Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie lubie pisać czegoś jak nie jestem pewny ale jeszcze nie widzialem żeby w cyfrze dalo sie rozbić jakąś promocje na pol i nie tracić znizki na calosc. Więc jesli ktos ma zaznaczone Premium HD w ICA to nie wierze ze nie straci znizki na canal+HD. Nawet jesli jacyś tam konsultanci na infolini twierdzą inaczej.

No ale może sie zdziwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty już dostałeś taki aneks??? bo mi wyraźnie konsultant czytał co w nim jest i powiedział C+ HD 100% zniżki na 13 miesięcy nic o Premium HD nie było.

 

Widzę codziennie po kilkanaście, czy kilkadziesiąt razy te aneksy. Znam praktycznie wszystkie na pamięć. Więc :read: nie muszę... Odpowiedz sobie kim jestem i potem poczytaj cactusa i raz jeszcze to co napisałem.

 

Jeśli masz tylko C+ HD, to rabat jest na C+ HD i koniec.

Jeśli masz Premium HD to rabat jest na Premium HD, a nie na C+ HD lub HBO HD, czyli odłączenie jednej z tych opcji (czyt. zamiana Premium HD na C+/HBO HD) powoduje opłaty w pełnej krasie za pozostawioną opcję.

 

 

Jeśli ktoś tego nadal nie rozumie... to już nie wiem jak inaczej.... wróć! Nie wiem czy bardziej łopatologicznie da się to wyjaśnić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

JA dla świętego spokoju płacę osobno za HBO HD kilka zł a gratis mam 2 miechy zwykłego hbo i w aneksie nie mam premium hd tylko opcję canal+hd 13 miechów 100% rabat. Kumatego miałem konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA dla świętego spokoju płacę osobno za HBO HD kilka zł a gratis mam 2 miechy zwykłego hbo i w aneksie nie mam premium hd tylko opcję canal+hd 13 miechów 100% rabat. Kumatego miałem konsultanta.

 

Sorry za offtopic:Plazma 50' czyżby Panas?Jaki model?I jak się ma jakość w stosunku do LCD?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę codziennie po kilkanaście, czy kilkadziesiąt razy te aneksy. Znam praktycznie wszystkie na pamięć. Więc :read: nie muszę... Odpowiedz sobie kim jestem i potem poczytaj cactusa i raz jeszcze to co napisałem.

 

Jeśli masz tylko C+ HD, to rabat jest na C+ HD i koniec.

Jeśli masz Premium HD to rabat jest na Premium HD, a nie na C+ HD lub HBO HD, czyli odłączenie jednej z tych opcji (czyt. zamiana Premium HD na C+/HBO HD) powoduje opłaty w pełnej krasie za pozostawioną opcję.

 

 

Jeśli ktoś tego nadal nie rozumie... to już nie wiem jak inaczej.... wróć! Nie wiem czy bardziej łopatologicznie da się to wyjaśnić..

 

Gdyby to było tak jasno przedstawione , to OK - każdy wybiera jak mu pasuje, ale przecież zawierając telefonicznie umowę zgadzamy się na przedstawione warunki - a te są inaczej z reguły opisywane.

A jeśli są inaczej to jest po prostu oszustwo w stosunku do drugiej strony.

Tylko abonent zawsze jest na gorszej pozycji, bo to C+ ma nagranie, a nie na odwrót.

Niestety jak widzę, to od czasu analogu wiele się zmieniło na lepsze, ale wiele nie, albo i na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

w ica jest wszystko razem premium hd,

@markar: samsung fulhd i 42 panasHDready, ja lcd nie polecam bo przy ruchomych scenach smużenie mnie dobijało i czerni też nie za wiele. Kilku znajomych namówiłem na plazmy i są zadowoleni. Nowe panasy Fullhd są ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jak przedłużałem umowę, konsultant zaproponował hbo hd, z informacją, że jeśli w lutym zrezygnuję z HBO, to lepiej nie aktywować opcji premium, gdzie jest HBO HD i kanały CANAL+, gdyż jednocześnie straciłbym dostęp promocyjny do paczki Canal hd, a osobno, dostałem 5xHD(national Geografic, Animal Planet, MTV, Eurosport, Eurosport2). Więc zrezygnowałem od razu z HBO HD, WYSTARCZYŁO MI HBO SD. Tak więc osoby, które po przedłużeniu umowy, mają HBO HD, a zrezygnują w lutym, to stracą darmowy dostęp do paczki Canal+ HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem umowę do końca maja 2010, dziś aneksowałem z terminem od 1 stycznia. Dekoder HD PVR - 0 zł (dotychczas płaciłem 20 zł miesięcznie), umowa na 18 miesięcy - komfort 11 miesięcy pół ceny, C+ 9 miesięcy gratis, C+HD gratis, HBO dwa miesiące gratis, NGHD, AnimalHD i Eurosporty HD gratis na cała umowę. Moze to nie mistrzostwo świata, ale mnie satysfakcjonuje. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś (wczoraj :wink: ) byłem w APS Polsatu i Cyfry+ i trzeba przyznać, że ruch tam, jak na wielkim kiermaszu. Siła Świąt jest nieobliczalna a podgrzewana atmosfera mobilizuje prawie wszystkich do zakupów. Już jestem ciekaw rekordowych wyników, które w jednej i w drugiej platformie zostaną niebawem ogłoszone. N-ka również ma swoje branie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tej ofercie przedluzeniowej pakiet podstawowy + z pakietem canal+ na 18 miesiecy canal + jest na 13 miesiecy??jesli tak to czy da sie wynegocjowac na 18??

