Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz wysłać wypowiedzenie np. tydzień po podpisaniu umowy z informacją że chcesz żeby z końcem okresu minimalnego umowy została ona rozwiązana :smile: Po prostu musi być takie pisemko wysłane najpóźniej w przedostatnim miesiącu na jaki zawarłeś umowę - tzn. jak np. okres minimalny kończy się z końcem stycznia 2009, to wypowiedzenie musi być wysłane najpóźniej w grudniu 2008. Jeśli wyślesz je w styczniu to umowa będzie rozwiązana z końcem lutego, ale jak już wyślesz je w lutym to obowiązuje już 3-miesięczne wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie , mianowicie jestem abonentem cyfry od listopada(niestety) , posiadam opcje premium tzn c+ hbo i cinemax free do konca roku , teraz jest nowa promocja c+ 12 miesiecy gratis i hbo 5 miesiecy gartis ,chcialbym wiedziec czy mnie ta promocja takze obowiazuje czy tylko nowych ? ewentualnie czy moge skorzystac z promocji c+ 8 miesiecy 50% nizej i na jakich warunkach ? z góry dzieki za odpowiedz , przy okazji TVN Warszawa bedzie w ofercie cyfry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno 01.12 miała być wielka loteria świąteczna wśród abonentów.Jeśli ktoś z Was coś wygrał to niech się pochwali.Bo na stronie cyfry keine info

 

A tak na marginesie ta promocja 12 % free za canal+ to kolejny policzek dla starych abonentów.Na mój mail odnośnie tej promocji dla mnie Pani z BOA mi napisała że będę brał udział w loterii oraz mogę skorzystać z plusów.Bezczelna!Przyjdzie koza do woza gdy umowa będzie się kończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zdecydowałem się na przedłużenie umowy tydzień temu (dokumenty do mnie nie dotarły jeszcze).

Nie wiecie czy zawarcie takiej umowy przez telefon jest traktowane przez cyfrę jako zakup na odległość z możliwością 10-dniowej rezygnacji??

Wolałbym tą promocję obecną...

_Marek_

 

Mam taką samą sytuację.

Bo nie chciało mi się wysyłać wypowiedzenia.

No i napisałem już maila do Cyfry i dostałem odpowiedź że nie mogę zerwać tej umowy.

Ludzie myślcie trochę! Umowa nie podpisana NIE JEST ZAWARTA! Poza tym KAŻDA umowa zawarta poza lokalem przedsiębiorstwa (a więc poza Salonem Cyfry w tym przypadku) powinna posiadać klauzulę odstąpienia od niej w ciągu 10 dni. Nie dajcie się nabijać w butelkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! To mój pierwszy post tutaj :)

 

Chcę wziąć Cyfrę+ w obecnej promocji na 13 m-cy, ale piszecie, że nie można wziąć C+ i HBO tylko trzeba brać opcję Multipremium. Potem zmienić na samo C+, itd... Trochę to dla mnie zagmatwane :)

 

Proszę o informacje, czy da się wziąć (przy umowie na 13 m-cy):

- tuner PVR HD do 10 m-cy gratis

- pakiet PODSTAWOWY+ z rabatem 50% do 10 m-cy

- opcja Canal + do 13 m-cy gratis (rezygnacja z ostatniego miesiąca, czy coś się płaci za rezygnację?)

- opcja HBO do 5 m-cy gratis (po tym okresie rezygnacja - również pytanie, czy coś się płaci za rezygnację?)

- opcja Filmbox do 5 m-cy gratis (po tym okresie rezygnacja - tak samo, czy coś się płaci za rezygnację?)

- opcje HD do 5 m-cy gratis (po tym okresie chcę zostawić sobie tylko C+ Film HD, C+ Sport HD i NG HD, czy da się tak zmienić?)

 

W jakiej formie i kiedy mam pisać do C+, żeby po 5 m-cach nie miałem żadnych płatnych opcji, oprócz wymienionych przeze mnie kanałów HD?

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa w ciągu 10 dni to się zgodzę, co do tego że przez telefon umowa nie jest zawarta to nie.

