Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hustle czyli po polsku Rzut życia z Adamem Sandlerem to fajny film. Żadna rewelacja ale dobry. Najlepszy Originals Netflixa tego roku.

Średnia niestety jest zawyżona bo Coach Carter czy Moneyball (pierwszy mniejsza, drugi większa średnia) mają podobną np na IMDB a są o klasę lepsze.

Mimo wszystko, gdyby takich filmów od NF było więcej, nie miałbym na co narzekać ;)

 

Pojawił się teaser filmu Blonde o Marilyn Monroe. Ana de Armas gra główną rolę, a obok niej zobaczymy takich aktorów jak Bobby Cannavale, Adrien Brody, Julianne Nicholson, Xavier Samuel i Evan Williams. Za kamerą stoi nagradzany i doceniany przez widzów oraz krytyków Andrew Dominik, którego znamy m.in. z filmu Coward.

Blondynka - premiera 23 września 2022 roku w Netflixie.

 

 

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Obejrzałem pierwszy odc. "Królowej" i jak dla mnie najlepszy polski serial w tym roku jak na razie (inna sprawa, że dużo tego nie widziałem i wiadomo, że tematyka niektórych zaboli ;)). Seweryn jak zawsze na wielki plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawsze tytuły w lipcu:

 

1.07 "Stranger Things" - finał czwartego sezonu.

8.07 "Morska bestia"  - nowa animacja twórcy "Vaiany" i "Wielkiej szóstki"

8.07 "Powrót klątwy" - podobno bardzo mocny, dobrze oceniany tajwański horror

8.07 "Bardzo długa noc" - hiszpański miniserial

14.07 "Kung Fu Panda: Smoczy rycerz" (a podobno była umowa na wyłączność z Viaplay na nowe seriale Dreamworks?)

14.07 "Resident Evil: Remedium"

15.07 "Perswazje" - na bazie znanej powieści Jane Austen, w głownej roli Dakota Johson

22.07 "Gray Man" - nowy film akcji z Ryanem Goslingiem, Chrisem Evansem i Ana de Armas

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bgmnt napisał:

Ciekawsze tytuły w lipcu:

 

1.07 "Stranger Things" - finał czwartego sezonu.

8.07 "Morska bestia"  - nowa animacja twórcy "Vaiany" i "Wielkiej szóstki"

8.07 "Powrót klątwy" - podobno bardzo mocny, dobrze oceniany tajwański horror

8.07 "Bardzo długa noc" - hiszpański miniserial

14.07 "Kung Fu Panda: Smoczy rycerz" (a podobno była umowa na wyłączność z Viaplay na nowe seriale Dreamworks?)

14.07 "Resident Evil: Remedium"

15.07 "Perswazje" - na bazie znanej powieści Jane Austen, w głownej roli Dakota Johson

22.07 "Gray Man" - nowy film akcji z Ryanem Goslingiem, Chrisem Evansem i Ana de Armas

 

Czy na 25. rocznicę powodzi stulecia nie pojawi się serial "Wielka Woda"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/29/2022 at 11:37 AM, bgmnt said:

Ciekawsze tytuły w lipcu:

[...]

 

I jeszcze dwie polskie świeże premiery niedługo, które nie były zapowiedziane wcześniej:

"Negatyw" 8.07 (premiera kinowa 17.06, Faun Film Factory)

"Za duży na bajki" 18.07 (premiera kinowa 18.03, Next Film)

 

https://upflix.pl/aktualnosci/za-duzy-na-bajki-i-inne-niezapowiedziane-filmy-jeszcze-w-lipcu-na-netflix-2022-07-03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych z VPNem ;). Pierwszy film na mocy umowy Netflixa i Sony na rynku amerykańskim, "Uncharted" pojawi się w ofercie 15 lipca (5 miesięcy po premierze kinowej).

W tym roku jeszcze "Morbius", "Bullet Train" i "Gdzie śpiewają raki".

