Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@budzik, a co Ty taki kategoryczny. Nikt tu nie jest prorokiem żeby dokładnie określić jak będzie.

Wszyscy jednak doradzą żeby z CP rozstać się w pierwszym możliwym terminie. Jeśli coś w międzyczasie w C+ będzie super-hiper to warto zdublować abonamenty miesiąc czy dwa; jeśli nic takiego się nie zdarzy staniesz w kolejce po CP i jako NOWY abonent na pewno finansowo nie stracisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz dekoder do prądu, podłącz kablem z anteną i z telewizorem, włącz przycisk na pilocie aby dekoder się włączył, przełącz na menu i ustawianie anteny, złap sygnał,przełącz na TVP 3 aby karta się aktywowałą, oglądaj wszystkie kanały dopóki karta nie odbierze uprawnień- stracisz kanały bedące po za wybraną przez ciebie ofertą- oglądaj kanały z twojej oferty. :D

Jak coś pominąłem to sorrki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z obliczeń, jakby brać prestiżowy dla telewizora za 1 zł i darmowego multiroomu na 24 miesiące, abonament przez 11 miesięcy po 75,45 zł a później 13 miesięcy po 150,90 zł, czyli w sumie miesięcznie wychodzi średnio ok. 116 zł. To chyba nie tak źle, jak jeszcze 2 tygodnie ludzie się wypowiadali odnośnie takiego rozwiązania Cyfry.

 

Zapomniałem doliczyć opłatę za dekoder z nagrywarką, czyli w sumie wychodzi średnio co miesiąc za prestiżowy, 126 zł, przy umowie na 24 miesiące, a telewizor i multiroom za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcio123 wiesz może jak będzie wyglądała ta promocja z telewizorem ? Mam obecnie pakiet prestiżowy hd , więc raczej mogę skorzystać z niej . Żeby skorzystać z tej promocji muszę podpisać nową umowę na 24 miesiące na pakiet prestiżowy albo prestiżowy hd ? Bardziej by się opłacało wziąć pakiet komfortowy do tego opcja canal + i hbo , a kanały HD za darmo przez całą umowę .Poza tym po co brać prestiżowy hd jeżeli kanały hd są za darmo przez całą umowę ? Proszę o odpowiedź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą kolega mnie oświecił, bo dziś brał promocję na 13 miesięcy i dowiedział się od sprzedawcy warunki ten nowej promocji od jutra. Ja we wczesniejszych postach trochę się zagalopowałem, przeliczyłem się, gdyż od jutra, promocja jest taka sama, z takimi różnicami,

1. że dekoder za 10 zł za wynajem

2. promocja; telewizor i multiroom za darmo, dostępny przy pakietach od komfortowego, z tym że trzeba wziąć co najmniej 2 opcje dodatkowe, typu canal +, hbo, lub inne, albo wyższe pakiety (prestiżowy, prestiżowy hd), ALE CENA WYNOSI PRZEZ CAŁE 24 MIESIĄCE, W PRZYPADKU PRESTIŻOWEGO, 150,90 ZŁ, ALE DEKODER Z NAGRYWARKĄ W TYM WYPADKU JEST ZA DARMO, TO NIE POMYŁKA.

 

Czyli, według mnie, ten pomysł promocji z darmowym telewizorem i multiroomem, jest dosyć drogi, opłacalny tylko dla osób, potrzebujących wszystkich opcji.

 

Tak więc, jesli interesuje cię taka opcja promocji, to bierz po świętach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcio123 jeśli tak będzie na prawdę to ta promocja nie jest droga , tylko to jest zwyczajnie naciąganie ludzi i zdzierstwo . Za telewizor wart około 1000 zł ( ciekawe jeszcze jaki model )płacić przez 2 lata co miesiąc 150 zł to lekkie przegięcie . Myślałem że szykuje się fajna promocja i będzie telewizor do kuchni , a tu niespodzianka . Jeśli do tego nie będzie obowiązywać promocja na pakiet to wątpię , że ktokolwiek z tego skorzysta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie, które już zadawałem, ponieważ nie mogę znaleźć odpowiedzi na nie.

Czy ktoś może pamięta do kiedy można było korzystać z promocji grudniowej(świątecznej) w ostatnim roku ?

 

Pisałem żebyś poszukał w wyszukiwarce.

No ale mam dobre serce to masz viewtopic.php?f=6&t=364&start=2220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawą politykę opracowała Cyfra. Najpierw dekodery za 0 zł, a teraz wprowadzili wynajem za 10 zł. Czemu to ma służyć? Czy taka zagrywka ma przyciągnąć liczniejszą rzeszę klientów? Mam nadzieje, że ten krok w tył, jest specjalnie zrobiony, aby w grudniu zrobić dwa do przodu, oby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czwartku w nowej promocji przy umowach na 13 lub 18 miesięcy warunki bez zmian ( z wyjątkiem wprowadzenia opłaty za najem PVR - 10 zł

 

W umowach na 24 miesiące warunki są następujące:

 

- telewizor LG LCD Full HD M237WDP-PZ za 1zł *

 

- usługa Multiroom za darmo przez okres minimalny umowy (24 miesiące) *

 

- Canal+ 50% taniej przez 2 lata,

 

- pakiety Cyfra + 50% taniej przez 11 miesięcy,

 

- wszystkie kanały HD w prezencie oraz

 

- dekoder PVR 50% taniej przez okres minimalny lub dekoder SD w

bezpłatnym użyczeniu.

 

* Dotyczy umów 24 miesięcznych na pakiety Prestiżowy, Prestiżowy HD i

Komfortowy z Opcjami Premium.

 

Pozdro i dobrej nocy 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...