Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy ma ktoś regulamin tej promocji świątecznej?

 

Ja wpadłem na taki pomysl, chce miec jak najtaniej Canal+SPort

Umowa na 13mcy

 

I oto tak:

 

Pakiet Powitalny+ (10 miesięcy po 9,95 plus 3mce po 19,90 = 159,2PLN)

Canal+ (free przez 4 miesiące, potem 9 razy po 29,90 = 269,10PLN)

Antena satelitarna (przypuśćmy 100zł)

Dekoder wezme za 0zł np. Strong SD albo Pace SD

I sumujemy i wyhodzi: 528,30/13=40,64zł miesięcznie średnio.

 

Tak tanio jest?

 

Czy ja nie uwzględniłem jakiś opłat?

Czy czekać na grudzień na jakieś inne promocje?

 

:)

 

wszystko ok, tylko antena kosztuje 50pln, przynjamniej do dekoderów, które opisałeś jako SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ma ktoś regulamin tej promocji świątecznej?

 

Interesuje mnie promocja z telewizorem Lg

wszystko mnie interesuje ile kosztuje miesięczny abonament jakie kanały mam, też mnie interesuje dekoder żebym mógł nagrywać filmy, co to za model jest tego telewizora. I jeśli chodzi o Multiroom czy czy muszę mieć 2 dekodery ?? najlepiej jak by kto przedstawił po kolei co i jak. Jestem świeży nigdy nie miałem TV Sat więc prawie nic nie wiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanko do Was, mam pakiet powitalny+ i dziś dostałem list od c+, że mogę odebrać prezent. W moim przypadku jest to pakiet podstawowy+ za darmo do końca roku:

W ramach Akcji, Abonent korzysta z Oferty Promocyjnej, w ramach której nabywa prawo do odbioru Pakietu

Podstawowego+ ze 100% rabatem na Ratę Miesięczną za ten Pakiet, określoną w Załączniku do Umowy (Stawka

Promocyjna). Stawka Promocyjna obowiązuje od dnia Przystąpienia do Akcji, do 31 grudnia 2009 roku (Okres

Promocyjny).

Kiedy najlepiej jest odebrać ten prezent?

Czy po 31 grudnia normalnie będę dalej płacił za pakiet powitalny+? Czy automatycznie biorąc prezent zostaję przy pakiecie podstawowy+ i później muszę zapłacić za obniżenie do pakietu powitalnego+?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, że jak najszybciej!

 

NooExist jeśli umowę masz na czas nieokreślony lub na czas określony co najmniej do końca stycznia 2010, a nie masz zamiaru wypowiadać tej umowy to najlepiej prezent Świąteczny aktywuj 2 grudnia. Wtedy pakiet podstawowy+ (bez żadnych dopłat) będziesz mógł oglądać do końca stycznia 2010. Po tym okresie Cyfra autoamtycznie przywróci Cię do pakietu Powitalny+. Ty nic nie musisz robić.

Natomiast jeśli prezent Świąteczny aktywujesz już dziś to wyższy pakiet będziesz miał "tylko" do końca roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając przez internet CYFRĘ+ otrzymujesz 1 m-c dłużej obowiązywania promo. Szczegóły na stronie http://www.cyfraplus.pl w zakładce zostać Abonentem

 

Ja już wliczyłem 1 miesiąc promocji gratis........... chyba...... jakby ktoś mógłt o jeszcze raz sprawdzić.

 

I czt warto czekać na promocje w grudniu czy wziąć tą?

 

Ile kosztuje antena z konwerterem do SD i HD?

 

Jaki jest koszt opłaty aktywacyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ma ktoś regulamin tej promocji świątecznej?

 

Ja wpadłem na taki pomysl, chce miec jak najtaniej Canal+SPort

Umowa na 13mcy

 

I oto tak:

 

Pakiet Powitalny+ (10 miesięcy po 9,95 plus 3mce po 19,90 = 159,2PLN)

Canal+ (free przez 4 miesiące, potem 9 razy po 29,90 = 269,10PLN)

Antena satelitarna (przypuśćmy 100zł)

Dekoder wezme za 0zł np. Strong SD albo Pace SD

I sumujemy i wyhodzi: 528,30/13=40,64zł miesięcznie średnio.

 

Tak tanio jest?

 

Czy ja nie uwzględniłem jakiś opłat?

Czy czekać na grudzień na jakieś inne promocje?

 

:)

 

 

jeśli zależy Ci tylko na canal+sport to moze sam Multipakiet wychodzi średnio 30 złoty miesięcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, że jak najszybciej!

 

NooExist jeśli umowę masz na czas nieokreślony lub na czas określony co najmniej do końca stycznia 2010, a nie masz zamiaru wypowiadać tej umowy to najlepiej prezent Świąteczny aktywuj 2 grudnia. Wtedy pakiet podstawowy+ (bez żadnych dopłat) będziesz mógł oglądać do końca stycznia 2010. Po tym okresie Cyfra autoamtycznie przywróci Cię do pakietu Powitalny+. Ty nic nie musisz robić.

