Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy jak zakodują Relax Mix to strace dostęp do Eurosportu 2!?

Bo obecnie mi smiga, mimo że mam opłacony Relax Mix

 

Pzepraszam ale czy myślisz? Przewcież ESP2 wchodzi w skład pakietu RM..... więc co się tak głupio pytasz ?

 

Chodziło mi oto:

 

Mam płacony relaxMIX i dotej pory niemiałem Eurosportu2! Do czasu jak dla zwykłych abo ten pakiet został odkodowany to zyskałem dostep do Eurosportu 2! I zastanawiam sieczy jak dla tych abo relaxMix zostanie zakodowany to ponownie strace dostęp do Eurosportu 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem włąśnie na infolinie polsatu i pytałem się kiedy ruszą eurosporty na thomsonach i dostałem odpowiedz od solidnego gościa a nie tam żadnej baby która nic nie kuma, że te eurosporty mogą wogule nie dzialać na tych dekoderach poniewaz oni już z tym walczą od ponad 3 tygodni i jak narazie, nie zanosi się żeby te kanały ruszyły w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest podstawa do rozwiązania umowy lub żądania wymiany dekodera np. na Sagema. Wątpię aby bez dopłat wymieniali na Echosie i Samsungi S305G. Ja na miejscu abonentów którzy nie mają Eurosportu rozwiązał bym umowę i wziął jeden z nowszych dekoderów, ewentualnie rozwiązał i poczekał jeszcze te dwa tygodnie i kupił moduł i własny tuner z gniazdami CI. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest podstawa do rozwiązania umowy lub żądania wymiany dekodera np. na Sagema. Wątpię aby bez dopłat wymieniali na Echosie i Samsungi S305G. Ja na miejscu abonentów którzy nie mają Eurosportu rozwiązał bym umowę i wziął jeden z nowszych dekoderów, ewentualnie rozwiązał i poczekał jeszcze te dwa tygodnie i kupił moduł i własny tuner z gniazdami CI. pozdrawiam

Tylko, żeby dali dopracowany moduł, bo jeszcze dojdzie do sytuacji, że na CAMach Eurosport też nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli twierdzisz że jest to powód do paniki bo według nas jest to wielki powód do paniki bo mimo że opłacamy abonament na czas to nie dane nam jest cieszyć się z dawno oczekiwanych kanałów

ok zgadzam sie,ale do tej pory ktos opłacał familijny 35zł.eurosportu nie miał,dalej opłaca 35zł.i panikuje-a jakby polsat wogóle nie chciał dołaczyć eurosportu to dalej by opłacał te 35zł.poczekajcie chwile wszystko sie unormuje.Jak mają jakiś problem to go usunął tylko trzeba dać czas technikom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety musicie się uzbroić w cierpliwość - i tak jest się z czego cieszyć, bo jeszcze kilka miesięcy temu o Eurosportach nie było mowy, a teraz jest już o krok od dołączenia. Z informacji które posiadam technicy aktywnie pracują nad rozwiązaniem problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli twierdzisz że jest to powód do paniki bo według nas jest to wielki powód do paniki bo mimo że opłacamy abonament na czas to nie dane nam jest cieszyć się z dawno oczekiwanych kanałów

ok zgadzam sie,ale do tej pory ktos opłacał familijny 35zł.eurosportu nie miał,dalej opłaca 35zł.i panikuje-a jakby polsat wogóle nie chciał dołaczyć eurosportu to dalej by opłacał te 35zł.poczekajcie chwile wszystko sie unormuje.Jak mają jakiś problem to go usunął tylko trzeba dać czas technikom.

 

Sytuacja się skomplikuje gdy w związku z dołączeniem Eurosportów cena się podniesie na pakiet familijny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Co można im zrobić? Wg regulaminu mają prawo wyłączyć sygnał kanałów na 24 godziny bez podania przyczyny tzn. np. prace konserwatorskie itp. Jednak obecna sytuacja jest ujęta w regulaminie nie na korzyść Paltformy lecz klienta. Trzeba pisać reklamację pod rygorem wymiany sprzętu na nowszy badź zerwania umowy z winy Operatora jakim jest CP.

