Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie musisz mieć podłączonych kanałów HD, lecz spodziewaj się co jakiś czas zachęt do podłączenia kanałów HD.... może C+ kiedyś wprowadzi zniżki dla odbierających kanały HD lub w drugą stronę, podwyżki dla nie odbierających.

Logicznym jest, że tak powinno być, dziwię się, że jeszcze czegoś takiego nie wprowadzili. Bo niby dlaczego ktoś ma korzystać z dekodera HD (a inni czekają po kilka miesięcy od podpisania umowy z kanałami HD, biorąc w zastępstwo dekoder SD), jeśli dany pakiet odbierze spokojnie na dekoderze SD.

 

A dlatego chcę korzystać z dekodera HD - bo on ma nagrywanie a SD nie, a pretensje , że nie masz dekodera HD to chyba powinneś mieć do kogoś innego :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycje albo:

prestiżowy, darmowy dekoder sd na 13 msc za 105 zł przez cały czas,

 

prestiżowy, darmowy dekoder sd na 13 msc cena przez 11msc 74,45zł później 150zł

 

Co do multiroom to na razie mogę go mieć za 35 zł a od lutego za 15 zł

 

Nie ma opcji na ten multiroom za free? Twierdził że nie.

 

A właśnie tą kartę z mulitroom można normalnie włożyć do splitter? a drugą do drugiego dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do oferty 18 miesiecznej i stalych oplat 29 lub 42 zeta.

dzwonilem do cyfry zeby zapytac jak wyglada temat dekodera i innych oplat i wychodzi, ze musze placic za dekoder PVR, ktory uzytkuje 50% czyli 10 zeta czyli miesiecznie 39 albo 52 zeta a to juz mi sie kompletnie nie uśmiecha.

 

Czy na pewno musze placic za dekoder HD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A właśnie tą kartę z mulitroom można normalnie włożyć do splitter? a drugą do drugiego dekodera?

 

a po co karta od multirumu jest od tego że jeśli masz dwa dekodery to w jednym siedzi oryginalna karta a w drugim ta od mulitoruma tylko trzeba co 6 godzin wyjąć i zbliżyć na chwile do oryginalnej karty (załadują się klucze i na 6 godzin można na tym ustrojstwie odbierać kanały takie jak na oryginalnej)

a splitterem to możesz bez tego multiruma rozdzielić sygnał od 4 do 8 tunerów wszystko leci kablem i masz tak jakby wszystkie kanały i na każdym tunerze możesz oglądać co innego

 

Mam pytanko do oferty 18 miesiecznej i stalych oplat 29 lub 42 zeta.

dzwonilem do cyfry zeby zapytac jak wyglada temat dekodera i innych oplat i wychodzi, ze musze placic za dekoder PVR, ktory uzytkuje 50% czyli 10 zeta czyli miesiecznie 39 albo 52 zeta a to juz mi sie kompletnie nie uśmiecha.

 

Czy na pewno musze placic za dekoder HD ?

 

nie da rady jak byś wzioł coś drożej to pewnie dali by ci za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o kanały HD. W propozycji przedłużenia umowy (pakiet prestiżowy+), cały czas mi mówiono że otrzymam wszystkie kanały HD gratis, ale w momencie odczytywania warunków powiedziano, że tych kanałów jest 7

2* canal+, 2* europsport, NP, AnimalP oraz MTV.

Nie dostałem HBO HD ponieważ konsultant powiedział, że można mieć tylko Canal+ HD albo HBO HD. Czy jest tak rzeczywiście czy mnie zrobiono w balona i będe musiał w przeciągu 48 godz. wypowiedzieć zawartą niedawno umowę?

Prosze napiszcie czy na przedłużeniach umów z opcją kanałów HD za free też musieliście wybierać pomiędzy Canal+ HD a HBP HD?

 

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do oferty 18 miesiecznej i stalych oplat 29 lub 42 zeta.

dzwonilem do cyfry zeby zapytac jak wyglada temat dekodera i innych oplat i wychodzi, ze musze placic za dekoder PVR, ktory uzytkuje 50% czyli 10 zeta czyli miesiecznie 39 albo 52 zeta a to juz mi sie kompletnie nie uśmiecha.

 

Czy na pewno musze placic za dekoder HD ?

Przy promocji ze stałą opłatą nie ma darmowego dekodera.

