniższy pakiet z canal+ do max 50 zł za wszystko, pisząc wszystko mam na myśli też koszt dzierżawy dekodera (najlepiej PVR HD) oraz aktywną opcję canal+ HD, niedługo tj. w sierpniu kończy mi się umowa i zastanawiam się jak to rozegrać, aby było w miare tanio, obecnie korzystam z promocji :

-umowa na 13 miesięcy, zawarta 31 lipca 2009

-komfortowy, opłata przez 12 miesięcy 38zł, ostatni miesięc opłata cennikowa

-dzierżawa za philipsa pvr pierwsze 9 miesięcy zniżka 50%, potem ostatnie 4 miesiące wg cennika

-na początku dostałem paczke canal+ i opcję 3HD za darmo przez 2 miesiące

pózniej, tj. po 2 pierwszych miesiącach, dołączyłem sobie canal+ oraz opcje HD za 35 zł, którą mam aktywną do dnia dzisiejszego (końcem mają wyłącze bo ligi się pokończyły itp)

sprawa jest o tyle "prosta", że zależy mi na jak najtańszym dostępie do opcji canal+ a umowa może być nawet na 2 lata, chociaż preferuje roczne cyrografy, co proponujecie? zrywać umowę? przedłużać? z góry wielkie dzięki za podpowiedzi

 

edit: dziękuje i wybaczcie, w pośpiechu nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno teraz będą w Grudniu jeszcze lepsze :)

 

Mi by taka pasowała

 

Prestiżowy HD+ 75zł przez całą umowę

Dekoder wynajem 0zł

Multiroom 0zł

+ Gratis kubek, i koszulka CANAL+

 

Co wy o tym myślicie :)

 

Możliwe że cyfra kocha swoich abonentów :jupi: ale raczej ponad 100zł ci nie puszczą... :) Bo jak tak to ja też chce taką ofertę :brawo: i mogli by jeszcze dać VOD przez 3/4 umowy za free wtedy mogę z nimi podpisać umowę nawet na 4 lata :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elliotek

Jeżeli jesteś z cyfrą rok to negocjuj cenę ale wątpię żebyś coś wskórał... Taką ofertę jaką ci przedstawili jest ofertą dla nowych abonentów dlatego myślałem że jesteś nowy.. Jest to w miarę dobra oferta i ja raczej bym się zgodził ewentualnie coś zaproponował od siebie i próbował negocjować..

 

mój dobry znajomy, który jest z cyfrą już ponad 10 lat, wywalczył pełną ofertę za 94 zł (wliczona w to jest opłata za wynajem philipsa pvr 250) także da się :wink:

 

Wiadomo co staż to inny obyczaj :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bambolo82

 

Rozumiem że jesteś zwolennikiem CP ale decydując się na taki pakiet i raczej człowiek jest świadom oferty pakietowej.. A i pozwolę się nie zgodzić że cyfra albo inni oferują to samo każda platforma ma swoje ''perełki'' Cyfra także takie posiada w postaci Canal+ i programów na wyłączność takich jak National Geo w wersji SD jak i HD. Nie będę się tutaj rozpisywał. Każdy ma przegląd platform ich ceny a zarazem pakiety nie są jakąś tajemnicą więc jeśli ktoś się decyduje na cyfrę to na pewno nie jest to bezmyślne a ta cena nie jest jakąś wielką przesadą. A jakość nie pozostawia dużo do życzenia i jest dobra. Ja zdecydowałem się na Cyfrę i nie myślę o zmianie platformy. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój dobry znajomy, który jest z cyfrą już ponad 10 lat, wywalczył pełną ofertę za 94 zł (wliczona w to jest opłata za wynajem philipsa pvr 250) także da się :wink:

Czy to jest oplata za Prestizowy+ czy Prestizowy+HD bo watpie aby za Prestizowy+France+Relaxx. Bo niewiem co nazywasz pelna oferta. Mi Prestizowy HD+ na 13 miesiecy oferowali za 105 zl z Pace 500gb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MZKS1929 nie do końca piszesz prawdę. Zanim rozstałem się z cyfrą zaproponowali mi prestiżowy+ do tego wszystkie opcje HD z Pace 500GB za 105 PLN na 13 m-cy. Było to po bardzo długich negocjacjach. Konsultant zapewnił, że to absolutnie wszystko co może mi dać, innej opcji nie ma. Natomiast Prestiżowy HD+ może również dać na 13 m-cy ale za minimum 118 PLN + za darmo Pace 500GB.

Zapytałem co będzie w opcji za 105 PLN jak dojdą nowe kanały HD. Powiedział,że będę musiał dodatkowo zapłacić. Więc podziękowałem i rozwiązałem umowę. Jeszcze raz zaznaczam Prestiżowy+ z wszystkimi opcjami HD to nie to samo co Prestiżowy HD+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...