@andrzej, rezygnacja z opcji jest zawsze darmowa i powinna sie odbyc przed końcem okresu korzystania z danej opcji.

Wszystko co piszesz to prawda tyle że z tym Multipremium/HBO nadal krązą w necie sprzeczne opinie a każdy się powołuje na jakiegoś przedstawiciela/konsultanta :lol2: Jeśli dałoby się wziąć osobno C i HBO to nie byłoby sprawy, ale gdy weźmiesz Multipremium nie ma 100% pewności czy po 4 pełnych darmowych miechach Multipremium można przejść na 8 kolejnych darmowych Canal+...Niektórzy piszą; Albo 4 miechy Multi albo 12 miechów Canal+.

 

Edit: jednak masę ludzi wzięło w ten sposób, czyli się da. W umowie mają zapisane rabat na MP 100% na 4 miechy i rabat 100% na Canal+ na kolejne 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

W procedurze, którą ktoś tu zamieścił jest takie info, że zmiana opcji na wyższą nie oznacza utraty promocji na opcję. Czy to czasem nie oznacza, że opcja samo C+, lub samo HBO jest opcją najniższą, dalej C+ i HBO razem to opcja wyższa i wreszcie multipremium to opcja najwyższa?

Bo jeśli tak, to nigdzie nie ma info że zmiana z wyższej na niższą również oznacza pozostanie przy zniżce na opcję. Czyli masz multi, rezygnujesz z HBO i Cine po 5 mies i tracisz promocje na C+...

Dzwoniłem na infolinie i mi powiedzieli, że c+ będzie dalej w promocji, ale jak się zapytałem czy na pewno, to kazali iść do punktu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie! To mój pierwszy post tutaj :)

 

Chcę wziąć Cyfrę+ w obecnej promocji na 13 m-cy, ale piszecie, że nie można wziąć C+ i HBO tylko trzeba brać opcję Multipremium. Potem zmienić na samo C+, itd... Trochę to dla mnie zagmatwane :)

 

Proszę o informacje, czy da się wziąć (przy umowie na 13 m-cy):

- tuner PVR HD do 10 m-cy gratis

- pakiet PODSTAWOWY+ z rabatem 50% do 10 m-cy

- opcja Canal + do 13 m-cy gratis (rezygnacja z ostatniego miesiąca, czy coś się płaci za rezygnację?)

- opcja HBO do 5 m-cy gratis (po tym okresie rezygnacja - również pytanie, czy coś się płaci za rezygnację?)

- opcja Filmbox do 5 m-cy gratis (po tym okresie rezygnacja - tak samo, czy coś się płaci za rezygnację?)

- opcje HD do 5 m-cy gratis (po tym okresie chcę zostawić sobie tylko C+ Film HD, C+ Sport HD i NG HD, czy da się tak zmienić?)

 

W jakiej formie i kiedy mam pisać do C+, żeby po 5 m-cach nie miałem żadnych płatnych opcji, oprócz wymienionych przeze mnie kanałów HD?

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! :)

 

Nic się nie płaci za odłączanie opcji.

Możesz to zrobić przez telefon, albo w Centrum Cyfry+ (w większych miastach są).

Opcja, którą opisałeś wyżej wychodzi przy tej promocji bardzo korzystnie, ewentualnie pakiet komfortowy, z którego też można zejść na podstawowy po 10 mies. jak się skończy promocja i wtedy nie płacić 60zł. tylko 40zł.

Koszt przejścia to jednorazowo 10zł.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś zakupiłem własnie cyferke i jednak mi powiedziano że mogę wziąść albo canal plus na 13 miesiecy albo multipakiet tylko że po 4 miesiącach nie mogę zrezygnować z cinemax i hbo tylko mieć zniżkę na canal plus a reszte opłacać;( dlatego zostałem tylko przy opcji z canalem plus ;( czy wam to też tak wytłumaczono?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałem kupić C+ i chce się dokładnie wypytać żeby później nie było niejasności.

No więc sprawa wygląda tak: Chciałem wziąść C+ na 13 miesięcy w promocji zniżka 50% pakiet komfort plus C+ na 12 miesiecy za darmo.