PVR za 0zł można wynegocjować biorąc wybrany pakiet za 50% przez 9 msc, Canal+ 50% przez 8 msc (lub 4 miesiące gratis) i 5XHD gratis, dotyczy to umowy na 13 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycje albo:

prestiżowy, darmowy dekoder sd na 13 msc za 105 zł przez cały czas,

 

prestiżowy, darmowy dekoder sd na 13 msc cena przez 11msc 74,45zł później 150zł

 

Co do multiroom to na razie mogę go mieć za 35 zł a od lutego za 15 zł

 

Nie ma opcji na ten multiroom za free? Twierdził że nie.

 

A właśnie tą kartę z mulitroom można normalnie włożyć do splitter? a drugą do drugiego dekodera?

 

Zależy co wolisz, jeśli nie chcesz zmieniać dekodera to już zależy od ciebie, czy wolisz stałą cenę przez cały okres umowy czy połowę ceny przez 11 miesięcy.

 

Darmowy multiroom dają tylko w nowych promocjach, które masz na stronie internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o kanały HD. W propozycji przedłużenia umowy (pakiet prestiżowy+), cały czas mi mówiono że otrzymam wszystkie kanały HD gratis, ale w momencie odczytywania warunków powiedziano, że tych kanałów jest 7

2* canal+, 2* europsport, NP, AnimalP oraz MTV.

Nie dostałem HBO HD ponieważ konsultant powiedział, że można mieć tylko Canal+ HD albo HBO HD. Czy jest tak rzeczywiście czy mnie zrobiono w balona i będe musiał w przeciągu 48 godz. wypowiedzieć zawartą niedawno umowę?

Prosze napiszcie czy na przedłużeniach umów z opcją kanałów HD za free też musieliście wybierać pomiędzy Canal+ HD a HBP HD?

 

Serdecznie pozdrawiam

Konsultant zabezpieczył Twój rachunek, ot co.. Dobrze zrobił. Jeśli za jakiś czas np. odłączysz HBO (i tym samym HBO HD) tracisz zniżkę na C+. Dlatego poprosił o wybór jednej opcji HD z kanałów premium, żebyś nie musiał potem dopłacać. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycje albo:

prestiżowy, darmowy dekoder sd na 13 msc za 105 zł przez cały czas,

 

prestiżowy, darmowy dekoder sd na 13 msc cena przez 11msc 74,45zł później 150zł

 

Co do multiroom to na razie mogę go mieć za 35 zł a od lutego za 15 zł

 

Nie ma opcji na ten multiroom za free? Twierdził że nie.

 

A właśnie tą kartę z mulitroom można normalnie włożyć do splitter? a drugą do drugiego dekodera?

 

Zależy co wolisz, jeśli nie chcesz zmieniać dekodera to już zależy od ciebie, czy wolisz stałą cenę przez cały okres umowy czy połowę ceny przez 11 miesięcy.

 

Darmowy multiroom dają tylko w nowych promocjach, które masz na stronie internetowej.

 

Hmm no to lipa, bo mam juz splitter i chciałem jeszcze wziąć multiroom bo pojawił mi się nowy tv a już w splitterze brak miejsca...

 

na pewno bardziej opłaca się to z 74,45 a pozniej 150 bo lacznei jest ok 200 do przodu

 

TBA 2 na jakich warunkach przedłużałeś ten prestiżowy? Co ci dali oprócz tych kanałów HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpisałem dzisiaj świąteczne doładowanie z paczka canal plus w cenie, komfortowy na 18m-cy 3 pytania:

1. nie ma kanałów HD w canal plusie (film i sport)- czy wy tez tak macie że to niby jest jakiś premium i są one dodatkowo płatne?

2. nie włączył mi konsultant przysługującej mi opcji HBO Digital mówiąć że z własnego doświadczenia mi tak radzi że pózniej problemy są z jego wyłączeniem - braliście ten pakiet -możecie coś doradzić?

3. czego dotyczą więc opcje zaznaczone na zdjęciu kiedy można z nich skorzystać?? skoro przy moim pakiecie i 18-mieciecznym abonamencie ich nie mam??

