Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już mowa o "rozszczepianiu" to co słychać o multiroomie? Ponoć to bubel roku 2009!

Ponoć? A kto tak mówi?

I te nowe warunki obowiązuje Cie juz "od dziś"?? Czy czeka się do końca umowy i potem "wchodzą" te tansze??

Pytam, bo w marcu konczy mi sie umowa a teraz place 115 zl miesiecznie i chetnie bym sie juz przesiadl...

Zapraszam na 22 310 45 65 w styczniu, choćby w sobotę, to coś Ci zaproponujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cyfra.tv/cyfra_plus_3.html PROMOCJA GRUDNIOWA CYFRY,TRWA NADAL.TYLKO POD SZYLDEM NOWOROCZNA TERAZ DO 5 STYCZNIA.

 

MUSIAŁO BYĆ SPORO WYPOWIEDZIANYCH UMÓW,JAK CO ROKU LUDZIE ROZWIĄZUJĄ I PODPISUJĄ UMOWY A LICZBA ABONENTÓW PRAWIE NIE ROŚNIE

 

PODZIĘKUJCIE TVN DZIĘKI ICH ZAGRANIU,WŁĄCZENIU OFERT GRUDNIOWYCH DO STAŁYCH PROMOCJI,OPRÓCZ DEKODERA TNK.FRANCUZI NIE PODNIOSĄ CEN,BO BY WYSTĄPIŁ EFEKT CYFROWEGO POLSATU KIEDYŚ POLSAT CYFRĘ GONIŁ,A TERAZ MA PRAWIE 2 MILIONY WIĘCEJ ABONENTÓW.

 

Dzięki konkurencji skoczyły się czasy z przymusowego kupna dekodera w grudniu :brawo:

Dla mnie jest to bardzo korzystne za miesiąc koczy mi się umowa,i jestem ciekaw jakie to trzy nowe kanały szykuje Cyfra.

 

Wreszcie to ja sam wybiorę,Kiedy i co kupić.Widać efekty kupna akcji N przez TVN.

 

Francuzi nie będą liczyć kasy jak Judasz,koniec Wysokich cen za marne kanały ale ta opinia jest też do innych platform

 

Kiedy będą takie kanały jak

Zone Horror

ACTION

Jest masa filmowych kanałów a oni dołączają lada g....

 

Miałem okazie przyjrzeć się ofercie sky digital,nie wiem czy w Polsce dożyje takiej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tych co przedluzali swoje umowy w grudniu i zamiast Premium HD wybrali tylko C+HD (a swiadomie zrezygnowali z HBO HD) zachecam do sprawdzenia swoich platnosci w ICA. U mnie o ile cena za pakiet w styczniu jest poprawna o tyle za luty jest doliczona oplata 6 PLN. Reklamacja przyjeta i oplata ma byc skorygowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle warto zajrzeć co jakiś czas w płatności. Mnie (przedłużenie) doliczyli za styczeń nie wiadomo skąd 20 PLN. Napisałem maila i czekam na wyjaśnienia. Czy to za wynajem dekodera (mam mieć niby za free przez całą umowę) ? Czy z jakiejś innej mańki, póki co nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci Cyfry + nic nie robią a rezygnację już dawno dostali poleconym !!! Trzeba teraz wybrać N !!!!!!!!! :jupi:

 

Oczywiście, pijemy piwo i gramy w dartsy po 10h dziennie. A niby co mamy robić, bo nie bardzo rozumiem, co kryje się pod hasłem "nic nie robią"? Zdziwiłbyś się, ilu abonentów obdzwoniliśmy z rezygnacjami i ilu z nich zdecydowało się u nas zostać, no ale jak ktoś oczekuje, że w 40 osób zadzwonimy do kilkunastu tysięcy abonentów w ciągu tygodnia...

Zobaczymy za rok jak będziesz składał rezygnację z N, czy ktoś się Tobą od nich zainteresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz umowe do kwietnia? to nic nie zdzialasz... wypowiedzenie miesiac, wiec najwczesniej w marcu mozesz dzwonic. Tez mam umowe do kwietnia, chcialem przejsc na nowa od grudnia i powiedzieli ze nic z tego, okres minimalny umowy konczy mi sie w kwietniu i wtedy moge cos zdzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczy mi się umowa w lutym i nikt nie dzwonil, natomiast nowe zasady promocji mi sie niepodobaja i rowniez zastanawiam sie nad N

 

Zadzwonimy. Najpierw obdzwanialiśmy grudniowych, potem część styczniowych, a potem obdzwonimy abonentów lutowych, więc nie śpiesz się z podpisywaniem nowej umowy. Zawsze możesz sam zadzwonić na 22 310 45 46 i nie czekać, skrócimy Ci umowę. BTW Co niby nie podoba Ci się w obecnej promocji?

 

@pac

Niestety, najwcześniej próbuj w lutym.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko dotyczące promocji.

 

Czy jeśli wybiorę dekoder sagem sd za 1gr to czy dostanę pakiet filmbox za free? Pisze, że tylko dla posiadaczy dekodera hd. Jak to rozumieć?

Należy mi się FILMBOX tylko jak wezmę dekoder hd w dzierżawie? Czy też mogę kupić sagem SD i też go będę miał (mam dekoder HD swój)?

