Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dziś do działu zgód z prośbą o wyrażenie zgody na drugą umowę. Wyrazili zgodę pod warunkiem, że pierwszą umowę ważną do końca maja 2010 r. przedłużę na warunkach: podstawowy+ i canal+ za 29 zł przez 18 m-cy. Chodziło mi przede wszystkim o canal+ więc jak dla mnie super i się zgodziłem :D Zapomniałem tylko poprosić o HBO na święta, ale za to będę miał free z drugiej umowy. Nie spytałem o wynajem dekodera sd i konsultant też nic o tym nie wspomniał. Do tej pory miałem na wynajem za 0 zł i mam nadzieję, że nadal tak pozostanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej co mi proponowali, czyli umowa 18 miesięcy, Podstawowy+ za 29 zł, Komfortowy+ za 42 zł. Canal+ gratis przez cały okres umowy, 5xHD i Canal+ HD gratis przez cały okres umowy.

Do tego Dekoder SD wynajm gratis lub zakup na własność za 79 zł.

Jak dzisiaj doszło do ostatecznej rozmowy to z kanałów HD wyszły niestety nici, bo jak mówiła pani nie ma niestety takiej możliwości, ale mógł być wynajm dekodera HD (gdybym do powyższej propozycji dobrał odpłatnie np. 5xHD) lub SD gratis przez cały okres umowy lub zakup dekodera SD za 79 zł.

Klamka zapadła, zdecydowaem się na Komfotowy+ za 42 zł, premim Canal+ gratis przez cały okres umowy, zakup dekodera SD za 79 zł.

Zakup dekodera po przesłaniu mi dokumentów u dystrybutora Cyfry w moim miescie, do końca stycznia. Jeżeli się jednak rozmyślę mogę odstapić od zakupu i nic się nie dzieje.

Zapewnienie stałej ceny przez 18 miesięcy, dobranie w trakcie tego okresu dodatkowych programów za dodatkową opłata jest możliwe i nie narusza powyższych ustaleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy symulacja w ICA uwzględnia koszt dzierżawy dekodera? A nawiązując jeszcze do tego co wyżej pisałem, w symulacji do zapłaty 29 zł mam dopiero od marca 2010 r., natomiast styczeń i luty po 7 zł. Naliczenie natomiast od stycznia 72,80 zł. Nie wiem skąd się to 7 zł wzięło :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej co mi proponowali, czyli umowa 18 miesięcy, Podstawowy+ za 29 zł, Komfortowy+ za 42 zł. Canal+ gratis przez cały okres umowy, 5xHD i Canal+ HD gratis przez cały okres umowy.

Do tego Dekoder SD wynajm gratis lub zakup na własność za 79 zł.

Jak dzisiaj doszło do ostatecznej rozmowy to z kanałów HD wyszły niestety nici, bo jak mówiła pani nie ma niestety takiej możliwości, ale mógł być wynajm dekodera HD (gdybym do powyższej propozycji dobrał odpłatnie np. 5xHD) lub SD gratis przez cały okres umowy lub zakup dekodera SD za 79 zł.[...]

Czyli do opcji przedłużeniowej po stałej cenie na 18 m-cy nie ma żadnych kanałów HD gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu, z tego co pamiętam, proponowali mi z kanałami HD gratis: 11 m-cy zniżki na pakiet i bodajże 10 m-cy na canal+, i do tego HBO do końca lutego. Tak więc wątpię, żeby Ci zaproponowali, ale to niech się wypowiedzą ci, którzy coś ugrali. A swoją drogą możesz próbować, może się uda. Powodzenia w negocjacjach

 

Edit: Ktoś gdzieś napisał, że dostał 11 m-cy zniżki na pakiet, 18 m-cy zniżki na canal+ i 5xHD gratis na 18 m-cy, więc masz szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy moge zadzwonic do cyfry i przedluzyc umowe np na kolejne 18 m-cy pomimo iz umowa konczy mi sie w marcu? Chodzi mi o komfortowy z c+ i kanalami hd za 50 zl i dekoder za 10 zl

 

Najprosciej sprawdzisz to w ICA. Jeśli możesz juz przedluzyc umowe, bedzie tam na Ciebie czekala oferta: w dziale: oferta/propozycje. Jesli nie, to nie masz po co dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek76

Nieprawda. W zakładce oferta w ICA nie ma dla mnie żadnych propozycji, a konsultanci Cyfry+ i tak próbują przedłużyć ze mną umowę. Pierwszą propozycję telefoniczną otrzymałem w listopadzie. Umowę mam do końca stycznia 2010r.

