Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Podpisałem umowę na 13 mies z 9 mies promocją 50% taniej na pakiet powitalny +, oprócz tego wziąłem OS i Canal + z którego zrezygnuje po 3 mies użytkowania, czyli będę go miał przez te 3 mies za darmo + 50% taniej w lutym. A moje pytanie to, czy teraz jakbym chciał przejść na pakiet podstawowy +, to czy wtedy będę miał również 50% zniżki na ten pakiet jak mam teraz przy powitalnym + ? Chciałbym mieć ten wyższy pakiet z uwagi na możliwość wzięcia dekodera PVR. Ale jak koliduje to z o wiele wyższą ceną to poczekam do końca umowy. Czekam na rzetelną odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

 

hubi91

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze przy zniżce procentowej, zachowujesz ją przy zmianie pakietu na wyższy. Tracisz jedynie nią jeśli obniżysz pakiet. Nawet jeśli będzie to oznaczało powrót do pierwotnego pakietu, czyli podwyższysz pakiet z Powitalnego+ na Podstawowy+ bez utraty zniżki, ale już powrót na Powitalny+ będzie oznaczał jej utratę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pakiet komfortowy+.wszedlem dzisiaj na strone ica.cyfraplus i pisalo mi ze mam prezent za to iz jestem z nimi 9 m-c.to wszedlem zaakceptowalem wszystko i odkodowali mi pakiet prestizowy+ (glownie cinemax cinemax 2 i pakiet filmbox bo reszte mialem) do konca roku.tez ktos tak mial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy można skorzystać z oferty przedłużeniowej(podstawowy+ z canal+ za 29 złotych) dla abonentów multipakiet canal+

 

Jakbys przeczytal kilka ostatnich stron to byś wiedział że nie można. Ale wolałeś napisać posta i czekać na odpowiedz. Lenistwo :/

 

 

mam pakiet komfortowy+.wszedlem dzisiaj na strone ica.cyfraplus i pisalo mi ze mam prezent za to iz jestem z nimi 9 m-c.to wszedlem zaakceptowalem wszystko i odkodowali mi pakiet prestizowy+ (glownie cinemax cinemax 2 i pakiet filmbox bo reszte mialem) do konca roku.tez ktos tak mial?

 

tak, kazdy kto jest w cyfrze 9 miesiecy dostaje prezent... to też można przeczytać na kilku ostatnich stronach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że można? Przecież Mulitpakiet CANAL+ nie ma nic wspólnego ze "zwykłą" ofertą pakietową bo są to zupełnie odrębne usługi.

 

ps.Jeśli możesz to napisz jak zakończyła się sprawa z tym Twoim przedłużeniem umowy na 13 miesięcy. Czy rzeczywiście otrzymałeś pakiet Podstawowy+ oraz Canal+ za 29zł? Pytam dlatego, że już zadawano Ci to pytanie, ale jak dotąd nie ustosunkowałeś się do niego, a jestem bardzo ciekawy odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś wrzucić skan przedłużenia umowy?Ja przedłużyłem na 13 m-cy w tym Komfort za 50% przez 9 m-cy oraz Canal gratis przez 4 miesiące.Tak sobie pomyślałem że gdy skończy się zniżka na Canal+ przejdę na Prestiżowy.Pani powiedziała że rabat 50% zostanie zachowany ale ja jej jakoś nie wierzę.Kiedyś przy innej umowie miałem przedlużenie na Podstawowy na 13 miesięcy w tym zniżka 25% na pakiet przez 12 miesięcy czyli 10 PLN i gdy chciałem przejść na Komfortowy -wtedy kosztował 60 PLN- to nie chcieli dać upustu 25% od 60 tylko te 10 PLN które miałem w ramach Podstawowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużając umowę otrzymujesz zniżkę na konkretny pakiet, jeśli przejdziesz na wyższy pakiet, to kwota zostanie pomniejszona o te x% z pakietu, na który przedłużałeś umowę. Czyli w twoim przypadku będziesz miał zniżkę w wysokości 32zł, czy wybierzesz komfortowy, czy prestiżowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie-24 grudnia moj tata byl w APS-ie do ktorego ma 14km. chcial podpisac umowe na 24 miechy z ta swiateczna promocja.niestety zabraklo mu drugiego dokumentu. gdy chcial pojechac do domu i przyjechac z nim,pani w APS-ie zadzwonila do centrali,i powiedziala mu ze nie musi wracac tego dnia gdyz maja duzo tych tv i moze przyjechac w poniedzialek :?.na twierdzenie iz promocja trwa do 24,pani stwierdzila ze je dnak jeszcze ja przedluza,i jest do odwolania,:? to jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pakiet komfortowy+.wszedlem dzisiaj na strone ica.cyfraplus i pisalo mi ze mam prezent za to iz jestem z nimi 9 m-c.to wszedlem zaakceptowalem wszystko i odkodowali mi pakiet prestizowy+ (glownie cinemax cinemax 2 i pakiet filmbox bo reszte mialem) do konca roku.tez ktos tak mial?

Tak.

Najlepsze, że niektórzy mogli skorzystać 2 x z tej promocji...

W listopadzie wykorzystałem prezent i wtedy odkodowałem paczkę HBO na listopad i grudzień, a 3 dni temu po przedłużeniu umowy ponownie , tym razem do końca grudnia o pakiet wyżej :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo należeć będą Święta? Cyfra+ oprócz promocji stacjonarnych (APS) zafundowała promocje przedłużenia - mam tu namyśli głównie te telefoniczne. Jaki będzie ich wynik. Oczywiście, że możemy spekulować. Jednakże, czy zostanie osiągnięty ten sukces medialny, co by przystworzył Cyfrze+ profitów w postaci "korony" Korony chociażby tej sprzedażowej?