Natomiast jeśli prezent Świąteczny aktywujesz już dziś to wyższy pakiet będziesz miał "tylko" do końca roku...

 

Ja aktywowałem wczoraj swój prezent (paczka HBO) i z symulacji płatności wynika że będe miał go do końca stycznia 2010 a więc wychodzi na to że dostajemy prezent na dwa pełne okresy rozliczeniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ani dekodera, ani talerza, wiec wyjdzie drożej...

Kup sobie na Allegro, używaną lub nową czaszę z konwertem, są w cenie od 40zł do 100zł.

 

Moim zdaniem to bardzo złe rozwiązanie. Antena HD z konwerterem twin na własność kosztuje przy podpisywaniu umowy w Cyfrze+ tylko 98zł, a więc mniej niż górna granica ceny w Twoim poście. Antena HD w Cyfrze+ to CORAB ASC 800P (konwerter MTI AP82-T2F), a więc antena o najlepszym zysku energetycznym jeśli chodzi o anteny oferowane przez providerów satelitarnych w naszym kraju...

Reasumując to po co szukać na Allegro czegoś co można dostać w tej samej cenie w naziemnym punkcie Cyfry+. Pomyśl co będzie jak kupisz od kogoś antenę na Allegro i "niechcący" taka Poczta Polska czy kurier uszkodzi ją podczas transportu co zdarza się nierzadko. Czasza o średnicy 80cm to nie pendrive, który wystarczy zapakować w kopertę bąbelkową...

Stelmi antenę 60cm (koszt 49zł) możesz sobie darować bo i tak ją zmienisz na większą w niedalekiej przyszłości. Z tego co pamiętam to aktywacja kosztuje 1PLN. Jeśli się zdecydujesz na Multipakiet to również zapytaj o antenę satelitarną bo pewnie też Ci się należy po cenie "pomocyjnej"...

 

Nieprawda, że jak najszybciej!

 

NooExist jeśli umowę masz na czas nieokreślony lub na czas określony co najmniej do końca stycznia 2010, a nie masz zamiaru wypowiadać tej umowy to najlepiej prezent Świąteczny aktywuj 2 grudnia. Wtedy pakiet podstawowy+ (bez żadnych dopłat) będziesz mógł oglądać do końca stycznia 2010. Po tym okresie Cyfra autoamtycznie przywróci Cię do pakietu Powitalny+. Ty nic nie musisz robić.

Natomiast jeśli prezent Świąteczny aktywujesz już dziś to wyższy pakiet będziesz miał "tylko" do końca roku...

 

Ja aktywowałem wczoraj swój prezent (paczka HBO) i z symulacji płatności wynika że będe miał go do końca stycznia 2010 a więc wychodzi na to że dostajemy prezent na dwa pełne okresy rozliczeniowe.

 

To zależy od kiedy jesteś abonentem Cyfry+. Ja na przykład dostałem w prezencie jeden pełny miesiąc. Wszystko zostało wyjaśnione we wcześniejszych postach tego wątku forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ani dekodera, ani talerza, wiec wyjdzie drożej...

Kup sobie na Allegro, używaną lub nową czaszę z konwertem, są w cenie od 40zł do 100zł.

 

Moim zdaniem Twoja rada to bardzo złe rozwiązanie. Antena Hd z konwerterem twin na własność kosztuje przy podpisywaniu umowy w Cyfrze+ tylko 98zł, a więc mniej niż górna granica ceny w Twoim poście. Antena HD w Cyfrze+ to CORAB ASC 800P (konwerter MTI AP82-T2F), a więc antena o najlepszym zysku energetycznym jeśli chodzi o anteny oferowane przez providerów satelitarnych w naszym kraju...

Reasumując to po co szukać na Allegro czegoś co można dostać w tej samej cenie w naziemnym punkcie Cyfry+. Pomyśl co będzie jak kupisz od kogoś antenę na Allegro i "niechcący" taka Poczta Polska czy kurier uszkodzi ją podczas transportu co zdarza się nierzadko. Czasza o średnicy to 80cm nie pendrive, który wystarczy zapakować w kopertę bąbelkową...

Stelmi antenę 60cm (koszt 49zł) możesz sobie darować bo i tak ją zmienisz na większą w niedalekiej przyszłości. Z tego co pamiętam to aktywacja kosztuje 1 PLN. Jeśli się zdecydujesz na Multipakiet to również zapytaj o antenę satelitarną bo pewnie też Ci się należy po cenie "pomocyjnej.

 

ale czy do Strong SD albo Pace SD dostanie duża antene?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ani dekodera, ani talerza, wiec wyjdzie drożej...

Kup sobie na Allegro, używaną lub nową czaszę z konwertem, są w cenie od 40zł do 100zł.