 

@Adam 13

Zadzwoń pod numer +48 22 3104565 i sprawdź sam czy coś Ci zaproponują. To jest bezpośredni numer do działu utrzymania abonenta. Kosultant odbierze błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek76

Nieprawda. W zakładce oferta w ICA nie ma dla mnie żadnych propozycji, a konsultanci Cyfry+ i tak próbują przedłużyć ze mną umowę. Pierwszą propozycję telefoniczną otrzymałem w listopadzie. Umowę mam do końca stycznia 2010r.

 

Ja miałem do końca marca i dla mnie była w ICA. Może dlatego, że jestem wieloletnim abonentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może dlatego, choć raczej nie w tym rzecz. Jednak stwierdzenie, że jak nie ma dla kogoś propozycji w ICA to wtedy nie ma po co dzwonić do Cyfry+ w sprawie przedłużenia umowy to zwykły absurd. Ze mną już trzykrotnie próbowano przedłużyć umowę. Dziś około 17:00 przedstawiciel C+ ma dzwonić po raz kolejny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja mam pytanie do najnowszej promocji z pakietem Cyfra+:

skoro opcje HD dają za darmo jeśli ma się odpowiedniki tych kanałów w zwykłej rozdzielczości, to czy dodadzą opcję C+ Film HD i C+Sport HD do tego pakietu Canal+ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Dystrybutor wyliczył mi pakiet komfortowy z c+ na 54,90 w umowie na 13 m-cy dla nowego klienta.Zachwalał dzisiejszą promocję jako fenomenalną.Trochę się zdziwiłem,bo ta wczorajsza wydawała mi się ciut lepsza.C+dołączony do komfortowego był przez 4 m-ce gratis,a przez 9 po 29,90,czyli średnio po 20,70.Teraz wychodzi po 25,bo 54,90-29,90(sam komfortowy).Może się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież caly czas jest stara i nowa promocja więc nie wiem o co Ci chodzi??? Masz wybór i wybierasz która Cie bardziej interesuje.

no to ja mam pytanie do najnowszej promocji z pakietem Cyfra+:

skoro opcje HD dają za darmo jeśli ma się odpowiedniki tych kanałów w zwykłej rozdzielczości, to czy dodadzą opcję C+ Film HD i C+Sport HD do tego pakietu Canal+ ???

wszystkie opcje HD masz za darmo!! Jak posiadasz Canal+ to i też automatycznie masz Canal+ film HD i Canal+ sport HD za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zauważ, że mówisz o tych, którym kończą się umowy, wtedy ok. Ja pisze o takich jak ja, co dostali przedłużenie 120 dni przed końcem okresu minimalnego starej.

 

Mnie umowa kończy się w styczniu, a koledze o nicku Adam 13 w marcu więc sytuacja moim zdaniem nie jest beznadziejna. Mnie też kiedyś ktoś na forum poinformował, że swoją umowę będę mógł przedłużyć najwcześniej w grudniu, że wcześniej po prostu się nie da. Jednak sam zadzwoniłem do Cyfry+ w tej sprawie i okazało się, że miałem możliwość przedłużenia umowy już w listopadzie. Po prostu trzeba próbować.

 

ps.To z mojej strony wszystko na ten temat bo nie widzę sensu się spierać bez powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dzwonil na numer +48 22 3104565 ( umowe ma juz bardzo dlugo bez przedluzania non stop prestizowy pelna oplata za pakiet bez znizek ) - warunki z TV znane na forum otrzymal 129 zl abonament , PVR gratis , Multiroom platny wiec nie wybral. Ciekawostka jest natomiast okres jaki mu powiedzial konsultant oczekiwania na PVRa - do marca :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi wczoraj przy przedłużeniu powiedzieli ze 2 mies. Ale rozumiem ze jak już teraz znajdę w punkcie to mogę wymienić ?

Bo trochę lipa mieć już w abo a nie móc oglądać.

A najlepsze są odpowiedzi dystrybutorów:

"Nie spodziewam sie w tym roku"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Dystrybutor wyliczył mi pakiet komfortowy z c+ na 54,90 w umowie na 13 m-cy dla nowego klienta.Zachwalał dzisiejszą promocję jako fenomenalną.Trochę się zdziwiłem,bo ta wczorajsza wydawała mi się ciut lepsza.C+dołączony do komfortowego był przez 4 m-ce gratis,a przez 9 po 29,90,czyli średnio po 20,70.Teraz wychodzi po 25,bo 54,90-29,90(sam komfortowy).Może się mylę?

 

No chyba źle to liczysz. Sam komfortowy ci wychodzi po 25zł, a nie canal+. W tamtej promocji komfortowy średnio wychodzi 39,32zł (jeżeli zamówisz przez internet - 10x31,95 + 63,90x3=511,2/13=39,23). Dodając do tego średnią cenę za canal+ 20,70zł daje ci 59,97zł.

Czyli wychodzi na to, że ta promocja jest średnio niecałe 5zł tańsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...