Skocz do zawartości

Jaki tuner wybrać?


adam2370
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Przy Mini nie ma okresu promocyjnego :wink: Sprawa chyba wyjaśniona, sorki za mały zamęt 8)

W nowej ofercie Cyfrowy Polsat proponuje Klientom, którzy podpiszą umowę na Pakiet Familijny lub wyższy, 5 miesięcy oglądania gratis programów tego pakietu, na który została zawarta umowa. Dodatkowo w pierwszym miesiącu, niezależnie od rodzaju zawartej umowy, Klienci mogą cieszyć się pełną ofertą Cyfrowego Polsatu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw satelitarny na własność za 149zł z Pakietem Mini:

 

- nowy dekoder EchoStar DSB: 606, 616, 717, Samsung S305G lub CAM CI,

- antena satelitarna Corab ASC-700 z konwerterem,

- pierwszy miesiąc Pakietu Familijnego i Pakietu Relax Mix w cenie dekodera.

 

skopiowałem ze strony sat kuriera:) OK MAM JUŻ Rozwiązanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mialem mozliwosc przetestowania echostara (na co dzien uzywam samsunga). w echostarze dalo sie zauwazyc wolniejsze przelaczanie kanalow niz w samsungu. nie wiem dlaczego ale srednio podoba mi sie tez "dizajn" echosia (byc moze jestem zbyt przyzwyczajony do mojego tunka).

co do samsunga,to nie moge o nim zlego slowa powiedziecl. kompletnie nie przeszkadza brak wyswietlacza, a rekompensuje to dodatkowo super pilot, ktorym mozesz wydawac polecenia w kazdej pozycji i pod kazdym kontem. polecam goraco ! (jak na allegro :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie polegało na tym, ze chce kupic pakiet MINI - i pytanie polega na tym czy w pierwszym miechu bede mial wszytskie odkodowane kanaly a pozniej juz norlamnie

Pierwszy miesiąc - pełna oferta gratis

Kolejne miesiące (23) - normalnie płatne

Przykładowo, kupujesz dzisiaj, do 28 stycznia masz dostępną całą ofertę. Do 28 stycznia musisz także opłacić następny miesiąc (28 styczeń - 28 luty) (9,90 zł.).

 

Ot filozofia, a tutaj dumają drugą stronę jak to wygląda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przelotka w Echostarach jest ale nie działa.

Jak komuś zależy na przelotce to polecam zakup modułu CP + jakiś tuner z CI np. Ferguson AF7318 lub FX7600 - wtedy można sobie dodatkowo np. dokupić sam Canal+ za 39,90 i mamy dodatkowe kanały premium.

Obecnie używam moduł CP w Topfieldzie TF7700HSCI i czasami w Technisacie Digicorder HDS2 i nie ma z nim żadnego problemu no może poza CNN gdzie trzeba wpisywać pin.

pozdrawiam i przy okazji życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przelotka w Echostarach jednak działa, tylko dekoder CP musi być podłączony nie jako pierwszy tylko jako drugi.

Jeśli chodzi o najlepszy dekoder to według mnie najlepsze, praktycznie bezawaryjne są 606, chociaż nie mają wyświetlacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
witam mam pytanko jaki wybrac dekoder nowego samsunga HD czy zostac przy samsungu DSB

Pewnie że HD. Umowę podpisujesz na 2 lata, a myślę że przez dwa lata parę kanałów HD dojdzie. Jakbyś chciał pooglądać kanały HD to miałbyś problem, czekając na koniec umowy aby wziąć dekoder HD. Bierz od razu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung DSB-S305G nie ma, przynajmniej tak jest napisane na stronie CP.
Zgadza sie nie ma przelotki, przed chwila sprawdziłem na swoim egzemplarzu
Przelotka w Echostarach jednak działa, tylko dekoder CP musi być podłączony nie jako pierwszy tylko jako drugi.

W ten sposób to działa również samsung wiec nie jest to przelotka... Sam osobiście jestem w miarę zadowolony z tego samsunga, mam na mysli DSB-S305G. Po za tym ze poraził mnie przez niego prąd jak na razie jest bezawaryjny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...