Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Umowę masz do końca grudnia, stycznia, czy jakiś inny okres minimalny? Może czas nieokreślony?

 

Mam umowe do konca stycznia, wypowiedzenie jest juz w systemie. Dostalem maila z numerem pod ktorym mialem wysluchac oferty przedluzeniowej dla siebie.

Niestety jak widzisz jest ona gorsza niz np swiateczne doladowanie na 18miesiecy (teraz to dopiero porownalem). Dziwie się że nie chcą zatrzymac klienta który placil regularnie przez rok a wolą polować na nowych z ulicy.

Mam pakiet podstawowy+ z canal. Mija już rok od swiatecznej promocji kiedy go wzialem.

 

Powiem ze jakby mi zaproponowali 45-50zl przez caly okres umowy za komfortowy z canal+ i kanalami HD + dekoder HD w tej cenie to umowę bym przedluzyl, nawet o te 18miesiecy. Ale obecna oferta cyfry to ponad 65zl.Katastrofa.

Swiateczne doladowanie to 18 miesiecy za 49zl za komfort i canal+ gratis, HD gratis, chyba tylko tuner HD musialbym doliczyc 10zl za wynajem. No ale to przeciez propozycja dla nowych.

 

Zapomnialem jeszcze ze w swiatecznym doladowaniu dają jeszcze HBO na 6 miesiecy o ktorym nic nie uslyszalem podczas negocjacji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko o co pytasz bylo na kilku poprzednich stronach ale z braku laku pomoge twojemu lenistwu i ci odpisze:

 

Witam! jestem tu nowy i kompletnie ciemny...

mam pare pytan:

1) czy ta promocja jest nadal aktualna? http://www.cyfra.tv/cyfra_tabela_grudzien.gif

tak

2) Jaki pakiet i na ile miesiecy musialbym wziac zeby dostac tv i multiroom bo cos slyszalem ze nie jest mowiona cala prawda :)

prestiż lub komfort (ale z HBO i C+ wiec to prawie to samo) na 24 miesiące

3) ile musialbym placic za ww pakiet? ;p

taj jak masz podane w linku wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj przedłużyłem.a umowa kończy mi się 31 05. podstawowy 50 % zniżki przez 9 mieś. hbo gratis 2 mieś. c+ gratis 9 mies. no i dekoderek hd pvr za free(już się zaopatrzyłem)

I jaki dekoder wziąłeś ? ( u mnie nic nie ma w żadnym z punktów żeby odebrać )

pace hd pvr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podpisałem umowę na 18 miesięcy na Komfortowy+ z Canal+ , ale niestety z dekoderem zastępczym Pace SD.

HBO po 5 miesiącach wyłączę.

 

Co ciekawe działają mi Cinemaxy i Orange Sport, mimo że w opisie promocji nie ma nic napisane o nich.

 

Cinemaxów nie będziesz miał, a Orange Sport do końca roku, ponieważ wszyscy abonenci komfortowego dostali go bezpłatnie od 1 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowe do konca stycznia, wypowiedzenie jest juz w systemie.

 

Słuchaj kiedy wysłałeś rezygnacje,że jak piszesz jest już w systemie.

Ja swoją wysłałem 10.12 i jeszcze mówią ,że nie dotarła.(oczywiście list polecony priorytetowy za potwierdzeniem odbioru. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWIĄTECZNA OFERTA SPECJALNA!

 

JESTEŚ Z NAMI CO NAJMNIEJ 9 MIESIĘCY?

WEJDŹ DO ZAKŁADKI OFERTA I ODBIERZ SWÓJ PREZENT!

 

No właśnie , jak cyfra liczy te miesiące ( mam umowę od 16 marca - wychodzi 9 miesięcy ) czy też liczą pełne miesiące czyli w moim przypadku dopiero od kwietnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kiedy wysłałeś rezygnacje,że jak piszesz jest już w systemie.

Ja swoją wysłałem 10.12 i jeszcze mówią ,że nie dotarła.(oczywiście list polecony priorytetowy za potwierdzeniem odbioru. :o

 

wypowiedzenie wyslalem 30.11 bo wiedzialem co sie bedzie dzialo w grudniu. 15tego już na pewno je mieli.

Paczki z poczty dochodzą w miare normalnie bo są rozwożone nie przez listonoszy tylko przez donosicieli (tak ich sobie nazwe) ktorzy rozwożą je autami i sprawniej. Polecone natomiast dostarczają zwykli listonosze a wiadomo ile oni mają listow i kartek w okresie swiatecznym. Dlatego polecone dostaje srednio po 4-5 dniach (jesli to priorytet) a paczke max po 2 dniach. Ale ja mieszkam w duzym miescie. Nie wiem jak jest w malutkich miejscowosciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŚWIĄTECZNA OFERTA SPECJALNA!

