Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To polecam lekturę http://www.cyfraplus.pl/_pro_promo-sport.html i jest tam jedna dziwna sprawa, a mianowicie,że nie ma już możliwości wynajmu zwykłego phila HD na wynajęcie a jedynie na wykup/199/499/na własność chyba,że jest to błąd ulotek.A z uwagi na bliskie włączenie w nich możliwości odbioru naziemnej telewizji cyfrowej może być na niego zwiększone zapotrzebowanie.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację, już jakiś czas temu czytałem że Cyfra wycofała się z najmu tego HD bez PVR i chcą się wycofać w ogóle z dystrybucji tego odbiornika, pozostanie tylko PVR. Tym bardziej się cieszę że wziąłem jeden z ostatnich w grudniu i mam nadzieję że w następnym grudniu przy przedłużaniu zaproponują mi za niego godziwą cenę skoro nie chcą zwrotów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto treść wiadomości wysłanej do Cyfry:

16 marca nastąpią zmiany w pakietach poprzez dodanie do pakietów z Plusem tj;podstawowego i komfortowego odpowiednio kanału Kino Polska i Filmbox.

Czy ta zmiana dotyczy też pakietów bez Plusa?

Drugie pytanie to:

Korzystam obecnie z promocji po przedłużeniu umowy -50% zniżki za pakiet w moim przypadku jest to pakiet komfortowy.Czy mogę przejść na pakiet z Plusem tj: Komfortowy +,nie tracąc tejże promocji?Zaznaczam że taka modyfikacja jest możliwa przez ICA Cyfry+ i jak by nie było przechodzę na pakiet wyższy od obecnie abonamentowanego.

Proszę o rzetelną odpowiedź.

Pozdrawiam

 

I odpowiedź

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 16.03.2009 roku kanał Kino Polska wejdzie w skład pakietu Podstawowego+, zaś kanał Filmbox - Komfortowego i Komfortowego+.

 

 

Dodatkowo wyjaśniam, że może Pan dokonać zmiany posiadanego pakietu Komfortowego na Komfortowy+ bez utraty promocji (będzie ona obowiązywać także w przypadku pakietu z plusem).

Ww. modyfikacja jest bezpłatna i nie powoduje dodatkowych zobowiązań względem CYFRY+. Opłata za ww. pakiety jest taka sama i wynosi 60 zł miesięcznie.

 

 

Zmiany pakietu można dokonać telefonicznie w Centrum Telefonicznym Abonentów pod numerem tel. 0 22 310 45 45 lub 0 801 066 066, bądź wysyłając zgłoszenie faksem lub listem. Może Pan również wyrazić chęć zmiany pakietu w e-mailu zwrotnym, bądź wprowadzić ww. modyfikację samodzielnie po zalogowaniu się do Internetowego Centrum Abonentów (http://www.ica.cyfraplus.pl).

 

Tak więc, można zmienić pakiet na tan z plusem i dalej korzystać z promocji.Ja już tak zrobiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne... zależy w jakiej sytuacji... Właśnie dzwoniłem do CTA i niestety w moim przypadku nie można przejść na pakiet z plusem... tzn. można, ale oczywiście w rezultacie utraci się promocję... Co za głupi regulamin... Korzystam z promocji, którą otrzymałem po wysłaniu wypowiedzenia tj. CYFRA+ POWRÓT MAJ czy coś takiego... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowe telefonicznie w pażdzierniku.Obecnie mam do konca lipca zniżke 30zł na pakiet komfortowy.Płacę 97zł za komfortowy,C+,C+HD,3xHD i PVRa.Sam byłem w szoku że zgodzili się abym zmienił na Komfortowy+.Ale dla pewności zadzwoniłem i Pani powiedziała że mogę i nic cenowo się nie zmieni,więc dla mnie OK. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację, już jakiś czas temu czytałem że Cyfra wycofała się z najmu tego HD bez PVR i chcą się wycofać w ogóle z dystrybucji tego odbiornika, pozostanie tylko PVR.

Ja osobiscie zastanawiam sie czy go brac, nawet za cene 499-oczywiscie, jezeli gdzies jeszcze bedzie!

OT sie robi ;)

Wiec EOT zeby nas moderator nie zjadl :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Philipsów HD bez dysku już nie ma w produkcji, pozostały tylko końcówki serii u dystrybutorów i są wyłącznie na własność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Powitalny+ "urośnie"

Z informacji, do których dotarła redakcja serwisu DVBnews.pl, wynika, że Cyfra+ przygotowała dla swoich abonentów całkiem nową ofertę. Abonenci posiadający pakiet Powitalny+ będą mogli oglądać wszystkie kanały tematyczne TVN za darmo.

Już od jutra, 10 marca abonenci pakietu Powitalnego+ uzyskają dostęp do wszystkich kanałów tematycznych TVN znajdujących się w ofercie Cyfry+. Czasowo oferta tej opcji zostanie poszerzona sześć stacji: TVN Turbo, TVN Style, TVN 24, TVN CNBC Biznes, TVN Meteo i TVN Lingua. Promocja potrwa do niedzieli, 5 kwietnia br. włącznie.

 

Źródło: dvbnews.pl

 

No nieźle się dzieje, taka promocja mogłaby potrwać trochę dłużej :jupi:

 

EDIT: u mnie kanały już odkodowane :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolalbym zaplacic 25 i miec je na stale :P

A zreszta, nie chce tych tvnow :P i tak ich nie lubie... lepiej by dali mozliwosc dokupienia C+ ;) ( tak, tak , pobozne zyczenia )

Kiedys w startowym (???? chyba tak sie nazywal ,nie pamietam juz ) za 29 byly wszystkie tvny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzystam aktualnie z cyfry w formie na czas nie-okreslony, po skonczeniu poprzedniej promocji nic nie zrobilem a pozniej ten 3-miesieczny okres wypowiedzenia mnie zniechecal do dzialania. Jade na starym podstawowym za 40zl miesiecznie. Czy ja moge do nich zadzwonic i przejsc "w locie" na ta promocje 10 miesiecy z 30% upustem? Ta umowa jest na rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie spóźniłem kilka dni na napakowane pakiety a to byl naprawde dobra propozycja ...potem kilka miesięcy kablówki ...drogo i kiepsko ...ale aster na szczęście pozmieniał regulaminy :brawo::brawo: ... i mozna było rozwiązać umowe bez konsekwencji :jupi: ...nie mniej od ok. miesiąca jestem bez telewizji aktualne 30 % jest i owszem kilka zł lepsze od propozycji sprzed miesiąca ale ...mam nadzieje że na wielkanoc nie będzie gożej niż jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi został jeszcze polsat cyfrowy ,bo bym się chyba zanudził bez tv sat.Miałem też multipakiet canal+ ,ale zrezygnowałem jak była ostatnio ta zmiana regulaminu i niecierpliwie czekam na jakąs naprawse dobra promocje na cyfre ,bo nie moge już wytrzymać bez canal+ i piłki nożnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh nie wytrzymałem do świąt właśnie zamówiłem cyfre podstawowy+ canal+ hbo do konca miesiaca gratis od 1 kwietnia 68,60zł przez 10 miesiecy a przez 3 miechy 98zł dekoderów mediasat za 1 zl juz nie maja wzialem wynajem za 0 zl i aktywacje dali mi za darmo:) teraz jak wziąłem to pewnie na swieta bedzie lepsza promocja heh:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...