Cyfrowy Polsat zdaje się być za silnym konkurentem na rynku. Właśnie, co takiego ma Polsat, czego by nie mogła mieć Cyfra+. Na nic się zadadzą wasze tu opinie, o wyższości jednej oferty nad drugą. Obserwując rynek, w tym ostatnim okresie, Cyfrowy Polsat był równie mocny w sprzedaży, co Cyfra+ a i n'ka nie pozostawała w tyle. A jakie będzie ostatnie słowo „telewizji na kartę”.

Cyfra+ na rynek rzuciła "wszystko" i jeśli jej wynik, na tle pozostałych platform, okaże się "przeciętnym", znaczyć będzie, że poniesione koszty odbiją się z czasem czkawką. Można wnioskować, że mogą to być miłe złego początki. Tak mówi polskie przysłowie i pewnie nie tylko polskie, bo to prawda ogólnoludzka.

Jeszcze trochę, jeszcze chwila i będziemy wiedzieć wszystko. No prawie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak telewizorów mają dużo :D ale dlatego że nie wysyłają ich tym którzy podpisali umowę wcześniej :D

 

Hmm, na stronie byla informacja ze promocja trwa do 24.12 LUB do wyczerpania zapasow, promocja swiateczna byla strzalem w dziesiatke wiec moze zamowili wiecej zeby przedluzyc ja i zrobic promocje noworoczna. Kto wie.. Tak czy owak to b rozsadne posuniecie, dla Cyfry i korzystne dla klientow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na stronie C+. Do 31 grudnia albo do wyczerpania zapasów.

 

Jesteś pewien, że można? Przecież Mulitpakiet CANAL+ nie ma nic wspólnego ze "zwykłą" ofertą pakietową bo są to zupełnie odrębne usługi.

 

ps.Jeśli możesz to napisz jak zakończyła się sprawa z tym Twoim przedłużeniem umowy na 13 miesięcy. Czy rzeczywiście otrzymałeś pakiet Podstawowy+ oraz Canal+ za 29zł? Pytam dlatego, że już zadawano Ci to pytanie, ale jak dotąd nie ustosunkowałeś się do niego, a jestem bardzo ciekawy odpowiedzi...

 

Jest taka możliwość o ile Twoja umowa kończy się z końcem grudnia. Zapraszam pod numer 22 310 45 46 do końca grudnia.

 

aneksowanie umów kończacych sięw maju lub czerwcu 2010 załatwiane jest bez problemów, chyba że ktoś chce coś ponad standard to raczej wtedy jest opór, ja chciałem w ramach świątecznego doładowania na 18 m-cy nie płacić za dzierżawę pvr-a ale nie dało rady - opłata 50% to maks. dzwoniłem na 22 31 45 65, najpierw próbują człowieka zbyć że nie można zawrzeć aneksu dla umów kończących się za parę miesiecy ale po chwili przejście do konkretów tj. jaka opcja promocyjna pana interesuje :D i załatwione.

 

Tak jak powyżej - telefon pod podany wyżej numer i twardo że masz znajomych którym w maju 2010 kończy się umowa więc po co ta gadka że nie można, na początku zawsze próbują spóścić cię na drzewo ale jak nie odpuścisz to aneksują umowę bez poroblmów

 

Przedłużanie umów kwietniowych i majowych jest niemożliwe, za wyjątkiem promocji z TV. Konsultanci to robiący są niekompetentni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kogo należeć będą Święta? Cyfra+ oprócz promocji stacjonarnych (APS) zafundowała promocje przedłużenia - mam tu namyśli głównie te telefoniczne. Jaki będzie ich wynik. Oczywiście, że możemy spekulować. Jednakże, czy zostanie osiągnięty ten sukces medialny, co by przystworzył Cyfrze+ profitów w postaci "korony" Korony chociażby tej sprzedażowej?

Cyfrowy Polsat zdaje się być za silnym konkurentem na rynku. Właśnie, co takiego ma Polsat, czego by nie mogła mieć Cyfra+. Na nic się zadadzą wasze tu opinie, o wyższości jednej oferty nad drugą. Obserwując rynek, w tym ostatnim okresie, Cyfrowy Polsat był równie mocny w sprzedaży, co Cyfra+ a i n'ka nie pozostawała w tyle. A jakie będzie ostatnie słowo „telewizji na kartę”.

Cyfra+ na rynek rzuciła "wszystko" i jeśli jej wynik, na tle pozostałych platform, okaże się "przeciętnym", znaczyć będzie, że poniesione koszty odbiją się z czasem czkawką. Można wnioskować, że mogą to być miłe złego początki. Tak mówi polskie przysłowie i pewnie nie tylko polskie, bo to prawda ogólnoludzka.

Jeszcze trochę, jeszcze chwila i będziemy wiedzieć wszystko. No prawie wszystko.

 

Patrząc jako postronny obserwator (bo pracuję w C+), to jednak zdecydowanie zarówno stroną WWW, ofertą programową i pomysłem na utrzymanie klienta za pomocą przedłużenia umowy cyfra plus przoduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wprowadzaniu klientów w błąd też przoduje. Np. poprzez niemówienie o tym że odłączenie opcji HBO powoduje utratę zniżki na Canal+ HD, mimo że w ofercie mają wyraźnie napisane że jest za darmo przez cała umowę. I ciekawe jest to, że opcja Canal+ HBO w wersji SD jest rozłączna (odłączenie jednej opcji nie powoduje utraty zniżki na drugą) a w ofercie HD już nie jest. Ciekawe podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...