Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Arkon napisał:

Czeka w kolejce do oglądania. Oglądałeś "Squid Game"?

Tak, również polecam.

 

14 godzin temu, Pawop napisał:

Pokojówka i sprzątaczka to synonim

Pokojówka to osoba która wszystkim może się kojarzyć tylko z osobą sprzątająca w pokojach hotelowych, w pracy nie mam pokojówki tylko sprzątaczki 😁 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lakiman napisał:

Jak nie zatrudnia? W ogłoszeniach o pracy dla pokojówek  jest wyszczególnione, że do obowiązków pokojówki należy sprzątanie.

Pokojówki to masz w komediach romantycznych, kulturalnych ogłoszeniach o pracę i hotelowym języku oficjalnym. W Polsce jednak zatrudnia się i mówi na takie osoby "sprzątaczki". Prawie nikt w potocznym języku nie używa określenia "pokojówka". Netflix dobrze przetłumaczył i dostosował tytuł do naszych realiów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie na upflix, bo dla każdego inne filmy są ciekawe. Generalnie jak masz HBO i Canal+, to większość już widziałeś. Na pewno teraz warto obejrzeć "Lighthouse" i "Hiacynt".

Byłbym zapomniał- jeśli chcesz włączyć Netflixa tylko na miesiąc to polecam styczeń, bo pod koniec roku są zapowiadane najciekawsze premiery filmowe.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższych tygodniach:

 

"Armia Złodziei" z universum Zacka Snydera

 

"The Harder They Fail" - western z Regina King, Irdis Elba i Zazie Beetz

 

"Passing" z Tessa Thompson

 

"Red Noitce" - chyba najdroższy blockbuster Netflixa z The Rock, z Gal Gadot i z Ryan Reynolds

 

"tic tic ... BOOM!" - musical z Andrew Garfieldem

 

"The Power of the Dog" - western od Jane Campion

 

"The Hand Of God" Paolo Sorrentino

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam takiego wrażenia.Niby mam serwis nie cały rok i mało czasu do oglądania to trudno mi coś odszukać ciekawego. Albo sa to filmy co mają juz kilka lat lub już widziałem w tym serwisie.Ciągle pokazują mi sie głównie seriale. Oczywiście pisze co mi pokazuje na głównej. Kolejna sprawa że ja szukam tylko pozycji z lektorem.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia oferty serwisów vod polecam tę stronę.

 

https://upflix.pl/netflix/film/?tlumaczenie=audio

 

Samych filmów na Netflixie z polskim dźwiękiem jest 1810, a wszystkich 3391. Jeśli ktoś wszystkie obejrzał, gratuluję. Być może problemem jest sam wybór - im więcej tytułów, tym gorzej zdecydować się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pawop napisał:

Tu masz ok dwuletnie filmy z większości wytwórni, oczywiście w 99% z lektorem.

Dobra ok.Skoro tak bogato w serwisie to dlaczego jak tyle razy pytałem co polecicie do oglądania najczęściej padały seriale? o ile w ogóle były jakieś propozycje. I gdy np na głównej wyskakuje mi filmy z gwiazdorska obsadą to mało tych nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...