 

JESTEŚ Z NAMI CO NAJMNIEJ 9 MIESIĘCY?

WEJDŹ DO ZAKŁADKI OFERTA I ODBIERZ SWÓJ PREZENT!

 

No właśnie , jak cyfra liczy te miesiące ( mam umowę od 16 marca - wychodzi 9 miesięcy ) czy też liczą pełne miesiące czyli w moim przypadku dopiero od kwietnia ?

 

ta promocja dotyczy tych którzy w chwili wprowadzenia jej mieli cyfrę 9 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie starej umowy 8 grudnia(obowiązującej do końca stycznia 2010). Dzisiaj zadzwoniła do mnie konsultantka i zaproponowała mi to co miałem do tej pory czyli Komfort+Canal+Orange Sport za 52pln miesięcznie przez 18 miesięcy.

Jak dla mnie super oferta więc wziąłem bez zbędnych targów.

CYFRA THE BEST !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

Będziesz miał za darmo HBO do końca stycznia. Od lutego opcja ta zostanie ona automatycznie wyłączona.

@tasman74 - wygląda na to że dali ci Orange Sport bez zniżki (10zł jako że masz Canal+)

 

Do mnie też dzisiaj dzwonili w sprawie rezygnacji (po raz pierwszy, wypowiedzenie wysłane 1 grudnia), i konsultantka na ponawianą kwestie "na razie jednak podziękuję" kilku krotnie zaręczała mnie że to specjalna, ograniczona oferta i że niedługo może już nie być jej ;] Ogólnie to standard, umowa na 13 miesięcy (9 miesięcy pakiet główny 50%, canal+ przez 8 miesięcy 50%, darmowe opcje HD, PVR HD), stała cena komfortowego z canal+ za 42zł przez 18 miesięcy, PVR HD za 10zł/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie starej umowy 8 grudnia(obowiązującej do końca stycznia 2010). Dzisiaj zadzwoniła do mnie konsultantka i zaproponowała mi to co miałem do tej pory czyli Komfort+Canal+Orange Sport za 52pln miesięcznie przez 18 miesięcy.

Jak dla mnie super oferta więc wziąłem bez zbędnych targów.

CYFRA THE BEST !!

czyli dostales to co w standardzie dla nowych abonentow tylko 3zl drozej. Z tym ze nowi w swiatecznym doladowaniu dostają jeszcze gratis paczke HD do konca umowy i filmboxy, no i HBO na pol roku gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cactus

 

może coś źle liczę, ale nie 3zł drożej a 7zł taniej od nowych, bo w cenie 52pln mam OrangeSport, - nie licząc Orange płaciłbym 42pln miesięcznie.

A akurat mnie na HBO kompletnie nie zależy, na Filmboxach tym bardziej - przecież tam kompletnie nic nie ma.

Natomiast standard HD może i by się przydał - TV mam LCD HDReady 37" ale musiałbym płacić 10pln miesięcznie za wynajem dekodera więc z tym poczekam aż będą dekodery HD dawać gratis albo za niewielką opłatą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Chciałem dziś podpisać umowę na Cyferke i dowiedziałem sie w punkcie sprzedaży ze po podpisaniu umowy wrazie gdy bym chcial sobie podniesc pakiet to niema problemu ale jak będe chciał potem obniżycćto stracę promocje czli zniżke 50% i inne :shock: I mam pytanie czy to prawda?Rok temu jak brałem na początku grudnia to potem w trakcie niebyło problemu z podniesieniem i obniżeniem pakietu a tym bardzie stracie zniżek.Czyżby coś sie zmienłlo?-pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z rachunkami bo na stronie cyfry wyczytałem, ze przesyłają co dwa miesiące z rachunkiem za abonament za dwa miechy? Bo mi dystrybutor powiedział, że normalnie co miesiąc będa przychodzić kwitki- i tak powinna wyglądac chyba standardowa sytuacja z rachunkami według mnie. Pytam bym póżniej sie nie zdziwił przy rachunku i miał kasy tyle :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zadzwoniła do mnie konsultantka i zaproponowała mi to co miałem do tej pory czyli Komfort+Canal+Orange Sport za 52pln miesięcznie przez 18 miesięcy.

Jak dla mnie super oferta więc wziąłem bez zbędnych targów.

CYFRA THE BEST !!

I takie są skutki zniesienia egzaminu z matematyki na maturze :)

W zeszłym roku przy umowie na 13 miesięcy za ten sam pakiet zapłacił średnio 34,62 zł [(11x30+2x60)/13=34,62], a teraz dostał propozycje płacenia po 52 zł/m-c przy umowie na 18 m-cy i jest zachwycony, że dostał doskonałą propozycje oraz wychwala Cyfrę po niebiosa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...