Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomne ze tylko do konca lipca trwa promocja na:

C+ - przez 6 miesięcy po 14.50 zl

HBO - przez 6 miesięcy po 14.50 zl

C+HBO przez 6 miesięcy po 29 zł

C+HBO Cienamax przez 6 miesięcy po 39 zł

//dodatkowo do kazdej promocji za darmo C+HD :D

 

do końca sierpnia:

Filmbox przez 6 miesięcy po 7,50zł

3x Discovery po 4zł przez 4 miesiące

AXN Pack po 4zł przez 4 miesiące

 

promocje dostepne dla tych ktorzy chca dolaczyc dane opcje, czyli jeszcze ich nie posiadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie promocje to można sobie wsadzić w buty. W n-ce to jest dopiero promocja! Dziś dopiero odkryłem choć trwa ona już parę m-cy, ale wtedy nie było jeszcze wielu atrakcyjnych kanałów jak HBO HD czy Eurosport HD a mają być TVP HD i Disney.

Ale jak ktoś napisał od września ma być promocja na 10-lecie Cyfry, potem okres przedświąteczny, już gorzej niż teraz nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy ja wiem, w/g mnie sa one calkiem OK, C+ za 14,50 to naprawde fajna cena.

 

A patrzyłeś na ile to miesięcy w stosunku do długości umowy? A gdzie promocja na pakiety programowe?

W N można mieć umowe na 12m-cy za 48 zł i przez 6 m-cy wszystkie pakiety a następne 6 bez jednego wybranego. I do tego promocje na opcje dodatkowe, tuner HD za 99zł podczas gdy w Cyfrze najem po 15zł miesięcznie wychodzi dużo drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cyferce przeciez caly czas jest promocja 20% ulgi na wszystkie kanaly plus HD gratis przez 6 mcy .... wystarczy podejsc do stacji BP kupic jakis bzdet (ja kupilem plyn do spryskiwaczy za 20zl) z promocji w ktorej jest 200 pktow .. poprosic o wyrobienie karty partnerskiej wykorzystac punkty na kupon rabatowy cyfry i pojsc podpisac umowe ... mi to zajelo 30 minut i mam cyfre o 20% tansza przez rok a umowe podpisuje sie tylko na 13 mcy .... i to jest fajna promocja ... polecam ..;-)

 

Mialem nke za 88zl (dzieki im wielkie za ta podwyzke bo moglem im powiedziec ZEGNAM) teraz mam cyferke za 89,60zl (komfortowy z canal+ (z hd) + nat geo hd +HD pvr)

 

poczytajcie ;)

http://www.cyfraplus.pl/cyfraplus_364.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daja promocje to trzeba korzystac ... dziwie sie ludziom ktorzy maja cyfre od 1998 roku be zadnych promocji placa maxymalny abonament a cyfra sie na nich wypina .. mi sie z kasa nie przelewa wiec chce miec jak najwiecej za jak najmniejsza mozliwa kwote (ale legalnie) stad co rok rozwiazuje umowe i korzystam z kolejnej promocji nie lubie sie wiazac na dlugo szczegolnie z TV ;-) bo jak mnie najdzie ochota na sky i co ? bede placil podwojnie ? :)

 

pozdro!

Gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

przymierzam sie do kupna cyfry. jaki obecnie jest najlepszy pakiet dla nowego abonenta? najlepsza promocja?

czytalem cos na forum o promocji wrzesniowej na dziesieciolecie, ale co to ma byc konkretnie ktos wie?

pozdrawiam

 

Hej,

Pakiet nalepszy to taki ,ktory zawiera kanaly jakie chcialbys ogladac :mrgreen: ...

wg mnie najlepszym wyborem jest KOMFORTOWY + Premium (c+ lub hbo zalezy co chcesz) w promocji BP Partner - 20% znizki na rok za ok 69zl/mc

 

jak ci sie nie pali to czekaj na promocje z okazji 10cio lecia ;)

 

pozdro!

Gary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku Cyfra+ i Lato z Radiem w czasie trasy koncertowej w miejscowościach, w których były koncerty robiła promocję bardzo atrakcyjną, 50% abonament jak się nie mylę przez cały rok trwania umowy. Czy, może ktoś napisać jak jest w tym roku? Bo Cyfra+, teraz również jest współorganizatorem trasy koncertowej Lata z Radiem, może też przygotowali ciekawą promocję w miejscach odbywania się koncertów? Jak pamiętam, promocje w tych miejscowościach trwały przez całe lato. Więc umowy można było zawierać nawet miesiąc po koncercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, w BP nie ma zakupu dekodera na własnośc :) Chyba, że po killu dniach pójdziesz do punktu i wtedy jako juz istniejacy abonent będziesz mógł dokupić Philipsa 6201 HD za 599 zł, taka opcja jest stosowana :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na ile jest podpisywana umowa w promocji bp. i jakie oplaty na starcie pobierane sa za aktywacje, dekoder na wynajm i antene?

interesuje mnie pakiet podstawowy plus canal +, plus canal plus hd i dekoder z nagrywaniem. ile to wyjdzie w tym pakiecie...

 

i jak sadzicie, promocja wrzesniowa bedzie lepsza od tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

włąśnie dostałem e-maila z następującą promocją dla kanałów Filmbox:

"Drogi Abonencie,

juz teraz zamow OPCJE DODATKOWA FILMBOX, 3 nowe kanaly filmowe za pol ceny!

 

FILMBOX to kino rozrywkowe w najczystszej postaci. Co wieczor telewizyjna premiera. Filmy oparte na faktach, dobra sensacja, filmy o milosci, dobre kino akcji, komedie.

 

FILMBOX EXTRA to kanal dla milosnikow i koneserow dobrego kina. Filmy nagradzane na swiatowych festiwalach, filmy niezalezne, filmy skandalizujace - uczta dla kinomana przez 24 godziny na dobe.

 

Dodatkowo dla posiadaczy sprzetu HD - kanal FILMBOX HD.

 

Zadzwon 0 801 066 066 lub 022 310 45 45,

zamow i ogladaj nowe kanaly przez 6 miesiecy za 50% ceny - 7,50 zl/mies."

 

ja nie miałem czasu ogladać nawet okienka otwartego w/w kanałów, a co dopiero płacić za nie dodatkowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj wieczorem do Cyfry i zapytałem się czy jest jakaś promocja na abonament za staż. Odpowiedziała mi, że jest 14.50 za HBO i 14.50 za Canal + przez pół roku. Zapytałem ją czy coś jeszcze odpowiedziała, że może mi jeszcze dać 10% na pakiet komfortowy. Tak przy okazji zapytałem czy trzeba złożyć rezygnację by dostać 25% rabatu na abonament. Odpowiedziała, że tak. Wydaje mi się, że ten upust, który otrzymałem nie jest taki zły. jak sądzicie? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...