 

Mnie zaproponowano m. in. pakiet Podstawowy+ z Canal+ za 29zł przez 18 miesięcy umowy. Nie trzeba żadnych dodatkowych negocjacji bo zgodnie z tym co napisał na forum ekhm jest to jedna ze standardowych ofert przedłużeniowych Cyfry+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie calego zamieszania z tymi Premium HD czy tez osobno C+ HD i HBO HD by nie bylo, gdyby bylo to jasno rozbite i napisane. A tak najwiecej zamieszania jest z powodu informacji udzielanych przez konsultantow na linii Cyfry+. Nie moge zrozumiec, dlaczego tam jest taka dowolnosc w interpretacji zapisow. Co sie trafi na jakiegos konsultanta to co innego mowi. Tydzien temu przedluzalem tesciowi umowe no i cala rozmowe z kobitką sobie nagralismy. Wczoraj ją odsluchalem i co mam: ano niezly kwiatek.

Kobitka mowi wprost: "HBO mozna odlaczyc w koncem lutego" (OK, zadna nowosc). I dalej: "jezeli w kwietniu zrezygnuje Pan z Canal+ (po 4 miesiecznym okresie darmowym) to opcja HD tych kanalow rowniez zniknie (normalna kolej rzeczy), ale jezeli np. pozniej, we wrzesniu Pan wlaczy sobie opcje Canal+ to HD wlaczy sie Panu automatycznie." Albo ja nie douczony, albo ona. Z tym, ze jej za to płacą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż pewnie na swieta zatrudnili sporo nowych osob. Wiecej dzwoniacych, wiecej umow podpisanych.

Troche stracą na bledach początkujacych konsultatnow ale bedzie to promil strat w porownaniu do dziesiatek tysiecy nowych umow. Jesli w nagranej rozmowie pracownik cyfry cos obiecal to pewnie cyfra bedzie musiala przyjac reklamacje, ale oczywiscie bedzie to kosztowac zainteresowanego mase nerwow i cierpliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem ofertę listowną od cyfry Komfortowy za 42zł albo Podstawowy za 29.9zł,oraz Canal+ 100% rabatu na okres umowy.Nie jest sprecyzowane na ile ta umowa ale podejrzewam ze na 18 miesięcy.Mi chodzi tylko o SD,nie mam Filmboxa przez 18 miesięcy oraz HBO przez 5 za darmo.Więc ta oferta nie jest taka korzystna.Proszę o opinie osoby które wiedzą.Czy jest szansa wytargować Orange Sport za darmo przez cały okres umowny.Tylko sport mnie obchodzi w tej cyfrze,jeżeli nie to nie zawracam sobie nią głowy.Miałem rok i jestem rozczarowany ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie opcje są na 18 miesięcy - standard dla przedłużających. Możesz powalczyć o orange ale szanse nie są duże - choć warto ponegocjować. I jeszcze jedno - skoro jesteś rozczarowany ofertą (nie ceną jak rozumiem) to po co chcesz prezdlużać umowę - oferta specjalnie się nie zmieniła ostatnio. Rozważ jaki sport Cię interesuje i porównaj wszystkie oferty pod tym kątem - daj znać co Ci wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dostałem ofertę listowną od cyfry Komfortowy za 42zł albo Podstawowy za 29.9zł,oraz Canal+ 100% rabatu na okres umowy.Nie jest sprecyzowane na ile ta umowa ale podejrzewam ze na 18 miesięcy.Mi chodzi tylko o SD,nie mam Filmboxa przez 18 miesięcy oraz HBO przez 5 za darmo.Więc ta oferta nie jest taka korzystna.Proszę o opinie osoby które wiedzą.Czy jest szansa wytargować Orange Sport za darmo przez cały okres umowny.Tylko sport mnie obchodzi w tej cyfrze,jeżeli nie to nie zawracam sobie nią głowy.Miałem rok i jestem rozczarowany ofertą.