I mam takie pytanie jak to wygląda z opłatami??

Przez 10 miesięcy płace 30zł za komfort a przez kolejne 3 60zł?? A C+ opłacam tylko w ostatnim miesiacu??

Prosze o odpowiedź i pozdrawiam!!!!

A i jeszcze jedno pytanko: Kiedy muszę podpisać umowę żebym styczeń miał gratis?? (którego grudnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktos mądry kto podpisywał umowe na tą nową promoce za na canal + zobaczyć czy w załączniku nr1 do aneksu Akcji promocyjnej świeta w punkcie 2 pod wyszczególnionymi kanałami ma wypisane rózne opłaty i pisze że jest jakaś opłata uzupełniajaca w zależnosci kiedy była umowa podpisana i według tego 48 zł dodatkowo bo zamawiałem cyfre+ od 2 do 10 , jest tam jeszcze jakaś opłata gwarancyjna bardzo prosze o pomoc bo sie lekko zdenerwowałem ale sam nie wiem już czy moje obawy są uzasadnione.Pani z telesprzedaży o tym nie mówiła a u dystrybutora był kocioł i nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam pytanie odnośnie tej nowej promocji C+ to znaczy chciałbym wziąć dekoder philips pvr HD gdyż zależy mi na funkcji nagrywania, a nie posiadam telewizora w jakości HD czy wpłynie to na jakość na zwykłym kineskopowym TV czy lepiej zabrać zwykły dekoder SD??

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem dzisiaj cyferke. Zapłaciłem 1 zł aktywacji (żadnej kaucji gwarancyjnej). Wybrałem pakiet podstawowoy, canal plus hd, 3xhd, dekoder prv hd. Nie brałem żadnych innych opcji darmowych ( nie chce mieć żadnych wątpliwości czy promocja na canal plus będzie wynosić 12 miesięcy). Teraz jeszcze czeka mnie wypowiedzenie n-ki. Rozważam jeszcze pozostawienie dwóch platoform bo n-ke mam od początku i jestem bardzo z niej zadowolony, ale ma jedną dużą wadę - brak canal plus. Chciałem wziąść multiapakiet ale bardziej się opłacało cyfre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mam jeszcze jedno pytanko :P czy pod hasłem "canal +" kryje się tylko jeden kanał -> canal +, czy cały pakiet, tzn. canal+ film i canal + sport ??

Ja mam nadzieję, że przez te 12 m-cy gratis są te wszystkie 3 kanały, a nie tylko sam jeden canal+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek545, na drugiej stronie umowy pt. ANEKS artykuł 1 poz. 6 masz napisane, iż na opłatę uzupełniającą masz 100% rabatu

 

sunrise

 

pod opcją PREMIUM CANAL+ kryją się 4 kanały, C+, C+ FILM, C+ SPORT i C+SPORT2

 

ten załącznik ze strony 3 umowy to tylko kwoty wyjściowe bez promocji, tak żeby klient wiedział ile płaciłby bez promocji i jak ma dobrze w tej promocji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki lucass teraz to doczytałem ze zrozumieniem .U dysrtybutora kociął kolejka, a babka która mi umowe pisala strasznie nie przyjemną chciala mi hd wcisnąć i mówiła na poczatku ze canal + tylko na 6 miesięcy za darmo i umowa na 18 ale powiedziem że jak tak to dzwonie na telesprzedaż bo coś jest nie tak to wkońcy napisala mi jak mialo być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałeś trafić akurat na jakiś kiepski punkt sprzedaży, tam gdzie ja dzisiaj byłem to odrazu proponowali ludziom umowy 13-miesięczne i nawet dawali wzory wypowiedzenia opcji dodatkowych po czym mówili że należy je wysłać (bądź zadzwonić) do C+ jakoś na początku kwietnia aby nie przedłużyli tych opcji już po normalnej cenie.

Co do kolejek to tam gdzie akurat ja byłem także pełno ludzi (wszyscy po C+, a to sklep rtv-agd), a dodam że ten punkt sprzedaży mieści się w kilkunasto-tysięcznym miasteczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...