Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok czyli 1 zł aktywacja i to niezależnie czy przez internet czy w punkcie sprzedaży ? a dekoder to jaki polecasz? lepiej kupic czy na wynajem ?

Przy obecnej promocji, kiedy umowa jest tylko na 13 miesięcy to ja bym sobie wynajął Pace'a

Wziąłem ten dekoder dla ojca w grudniu i jest rewelacyjny. Chodzi szybko, zajmuje mało miejsca, nie wiesza się. Rzadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wyczytałem, to tylko opcje, które standartowo są dostępne do powitalnego i w nowej promocji pakiety premium, czyli C+ albo HBO.Cyt:"W obecnej promocji oprócz 50-procentowych rabatów po raz pierwszy dajemy możliwość dołączenia jednej z opcji Premium do najtańszego pakietu – Powitalnego+. Abonentem Cyfry+ można zostać już za 9,50 zł miesięcznie, a za kolejne 14,50 zł mieć dostęp do unikalnej oferty Canal+ lub HBO. ”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to troche dziwnie to wygląda.spoty radiowe bedą prezentowane od 27 marca do 1 kwietnia a reklamy w tv rusza dopiero od drugiego kwietnia.Ciekawe dlaczego nie dali jednocześnie w radiu i w tv?ponadto na stronie cyfra.tv można wyczytać że ta promocja obowiązuje do 31 marca.Ja z tego wnioskuje że w kwietniu moga byc jeszcze jakieś drobne modyfikacje tej promocji ,ale raczej na plus niż na minus ,ale to tylko moje przypuszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie jest dziwne .Jest to natychmiastowa odpowiedz na promocje CP.przecież ta promocja na 30% miała byc jeszcze do końca tego tygodnia i miała wejśc w życie dopiero od tego weekendu ,albo od poniedziałku ,ale jak cp wprowadził swoja promocje to cyfra też musiała błyskawicznie odpowiedzieć .a co do tej reklamy z 50% to pewnie jeszcze jej nie nakręcil i stara dali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś orientuje się w jakiej cenie i jaka jest( alum. czy stalowa) jest w cyfrze ich antena 80+konwerter twin ? czy warto ją kupić czy tez lepiej samemu skompletować np antene famaval (aluminiowa 99zł albo stalowa 65zł)+ Konwerter GI-202 Twin Platinum X 59zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...