 

Ja zabiegałem i negocjowałem bardzo intensywnie o dołączenie do tej oferty opcji OS za darmo (a później nawet za 50% ceny) i poniosłem klęskę. Konsultant poinformował mnie, a ekhm potwierdził to na forum, że oferty w formie - pakiet Podstwowy+ oraz Canal+ za 29zł przez 18 miesięcy nie można w żaden sposób negocjować...

ps.Jeśli piszesz, że interesuje Cię tylko sport i że od roku masz Canal+ oraz dodatkowo zależy Ci na opcji Orange Sport, a równocześnie informujesz, że jesteś rozczarowany tą ofertą to dla mnie to jest jakiś nonsens. Nie ma lepszej oferty sportowej z prawdziwego zdarzenia od tej oferowanej przez Cyfrę+. Chyba, że zamiast piłkarskiej ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, francuskiej lub polskiej (do tego m. in. NBA, żużel) wolisz oglądać ligę rosyjską, ukraińską, szkocką lub Puchar Świata w żeglarstwie.

 

Pod jaki numer dzwonić do cyfry w sprawie przedłużenia umowy?

 

Dział utrzymania abonenta - 22 310 45 65. W przyszłości proponuję skorzystać z funkcji :szukaj: na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie

Mianowicie posiadam umowe z cyfrą a teraz chciałbym podpisać drugą.

Wiem że jest problem z znalezieniem Pvr a ja go mam z 1 umowy tylko że za 2 miechy będe płacił za niego 20zl.

Czy jest szansa żeby bez wynoszenia go z domu mógl go fiziycznie oddać z 1 umowy i przypisać do nowej umowy za 10zl?

Poprostu nie chce mi się tego szpejostwa odpinać,odsuwać mebli itp itd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do cyfry,nie ma możliwości na upust na Orange Sport.A opcję Filmbox zaproponowali do kwietnia a HBO na dwa miesiące.Więc zrezygnowałem co do poprzedniego postu to jestem rozczarowany ofertą cyfry,ale nie sportową.Co do sportu to nie ma lepszej platformy,ale interesuje się przeważnie ligą Polską.I na Orange Sport mi zależało.Swoją drogą to cyfra jest cwana chcesz wszystkie mecze oglądać dokup Orange Sport.Co do oferty cyfry przydał by się najlepszy kanał dla dzieci Bumerang,kanał MGM oraz BBC Entertainment z serialami angielskimi.Dało się odczuć ze TVN przejął produkcję niektórych wytwórni filmowych.Dawniej Canal+ miał trochu lepszą ofertę filmową.Jedyny plus Cyfry to darmowe kanały HD dla nowych abonentów.Cyfra powinna stworzyć pakiet sportowca z Canal+ Sport i Orange Sport tyle by mi wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda,że oferta świąteczne doładowanie jest tylko do 20.12 ?

Po rozmowie z konsultantem poinformował on, że

1) podobno z dzierzawy dekodera HD za 10 zł można zrezgnować?

2) w przypadku otrzymania dekodera na zastępstwo SD do 31.03 nie będę miał włączonej opcji HD, (mam prywatny dekoder HD)

 

Wydaje mi się,że chyba cos mu się pomieszało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odpowiem na drugie pytanie otoz wzialem promocje C+ 27 listopada ta z opcjami hd oczywiscie pakiet komfortowy i tez wzialem dekoder sd za zlotowke w oczekiwaniu na dekoder hd oczywiscie Pan od razu mi powiedzial ze wcale niemusze odbierac tego tunera hd bo mam swoj tuner hd (Ariva 200 hd) i oczywiscie wszystkie 9 kanalow hd mam wlaczone od samego poczatku takze niema problemu masz wlaczone opcje hd automatycznie :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przedłużeniu umowy (pisałem wyżej że w piątek przedłużyłem umowę z grudnia ub. roku na kolejnych 13 mies.) po wejściu w ICA na ofertę i promocje było napisane, że mogę w ramach bodajże promocji Świąteczne prezenty do końca roku odbierać pakiet Prestiżowy+. Rzecz jasna skorzystałem i teraz mam włączone jeszcze Cinemaxy, Filmboxy i i Orange Sport.

Nadmienię że już w listopadzie włączyłem w tej promocji HBO do końca roku.

Nie wiem czy wszyscy przedłużający z automatu mają aktywowany do końca miesiąca pakiet wyżej, czy trzeba zrobić to tak jak ja, czyli kliknąć na tę promocję w ICA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...