Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, cidik napisał(a):

- żartem jest 15 meczy w 25fps w PBG w 2024 roku
- żartem jest bitrare niższy niż na Viaplay
- za to jaja są, że narzekania na jakość Viaplay mają grubo ponad 100 stron, a na Polsat kilka postów

w Viaplay jest tylko 720 hd 50fps a w PBG 1080fhd 25fps

ogólnie jakość podobna 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, cidik said:

- żartem jest 15 meczy w 25fps w PBG w 2024 roku
- żartem jest bitrare niższy niż na Viaplay
- za to jaja są, że narzekania na jakość Viaplay mają grubo ponad 100 stron, a na Polsat kilka postów

VP zgarnął dużo praw i nie potrafił zaoferować stabilnych transmisji, gdy tnie, zrywa, zauważy dosłownie każdy. Polsat mimo mimo słabych parametrów na ogół działa stabilniej.  Wcale ich nie bronię, ale takie są fakty.

Edytowane przez Biała_vanna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na forum są osoby co mówią, że im 25 klatek nie przeszkadza. Wśród klientów Polsatu jest chyba sporo takich osób, dla których liczą się sportowe emocje, a nie sama jakość streamu. Część płaci i płacze. Miałem i zrezygnowałem, właśnie z powodu 25 klatek. Ale raczej masowych rezygnacji nie zanotowali, a tylko to może ich zmusić do poprawy jakości. Narzekania w internetach wiesz, gdzie oni mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kjackiew napisał(a):

w Viaplay jest tylko 720 hd 50fps a w PBG 1080fhd 25fps

ogólnie jakość podobna 

W Viaplay gdzieś od 2 lat jest 1080p50 5 Mb/s, a w PBG większość 1080p25 5 Mb/s. Zresztą nawet 4K i 25p wygląda tragicznie, a kiedyś wybrane mecze LM na Android TV były w takiej jakości w PBG.

Musi być 50p, w przeciwnym wypadku nie ma po co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, cidik said:

- żartem jest 15 meczy w 25fps w PBG w 2024 roku
- żartem jest bitrare niższy niż na Viaplay
- za to jaja są, że narzekania na jakość Viaplay mają grubo ponad 100 stron, a na Polsat kilka postów

Generalnie zgoda, ale skąd zdziwienie co do ostatniego punktu? Angielska liga po latach w c+ przeszła do konkurencji z fatalną jakością za którą trzeba było dużo dopłacić. 
LE to puchar popierdolki więc oglądalność dużo mniejsza, a i umówmy się… abonenci Polsatu nie rozróżnia 25 klatek od 50 w dużej części, co nie zmienia faktu że jakość pokazywanych meczów to kpina. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając jakość, chcę pochwalić komentatora wczorajszego meczu Chelsea, Jakuba Baranowskiego. Bardzo dobrze przygotowany do meczu, bez zbędnego zanudzania ale zna piłkarzy, zna sytuacje obu klubów słychać od razu, że mamy do czynienia z pasjonatem futbolu a nie kolejnym emerytowanym piłkarzem, który ogląda tylko te mecze, które komentuje. 

Z drugiej strony sam fakt, że trzeba chwalić kogoś, kto się po prostu przygotował do swojej pracy pokazuje, jaka bieda jest w Polsacie z obsadą komentatorską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, k05 napisał(a):

Może dlatego, że re rozgrywki #nikogo? 🙃

 

8 godzin temu, cidik napisał(a):

Tu nie chodzi o rozgrywki, a o podejście PBG do klienta

 

Obaj niestety macie rację. 

 

6 godzin temu, Biała_vanna napisał(a):

Nawet na forum są osoby co mówią, że im 25 klatek nie przeszkadza. Wśród klientów Polsatu jest chyba sporo takich osób, dla których liczą się sportowe emocje, a nie sama jakość streamu. Część płaci i płacze. Miałem i zrezygnowałem, właśnie z powodu 25 klatek. Ale raczej masowych rezygnacji nie zanotowali, a tylko to może ich zmusić do poprawy jakości. Narzekania w internetach wiesz, gdzie oni mają.

 

Pewnie oglądają na urządzeniu mobilnym. Chociaż ja osobiście nie umiem oglądać sportu na komórce. 

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Pawop napisał(a):

Lepsze SD w 50 klatkach niż 4K w 25

 

ABSOLUTNIE NIE!!! Nieraz już narzekałem na Canal+ czy Max że dla mnie to de facto usługa w SD.

Pewnie że fajnie jak jest HD 50 fps, ale jeśli mam wybierać między SD 50 fps albo HD 25 fps, to wolę te drugie.

Edytowane przez michael112
Korekta jednej wielkiej litery i jednego przyimka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, michael112 napisał(a):

Pewnie że fajnie jak jest HD 50 fps, ale jeśli mam wybierać między SD 50 fps albo HD 25 fps, to wolę te drugie.

W 25 fps to mogę obejrzeć film a nie mecz, gdzie większość ujęć jest dynamiczna. 25 fps podczas meczu to masakra dla oczu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pawop napisał(a):

Widocznie masz małe wymagania.
Meczów w 25 klatkach nie da się ogladać

Ja wczoraj oglądałem tam mecze polskich drużyn. A właściwie to słuchałem w tle, bo oglądać się tego nie dało. 

Edytowane przez Kiler
Usunięto wycieczki osobiste.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między Polsatem a Viaplay jest taka, że Polsat nadaje przez satelitę a Viaplay nie nadaje. Kto ogląda mecze na Polsacie, włącza satelitę, 99%. Natomiast na Viaplay nie ma wyboru i tylko stream. Kto ma wybór, nie ogląda streamu. Dlatego jakość na streamie Polsatu razi, ale tylko garstkę osób. Natomiast prawie każdy oglądający Viaplay narzeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, michael112 said:

ABSOLUTNIE NIE!!! Nieraz już narzekałem na Canal+ czy Max że dla mnie to de facto usługa w SD.

Pewnie że fajnie jak jest HD 50 fps, ale jeśli mam wybierać między SD 50 fps albo HD 25 fps, to wolę te drugie.

 

6 hours ago, szwarckopf said:

Tak? Kto taki? 

@michael112 się już ujawnił w wątku, a widziałem już kilka podobnych głosów na forum. Zajrzyj też do tematu o kanałach FAST, sportowych jest mnóstwo, a nie dość, że z reklamami, to tylko w 25 lub 30 klatkach. Jest grono, któremu to nie przeszkadza. Polsat też jakoś funkcjonuje mając w nosie wysublimowanych oglądaczy. Pada VP, który akurat ma 50 klatek, który zaniedbał absolutną podstawę, stabilność nadawania wydarzeń na żywo. 

 

1 hour ago, michael112 said:

trzeba uściślić że znaczna część meczów LE a zwłaszcza LK leci i tak tylko online, ze względu na brak miejsca na kanałach satelitarnych.

Wszystkiego naraz się nie obejrzy, a hity są na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...