 

Promocje cyfry należą chyba do najbardziej skomplikowanych i "zakruczkowanych" :/

Czy na coś jeszcze zwrócić uwagę podpisując umowę. Czytałem na forum żeby wziąć 5xHD i najlepiej olać HBO HD, żeby nie było stresów :)

 

Pytanko jeszcze o hardware. Czy proponowany dekoder sagem przez C+ ma czytnik kart obsługujący tylko SECA, czy też uniwersalny? Nie znalazłem niestety odpowiedzi na to pytanie :(

 

POzdrawiam i NAjlepszego w Nowym Roku 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja juz pare razy jak konczyla mi sie umowa wysylalem 3 miesieczna rezygnacje ,za kazdym razem dzwonili do mnie konsultanci i proponowali przedluzenie umowy z rabatami ,zawsze korzystalem teraz mam podpisana umowe na 13 miesiecy , 11 miesiecy place abonament 84,60 za opcje full :brawo: nie slyszalem ani nie przeczytalem nigdzie ze podobnie jest w innych platformach, cyfra jaka jest to jest ,moze i nie wszystkim lezy ale przynajmniej jak sie wysle rezygnacje to nie olewaja abonenta :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konczy mi się umowa w lutym i nikt nie dzwonil, natomiast nowe zasady promocji mi sie niepodobaja i rowniez zastanawiam sie nad N

 

 

To radze Ci zadzwonic i samemu postarac sie o promocyjne zasady przedluzenia starej albo zawaricia nowej. W styczniu jeszcze jest mozliwosc skorzystac z ulgowych i bonusowych pakietow. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info w sprawie FILMBOXu.

 

Powiedzcie jeszcze jak to rozumiecie?

UMOWA na 13 MIEŚ.

Podpisuje jutro 2 stycznia na komfortowy 9x31,95 + 4x31,95*2

Jak rozumieć ten 1 miesiąc niepełny gratis?

 

Zapłacę 12x abonament czy 13x podczas 13 miesięcznej umowy? Umowa teoretycznie jest od 2 stycznia 2010 do 2 lutego 2011?

 

Czy ten jeden miesiąc gratis tylko wydłuża umowę?

Czyli podpisuje jutro 2 stycznia do końca stycznia mam gratis, a abonament od lutego do i tu pytanie do marca czy do kwietnia 2011?

 

Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem jeszcze ze starej umowy rabat na styczeń i luty (50% na pakiet i Canal+), zawarłem aneks do umowy na kolejne 13 miesięcy (od stycznia 2010) i z tego co widzę na rachunku za styczeń i luty mam zsumowany rabat ze starej i nowej umowy i do zapłaty 0 zł :brawo:

 

do luki1680: i tak trzymać. Jesteś kolejną osobą którą znam, która otrzymała dobrą ofertę z c+. Tak 3mać

 

mam to samo:) !!! myślałem,że to jakiś błąd w systemie i trzeba to będzie wyjasniać na infolinii....miałem umowę do końca kwietnia 2010 i podobnie jak łuki1680 korzystałem z rabatu 50% - u mnie był pakiet podstawowy, canal+ i hbo - było to w ramach promocji świątecznej w marcu...tak czy inaczej dzwonili do mnie z infolinii cyfry ( ogółem chyba ze 30 razy ogółem - najczęściej nie odbierałem bo nie mialem czasu ) celem przedłużenia abo rodziców, które kończyło się w grudniu. W trakcie ostatniej rozmowy 23.12 w końcu pomyślałem,że lepiej już nie będzie więc przedłużyłem abo dla rodziców na promocję 29 pln 18 m-cy za pakiet podstawowy i canal+.Oczywiscie chciałem wykorzystać okazję i podpytałem o moje abo, które jak pisałem kończyło się z końcem kwietnia. Pan sprawdził w systemie i stwierdził ,że może mi zaoferować prestiż na 13 m-cy w tym 9 50% zniżka , wszystkie opcje hd za darmo i pvr hd 0 pln za wynajem - zgodziłem się - umowa od stycznia , cena ok bo około 75 pln tym bardziej ,ze płaciłem w promocji ogółem prawie 70 pln za podstawowy+canal+hbo+premium hd+ orange sport a nie brałem od cyfry wtedy dekodera - teraz mam znacznie wiecej za 5 pln więcej:)....prawdopodobnie po okresie promocji zjadę na niższy pakiet aby nie płacić 150 pln.

 

Ogółem jestem bardzo zadowolony tym bardziej,że w ica widzę opłatę za styczeń i luty 0 pln !!! zamiast 75 za każdy:) - nie wiem jak jest to policzone ale z tego co napisane było wyżej wliczone są też rabaty z poprzednej umowy( tej zawartej jeszcze w marcu 2009)....oczywiście problem jest tylko z odbiorem dekodera bo nigdzie nie ma ,ale juz wziąłem sd(pace) aby nie stracić kuponu na darmowy pvr hd jak już będą dostawy...przyda się do dvb-t:)...narazie używam swojego hd...ogółem jestem zadowolony z cyfry porównując z ofertami pc i n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłacę 12x abonament czy 13x podczas 13 miesięcznej umowy? Umowa teoretycznie jest od 2 stycznia 2010 do 2 lutego 2011?

Zapłacisz 13 razy, a umowa jest do końca lutego (28 luty), ten gratisowy miesiąc to jest w twoim przypadku styczeń, czyli pierwszy niepełny miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy za rok jak będziesz składał rezygnację z N, czy ktoś się Tobą od nich zainteresuje :)

Nie mam zamiaru za rok z platformy N rezygnować bo zależy mi na kanałach HD i dobrym dekoderze PVR ! Co nie powiem że konsultanci Cyfry+ nie zaoferowali mi takiej oferty ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...