 

Moim zdaniem to bardzo złe rozwiązanie. Antena Hd z konwerterem twin na własność kosztuje przy podpisywaniu umowy w Cyfrze+ tylko 98zł, a więc mniej niż górna granica ceny w Twoim poście. Antena HD w Cyfrze+ to CORAB ASC 800P (konwerter MTI AP82-T2F), a więc antena o najlepszym zysku energetycznym jeśli chodzi o anteny oferowane przez providerów satelitarnych w naszym kraju...

Reasumując to po co szukać na Allegro czegoś co można dostać w tej samej cenie w naziemnym punkcie Cyfry+. Pomyśl co będzie jak kupisz od kogoś antenę na Allegro i "niechcący" taka Poczta Polska czy kurier uszkodzi ją podczas transportu co zdarza się nierzadko. Czasza o średnicy to 80cm nie pendrive, który wystarczy zapakować w kopertę bąbelkową...

Stelmi antenę 60cm (koszt 49zł) możesz sobie darować bo i tak ją zmienisz na większą w niedalekiej przyszłości. Z tego co pamiętam to aktywacja kosztuje 1PLN. Jeśli się zdecydujesz na Multipakiet to również zapytaj o antenę satelitarną bo pewnie też Ci się należy po cenie "pomocyjnej"...

 

Ale wiele osób sprzedaje anteny wraz z orginalnym opakowaniem(karton, styropian), można wiele oszczędzić, ale jeśli dostanie podczas podpisywania nowej umowy, dobrą cenę to jak najbardziej, szybciej i nie wiele taniej. Inna sprawa, to słyszałem że czasze od cyfry, są podobnej jakości co od enki, czyli zwykły chiński szajs, ale to opinia sprzedawcy cyfry jak i zarazem sprzedającego cały osprzęt antenowy, znanych polskich firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiele osób sprzedaje anteny wraz z orginalnym opakowaniem(karton, styropian), można wiele oszczędzić, ale jeśli dostanie podczas podpisywania nowej umowy, dobrą cenę to jak najbardziej, szybciej i nie wiele taniej. Inna sprawa, to słyszałem że czasze od cyfry, są podobnej jakości co od enki, czyli zwykły chiński szajs, ale to opinia sprzedawcy cyfry jak i zarazem sprzedającego cały osprzęt antenowy, znanych polskich firm.

 

Antena Cyfry+ w porównaniu z anteną od eNki to niebo, a ziemia. Anteny Corab (a więc te od Cyfry+) są polskiej produkcji, a nie chińskiej. Cyfra do samej czaszy (talerza) nie daje żadnego kartonu, zapakowany w pudełko jest tylko sam osprzęt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anteny 60cm to moim skormnym zdaniem przeżytek. Szczególnie teraz gdy opcje HD można mieć za darmo. Do tego dodajmy zezowanie na satelitę Astra. Owszem, można teraz kupić w Cyfrze+ antenę 60cm za 49zł tylko jeśli np. za rok ktoś taki zdecyduje się na ofertę HD lub zechce zezować to wtedy musi zmienić antenę i konwerter, a jeśli ktoś do tego nie potrafi samodzielnie zainstalować anteny za oknem to musi liczyć się z kolejnym wydatkiem na opłatę dla instalatora. Tak więc te oszczędności są tylko pozorne (różnica w cenie tych anten w Cyfrze wynosi 49zł)...

Co prawda istnieją ludzie, którzy próbują odbierać ofertę HD lub zakładać zeza na antenach 60cm, ale nie ubliżając takim osobom to zwykły nonsens...

Moim zdaniem lepiej kupić od razu antenę HD nawet jeśli mamy z niej na razie odbierać tylko ofertę SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 60 HD smiga bardzo dobrze, nie wiem od kiedy to nonsens. Wieksza antena ma ta zalete ze zbiera wiecej sygnalu wiec zacianaie pojawia si epozniej w przypadku opadów deszczu czy sniegu ale tyczy sie to SD i HD.

 

Między innymi oto mi właśnie chodziło. Każdy wie, że do odbioru HD stosuje się anteny powyżej 60cm. Przecież 99% abonentów, którzy odbierają HD na antenach o śrenicy 60cm to ludzie, którzy swoje anteny mają od bardzo dawna i w związku z coraz powszechniejszą ofertą HD nie zdecydowali się inwestować w nowy sprzęt (kiedyś po prostu takie anteny były najbardziej popularne). Natomiast jeżeli ktoś dopiero teraz zaczyna swoją zabawę z telewizją satelitarną to moim zadaniem powinien od razu zaopatrzyć się w antenę 80cm i konwerter twin (przynajmniej). Nie mam zamiaru się z Tobą spierać. Jeśli Tobie pasuje oferta HD na takiej antenie to w porządku. Każdy ma prawo robić co zechce w tej kwestii więc dlatego napisałem, że dla mnie to nonsens (nie obrażając nikogo). Ja poprostu nie chcę mieć rwanej oferty przez całą jesień i połowę zimy ze względu na opady deszczu i śniegu. Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...