Niektóre serwisy, żeby zdobyć kliki snują teorie, że film pojawi się też w Polsce itd, ale tak oczywiście się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Nie rozumiem dlaczego Netflix reklamuje serial " Mgła" gdy lecą statyczne plansze z tytułami seriali 

 

Serial został przerwany po 1 sezonie i wątki nie będą kontynuowane, a zapowiadało się ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman
W dniu 24.06.2022 o 22:12, bgmnt napisał:

Obejrzałem pierwszy odc. "Królowej" i jak dla mnie najlepszy polski serial w tym roku jak na razie (inna sprawa, że dużo tego nie widziałem i wiadomo, że tematyka niektórych zaboli ;)). Seweryn jak zawsze na wielki plus.

Zapytałem małżonkę o serial, bo zaczęła go oglądać.

Dość nie cenzuralnie się o nim wyraziła i podobno wytrzymała 15 minut.😬

Taką dostałem "rekomendację" 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, a mi się podobał tak na 7.5/10. Klimat produkcji taki trochę TVNowski, ale nie jest to kolejny wymęczony kryminał tylko wreszcie jakaś inna historia. 

A jakby temat kogokolwiek dziwił i "szokował" to zachęcam poczytać o górnikach w UK w latach 80 i polecam także w temacie dobry film "Dumni i wściekli" emitowany obecnie na Ale Kino :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman jak wytrzymała 15 minut, to guzik widziała. Ciekawsze (odstające od początku) są kolejne odcinki serialu. No ale może nie jej klimat. Bo mam nadzieję, że nie wystraszyła się chłopa w kiecce, którego w serialu i tak jest baaaaardzo mało 😉

 

Mnie osobiście "Królowa" się podobała, i zgadzam się, że to jedna z lepszych pozycji serialowych produkcji polskiej. Przy scenie o tym jak "polska wódka" pokonała Francuza mocno się uśmiałem. Jest kilka zabawnych momentów. Temat inspirujący. I nie chodzi tutaj o drag queen, tym bardziej, że sztuka drag queen od wieków jest częścią teatrów. Warto oglądać bez uprzedzeń. Pan Seweryn znakomity w swojej roli, Maria Peszek daje radę, ale córka/wnuczka też dobra.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

 Cytując: "Kolejny poj*** polski serial, jak oni już coś wymyślą".

Ja się chyba za niego zabiorę, jak skończę oglądać " Rain".

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady są poważnie krytycy, nie porównuj wszystkich do tego "profesora". Poza tym jak na serial, to też nie zbiera dobrych opinii od widzów. Już nie mówiąc o sytuacji, że dotychczasowe polskie seriale Netflixa, to delikatnie mówiąc, nie były arcydzieła.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Filmwebie "Królowa" ma takie same oceny (~6.5/10) jak "Odwilż" z HBO Max czy "Powrót" z C+, na które czas z tego co pamiętam miałeś. A moim zdaniem jest lepsza, tylko dostaje jej się za temat drag queen. Tak samo jak dostawało się "Black Panther" za czarnoskórego bohatera, "Moonlight" za czarnych gejów i jakie tam jeszcze potrafia uprzedzenia sobie niektórzy wymyślić.

Więc już nie generuj kolejnego flejmu. Nie chcesz oglądać to nie, myślę, że dotarło i nikt Cię na siłe nie będzie namawiał i nie musisz dorabiać ideologii ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie "dostaje się". Dlatego śmieszy mnie, jak ktoś powołuje się na oceny użytkowników Filmweb, gdzie można zrobić internetowy nalot, bo kogoś drażni wymyślona "ideologia". Zresztą serial "Królowa" nie jest o drag queen, no ale o tym przekonają się oglądający serial. Bo niestety plakaty promujące na mieście mogą sugerować coś innego. Nie zmienia to faktu, że Pan Seweryn wypadł super. A w mojej ocenie, jest to jeden z lepszych polskich seriali Netflixa.

 

Nie każdy musi oglądać każdej produkcji Netflixa, bo może nas po prostu coś nie interesować. Ale nie powołujcie się, że nie oglądacie, bo ocena innych jest taka. To zabawne. Tym bardziej, że czytając recenzję, opinie już sami nastawiacie się, że film macie lubić lub też nie. Ile to już razy natknąłem się na film polecany przez recenzentów, który dla mnie okazał się po prostu nudny. Dlatego od pewnego czasu po prostu nie czytam recenzji przed obejrzeniem to co mnie interesuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...