Problem ten zgłosiłem też do redakcji SAtKuriera może opisanie tego na jego łamach i przedstawienie problemu globalnie doprowadzi ten problem do końca. CP bezdie się bał w ten sposób antyreklamy gdyż są jeszcze 2 platformy do których klienci mogą przejść.

PPan redaktor powiedział mi, że to sprawdzi i opisze to.

 

i co z tym opisem bo narazie nic niema a mogli by to nagłosnić bo nawet ze strony posatu nie usłyszeliśmy zwykłego przepraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy czy napiszą ja ze swojej strony zrobiłem wszystko łacznie z tym, że wysłałem pismo reklamacyjne pocztą.

Sa wielkie szanse na to, że każdy kto zrobi uzyska jakieś zadośćuczynienie.a jak nagłośni to Satkurier Medialink Media2 i wirtualnemedia bo tam tez pisałem to Polsat straci troche na tym wszystkim.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedłu mnie, miarka się przebrała w sprawie braku Eurosportu nie z naszej winy i pora skierować sprawę do UOKiK 8)

 

co Wy na to?

tutaj macie link... poczytajcie sobie i podyskutujmy na ten temat. ja bede wieczorem to zobacze co o tym myślicie:

 

http://www.uokik.gov.pl/pl/ochrona_kons ... nsumentow/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Eurosport jest od razu Wam potrzebny? Ktoś tu już pisał, kilka miesięcy temu nie mozna było się spodziewać tych programów na Cyfrowym Polsacie, więc jeszcze kilka dni mozecie wytrzymać. Mozecie rozwiązać mowę i iść do konkurencji. Rynek jest otwarty, nikt nikogo na siłę nie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się o coś innego rozchodzi a nie tyle sam eurosport - zasady. Jeśli już coś dokładają to niech dadzą równe szanse wszystkim abonentom.

Nieważne czy ma te programy konkurencja czy nie. Mogłoby ich nie być nawet w CP. Ale skoro są to niech mają możliwość ich odbioru wszyscy abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie rozsądny post ( post kauj). Powinni tak zrobić tym abonentom co nie mają teraz wszystkich programów. Cyfrowy Polsat ma problemy niezamierzone.

Ma jak narazie najlepszą ofertę programów za rozsądną cenę. Ja najwięcej uwag to mam ale do TPSA. Abonament za telefon+Internet=kupa szmalu. Sorry, ale to już inny temat. :wink:

Romar7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj się o coś innego rozchodzi a nie tyle sam eurosport - zasady. Jeśli już coś dokładają to niech dadzą równe szanse wszystkim abonentom.

Nieważne czy ma te programy konkurencja czy nie. Mogłoby ich nie być nawet w CP. Ale skoro są to niech mają możliwość ich odbioru wszyscy abonenci.

 

I mieć będą (czy ktoś mówi, że nie będą). Problemy techniczne są tu od CP średnio zależne (bo kto mógł się spodziewać, że będą się przy simulcrypcie blokować - jak zaczynali je sprzedawać, to nie wiedzieli pewnie nawet co to jest :lol: )

 

Ewentualne pisma do UOKiK zakończą się raczej niepowodzeniem, bo zanim oni to rozpatrzą to CP się z problemami upora pewnie (w końcu to urząd, a wiadomo jak szybkie w Polsce są urzędy).

 

W całej sprawie jedyna wina CP to moim zdaniem krótkowzroczność - trzeba uważać w jaki sprzęt się inwestuje i jak przygotowywuje się oprogramowanie, bo później są niespodzianki...

 

Zresztą to samo było kiedyś między Sagemami 3285 i 4285 - te pierwsze przez bardzo długi okres nie mogły się doczekać softu czytającego niskie SR, a wtedy pech chciał, że VIVA Polska leciała właśnie z niskim SR. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że teraz poprawki zrobią szybciej niż kiedyś na Sagemy 3285 (wtedy trwało to kilka miesięcy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam,że przez te problemy techniczne z eurosportami-jak już dojdą do ładu to zrekompensują to wpostaci odkodowanego pakietu relax mix,przez jakiś czas.

 

co za rekompensata jak i tak płacę za całość powinni nam dać conajmiej miesiąc za darmo jak dla mnie to wystarczyło by aby bez zbędnych ceregieli z wypowiadaniem umów wymienili mi ten stary grat na nowy oczywiście za dopłatą pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...