 

imag0035w.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z ubiegłorocznnej promocji grudniowej (obecnie na wypowiedzeniu) i od listopada br. śledzę ten wątek z nadzieją na wprowadzanie przez Cyfrę do końca roku coraz lepszych ofert, aż coś ustrzelę dla siebie :lol: (oczywiście są granice, bo chłopaki też z kogoś muszą żyć). Obecny wariant promocji kończy się 23 grudnia, liczycie jeszcze na coś sylwestrowego? Tak na marginesie w adresie strony "promocyjnej" Cyfry ciągle jest "campaign=listopadowa" :> .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma :shock: ? Mógłbyś jaśniej to wytłumaczyć? Skoro jestem w oczekiwaniu na dekoder PVR HD i będzie na stanie to rozumiem, że mogę go wymienić na mój obecny SD....

Tak, oczywiście, jeśli znajdziesz dystrybutora, który ma na stanie PVR i ma wolny ( nie tylko dla nowych klientów, by ich do siebie przyciągnąć) to oczywiście możesz wymienić :)

Jak Ci się uda to napisz, gdzie tego dokonałeś, bo też chcę wziąć przysługujący mi PVR :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto sie spinac i do swiat leciec po cyfre w promocji swiatecznej czy moze lepiej poczekac i w styczniu bedzie lepsza oferta?

 

Wróżka mi powiedziała, że nie warto czekać :crazy:

Dajcie sobie spokój z takimi pytaniami, jak ci się podoba oferta to bierz jak ci się nie podoba to nie bierz, jakbym postępował tak jak ty to dalej bym się zastanawiał zamiast cieszyć się usługą. Poza tym Cyfra+ ma najlepszą ofertę w najlepszej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy warto sie spinac i do swiat leciec po cyfre w promocji swiatecznej czy moze lepiej poczekac i w styczniu bedzie lepsza oferta?

 

Nie sądzę aby Cyfra w styczniu dała lepszą ofertę niż ta obecna świąteczna.Ja osobiście już drugi rok z rzędu biorę ofertę świąteczną w grudniu i jak na razie nie żałuję. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem przed chwilą na Centrum Abonenta i konsultant zaproponowal mi dwie oferty przedłużeniowe na pakiet podstawowy z canal+; standardowa 29 zł na 18 miechów i na 13 miesiecy(przez 11 miesiecy 37 zł z C+, pozniej po mozliwości zrezygnowania z c+ 3 miechy 42,90 z c+ oczywiscie wiecej), tyle ze ta na 13 jest naprawde na 14 miesiecy bo doliczaja mi ten styczen 2010 w ktorym mi sie konczy umowa.

 

Chciałbym sie zwiazac oferta 13 miesieczna ale jednak za ta samą cene mam to samo na 18 miechów wiec chyba jutro dzwonie i zamawiam na 18 p. podstawowy z c+. Moje pytanko jest takie; ponieważ umowa mi się skończy w czerwcu 2011 to czy sie orientujecie czy w tym okresie c+ miała w ostatnich latach dobre promocje lub dobre oferty przedłużenia umowy??porównywalne chociaz w małym stopniu do świątecznych??Czy jednak bedzie trzeba czekac do świąt 2011??

 

Dziekuje z gory za odpowiedź , Wesołych Świąt

 

PS:Aha konsultant podkreslił ze ta oferta przedluzeniowa 18 miesieczna potrwa jeszcze kilka dni a ta druga dużo dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, oczywiście, jeśli znajdziesz dystrybutora, który ma na stanie PVR i ma wolny ( nie tylko dla nowych klientów, by ich do siebie przyciągnąć) to oczywiście możesz wymienić :)

Jak Ci się uda to napisz, gdzie tego dokonałeś, bo też chcę wziąć przysługujący mi PVR :lol:

 

Nie ma czegoś takiego jak dekoder tylko dla nowych klientów i dla tych oczekujących na wymianę. To byłoby nielojalne wobec obecnych abonentów. ( :?: ) Jednakże wiem, że dystrybutorzy nie są chętni na takie wymiany i mówią bzdury, że potrzebny aneks itp. Moje wszelkie wątpliwości rozwiał mail od cyfry+

Wysłałem do nich zapytanie czy aby wymienić dekoder jest potrzebny aneks do umowy i jakieś specjalne pismo wysłane listem poleconym. Odpowiedź na to jest prosta i jednobrzmiąca:

(...)Jednocześnie informuję, że w celu wypożyczenia terminalu należy udać się do punktu dystrybucyjnego CYFRY+ z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

To jest odpowiedź z wczoraj.

