Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam na Thomsonie DSI 30 PO, Eurosport działa (bynajmniej jedynka, jeśli chodzi o dwójkę to nie mam odpowiedniego pakietu).

Mi wyskoczył komunikat o nowym oprogramowaniu po tym jak wszedłem do menu i z niego wyszedłem...

 

Tak wogóle to aktualizacje oprogramowania można włączyć po wejściu na kanał Techniczny (bodajże ma numer 200 na głównej liście CP).

 

Co do nowości w tym nowym sofcie to denerwuje mnie trochę te zmienione logo na EPG, ponieważ bardziej w/g mnie odwraca uwagę od samego filmu czy opisu aniżeli te stare...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego że tylko ja nie mam na samsungu eurosportu,a wykonałem wszystki zalecenia jaki mi podaliście i nic. Około południa wszystko było ,pisałem na forum i obecnie blaza.

jedrula :(

 

Ja ma starego Samsunga i mi od doby wszystko śmigają bez problemów. Nie wiem co jest przyczyną tego, że Tobie nie idą, może to, że masz zepsuty dekoder, albo zbyt małą antenę, lub niedokładnie ustawioną, nie wiem. :?:

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta, na którego odpowiadamy jeśli piszemy zaraz pod nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynika z tego że tylko ja nie mam na samsungu eurosportu,a wykonałem wszystki zalecenia jaki mi podaliście i nic. Około południa wszystko było ,pisałem na forum i obecnie blaza.

jedrula :(

 

najpierw przywróć ustawienia fabryczne, potem daj aktualizacje oprogramowania, a następnie włącz na Polsat Sport na godzinkę. Zrobiłem tak u stryja (miał to samo co Ty) i teraz ma Eurosport :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sąsiad też ma starego Samsunga 7000 i byłem dziś u niego, żeby mu uruchomić te Eurosporty, bo on się na tym nie zna. Wszedłem do menu i dałem aktualizacja oprogramowania. Najpier pisało proszę czekać, później był taki zielonkawy napis nie po polsku i pisało żeby czekać 10 minut. Po chwili tuner się uruchomił i ndal jest stare oprogramowanie. Podczas wyświetlania tego napisu nie po polsku na wyświetlaczu tunera pisało najpier 6-01 później 6-02 a następnie się uruchamiał. Co mam zrobić aby zassało nowe oprogramowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do jędruli: Wejdź w menu>instalacja>aktualizacja oprgramowania (i czekaj cierpliwie i nic nie rob w tym czasie z dekoderem), zawsze mozesz zadzwonic na infolinie i tam Ci krok po kroku powiedzą jak to uczynić :lol:

-------------------------------------------------------------

a po drugie:

 

Nie wiecie, czy jest szansa, żeby na eurosporcie pojawiło się EPG? Przynajmniej u mnie nie ma, a fajnieby bylo wiedziec co leci i co bezie pozniej... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bundesliga to bardzo dużo :)

Dziś lub jutro mecz sezonu Bayern-Werder a jest jeszcze liga brazylijska która jest ładna dla oka.

 

Edycja: bogdan425 - jeszcze jeden taki post nie na temat i odleci w kosmos. Wszystkim, tak piszącym, przypominam. Patrz regulamin Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeście mądrzy że wam się udało sciągnąć oprogramowanie ja próbuje od wczoraj do tej pory ze 50 raszy i nic na info powiedzieli, że to oprogramowanie ma błędy i było przez dzień dostępne mają za kilkaxxxxxxxxxx dni udostępnić kolejne te x to nie wiem 1 dzień albo rok aha wszystkch sposobów próbowałem i jeszcze jedno ja jestem wybrancem losu powinienem być szczęśliwy ale nie jestem sam sobie się dziwie czemu wy macie a ja nie zobaczymy jak będzie z disnejem hahahah oni olewają uczciwie płacących pozdrawiam zawiedziony klijentcp

 

Edycja bogdan425 - poprawiłem błędy ortograficzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My po to jesteśmy na forum aby rozwiązywać problemy jaki mamy z odbiorem eurosportu ale jak czytam niektóre wypowiedzi to sądzę że na swoje 60 lat nie dorosłem na te impertynencje,Przykro mi ale uciekam z tego forum.A tak przy okazij nadal nie ma na starych samsungach eurosportów

jedrula. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za błędy przepraszam ale umnie z ortografią do kitu będe dalej próbował

 

Edycja:bogdan425 - tu też poprawiłem. @stokrotka oberzyj się za twoimi postami. Pewnie już zapamietasz, jak się pisze: spróbuj, próbować - to takie łatwe. Naprawdę - staraj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprostu CP wycofało już tą auktualizacje oprogramowania dekoderów która umożliwiała odbiór kanałów Eurosport przynajmniej na Thomsonach (nie wiem jak ze starymi Samsungami).

Na transpordery CP powróciła aktualizacja jeszcze z 2005 roku, komu się udało ściągnąć aktualke z 11.10.2006 to ma Eurosporty, komu nie to niestety nie posiada ich nadal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...