Dziś zabrałem się za wymianę, obdzwoniłem punkty w mieście i wybrałem się na misję razem z ojcem. :lol: Tata szedł do punktu i mówił sprzedawcy, że chce podpisać nową umowę oraz wynająć dekoder PVR HD - nie było problemu, dekodery z HDD znajdowały się na zapleczu. Po chwili przyszedł po mnie i razem udaliśmy się do dystrybutora, aby wymienić dekoder. Co miał powiedzieć sprzedawca? Nic. Przecież 2 minuty temu dekodery PVR HD jeszcze były. Oczywiście byłem bez aneksu i tego się doczepili, sprzedawca powiedział, że musi być aneks bo bez tego nie da rady. Pokazałem mu wydrukowany mail, który wczoraj otrzymałem, że do wymiany wystarczy dokument tożsamości to mi powiedział, że nie wystarczy. Powiedziałem mu, że ma mi to napisać na kartce a ja zrobię tego skan i wyślę co cyfry+ i poinformuję o tym, że wysyłają błędne informacje. Zadziałało, po chwili mogłem jakimś cudem wymienić dekoder...

 

Trudno w to uwierzyć, ale trzeba było się zabawić w podchody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze. Wszystko wygląda pięknie dopóki nie zostanie się stałym abonentem Cyfry. Ja nim zostałem dawno temu i pechowo teraz na początku grudnia zepsuł mi się odbiornik PVR HD. O wymianie na taki sam nie było mowy. Dostałem Pace SD i mam czekać przynajmniej do stycznia a możliwe, że i do marca bo wcześniej nie będzie dla mnie dekoderów. Dekodery są dla nowych klientów, nie dla mnie. Płacę za najwyższy abonament ze wszystkimi programami HD, miałem HBO Digital. Teraz mam tylko SD płacić muszę nadal jak płaciłem, o rabacie cisza, jedynie wielkim gestem Cyfra obniżyła mi opłatę za tuner z 20 zł na 10 zł. Wysłałem pismo reklamacyjne, bez odzewu. Jestem abonentem od 1996 roku jeszcze jako canal+, bo wtedy cyfry+ jeszcze nie było. Absolutna ignorancja operatora. Klient ma płacić i koniec. Przestrzegam wszystkich zanim podpiszą cyrograf. Pięknie będzie do pierwszego problemu i prośby o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam mówię, że dział utrzymania abonenta i biuro obsługi Cyfry+ jest rewelacyjne wobec tego co oferuje Cyfrowy Polsat!!! Nie twierdzę, że jest idealnie, ale o niebo lepiej! WCP nie ma żadnych ofert przedłużeniowych, fatalna obsługa, teraz dzwoniłem, to nic nie można ustalić, tylko czekać na oddzwonienie, które często nie następuje, dekoder sd mi proponowali za 120 i 170zł itd. W cyfrze natomiast czekałem na jakąś fajną ofertę, odpowiadała mi 29zł za podstawowy z c+, małe negocjacje, bo było jeszcze mało informacji sprawdzonych na ten temat na forum i się udało. A z CP jestem od 2001r. i takie warunki... Także doceniajcie co macie, a nie wieczne narzekanie, bo u konkurencji cyfry jest po prostu fatalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam i jak dostałeś odpowiedz z cyfry w sprawie c+ HD ??????

 

 

Tak dzisiaj dostałem odpowiedź i wychodzi na to że konsultant przemilczał pewne sprawy.

Oficjalne stanowisko Cyfry jest takie:

- odłączenie opcji HBO nie spowoduje utraty zniżki na Canal+

- odłączenie opcji HBO spowoduje odłączenie opcji Premium HD i utratę rabatu na wspomnianą opcję. Opcja Premium HD dostępna jest wyłącznie przy posiadaniu opcji premium CANAL+ i HBO.Odłączenie HBO i HBO HD spowoduje, że CANAL+ Film HD i CANAL+ Sport HD będą dostępne w kwocie 6 zł miesięcznie.

 

Nieładnie, nieładnie. Jutro dzwonię z reklamacją bo tą opcją HBO HD (której w zasadzie nie potrzebuję) zrobili mnie w ... ekmmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...