Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix przejął prawa do "Nimony" - animacji, która była skończona w 75%, ale Disney po zakupie 20th Century Fox do którego należało odpowiedzialne za nią studio Blue Sky wycofał się z dalszej produkcji podobno ze względu na wątki LGBT (jak wiadomo niedawno zaczynają zmieniać zdanie).

Więcej info:

https://www.polygon.com/23020252/nimona-movie-netflix-blue-sky-nd-stevenson-disney

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lakiman napisał:

“Broad Peak” -film Netfliksa o himalaistach zapowiada się interesująco.

Chyba najbardziej ambitny film Leszka Dawida ("Jestem Bogiem", "Ki") z zapowiadanych i do tego oparty o prawdziwe zdarzenia. Jako koproducent kręcił się przy tym TVN. Tak łatwo sprzedali do Netflixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Stranger Things 4” zadebiutuje 27 maja, ale w tym dniu zobaczymy dopiero początek sezonu. Druga część zostanie zaoferowana widzom 1 lipca – jest to kolejna pozycja platformy, której historia zostanie podzielona na dwie części.

 

https://www.ppe.pl/news/299029/stranger-things-4-na-znakomitym-zwiastunie-netflix-szykuje-widzow-na-wielkie-widowisko.html

 

 

 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.03.2022 o 23:51, domin107 napisał:

A ten anatomy of scandal faktycznie ciekawie się zapowiada.

Podziwiam, że potrafiłeś jakieś sensowne pozycje wygrzebałeś. Szału nie ma.

No niestety. Jak zazwyczaj polska reprezentacja w piłce nożnej - "człowiek wiedział ale się łudził"

Recenzje słabe na świecie, ale musiałem sprawdzić sam.

Anatomia Skandalu to maks 5/10. Temat ciekawy, scenariusz nie najgorszy ale wykonanie słabe.

Gdyby to robił Amazon, Apple czy przede wszystkim HBO - minimum z 7/10 by było

Już mam dość tych Originals NF. Pozostaje tylko i wyłącznie skupiać się na tym (jeśli się coś ciekawego pojawi) na filmach/serialach kupionych na licencji/dystrybucji

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny z grona jakże "nieudanych" (11 nagród Emmy, 8.4/10 na IMDB) seriali Netflixa, "Love, Death & Robots" powraca 20 maja z trzecim sezonem.

 

A tutaj inne zapowiedzi na maj: https://upflix.pl/aktualnosci/maj-w-netflix-stranger-things-krime-story-love-story-oraz-clark-wsrod-premier-na-nadchodzacy-miesiac-2022-04-16 - w tym czwarty sezon "Stranger Things" i dobrze zapowiadające się miniseriale "Siostry krwi" i "Clark".

 

 

 

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiera serialu Better Call Saul. Ostatniego sezonu nr 6. Na świecie, w tym USA dwa odcinki, tłumaczenie do dwóch odcinków w ponad 20 językach, gdzie tylko pierwszy ma polskie. W Polsce premiera tylko 1 odcinka dzisiaj, bez lektora. Drugi odcinek - brak w Polsce

HBO Max obrywa ale widać, że NF nie jest lepszy. Można przymknąć oko, bo to serial AMC ale Netflix mianuje go jako Netflix Originals. I nawet na tej platformie nie jesteśmy równo traktowani.

I jak się spojrzy na historię, to nie pierwszy raz takie wtopy z tym serialem i nic się Netflix nie uczy ;]

Szkoda tylko, że te "obiektywne" osoby o tym tutaj nie wspominają ale w temacie HBO MAX pierwsze krzyczą o kazdej wpadce. A jak się jedna nie uda krytyka, to szukają na siłę drugą.

Mnie nie chodzi tym wpisem o wywołanie jakiś sprzeczek, tylko o stwierdzenie faktu

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa :D. Obiektywizm pełną gębą.

 

Screenshot-2022-04-19-at-16-22-44.png

 

Jedyne co jest z tego ziejącego desperacją posta prawdą to brak tłumaczenia w drugim odcinku - i jak sobie ustawiłeś jako język domyślny polski do wszystkiego to tego epizodu ci nie wyświetli.

Jak się ono pojawi za 8 dni, a cały sezon będzie miał finał miesiąc później niż w USA to będzie można porównywać sytuację z "Tokyo Vice" w HBO Minimum.

Ale zapewne tłumaczenie będzie za kilka godzin.

 

Tak więc wybacz, że bedąc rzeczywiście na tyle ile się da obiektywnym nie przyrównałem tych dwóch sytuacji - bo nie mają na razie nic wspólnego ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie ustawiają to dlatego nie mogą obejrzeć odcinka w wersji oryginalnej - bo tak jak napisałem tłumaczenia do drugiego odcinka jeszcze nie ma i jest on ukryty.
Sam odcinek jest jednak dostępny jeśli ma się w preferowanych językach angielski.

"Tokyo Vice" bez VPN na Amerykę się nie obejrzy, bo po prostu fizycznie w PL nie ma odcinków 4 i 5. Trzeci pojawił się z ośmiodniowym opoźnieniem na tej samej zasadzie.

A też mam ustawione HBO Max w wersji angielskiej ;). Smutne, że trzeba tłumaczyć takie zasadniczne różnice.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2022 o 00:14, spotify napisał:

Już mam dość tych Originals NF. Pozostaje tylko i wyłącznie skupiać się na tym (jeśli się coś ciekawego pojawi) na filmach/serialach kupionych na licencji/dystrybucji

Tutaj jeszcze dopiszę słowo, bo zapomniałem a później już nie mogłem edytować (żeby nie było niedomówień).

Dość mam nowych Originals NF i może się skusze, jeśli w końcu kiedyś im poza przeciętność coś wyjdzie. Z nastawieniem na MOŻE

 

PS Wczoraj oglądałem film Ziemia i Krew na NF. To znaczy próbowałem. Bitrate na FHD 1,23Mb/s. Taką "jakość" to ja na piratach nawet nie mam.....

Edytowane przez Kiler
Usunięto treść niezwiązaną z tematem.
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, spotify napisał:

PS Wczoraj oglądałem film Ziemia i Krew na NF. To znaczy próbowałem. Bitrate na FHD 1,23Mb/s. Taką "jakość" to ja na piratach nawet nie mam.....


Jaki masz TV...? Ja z nimi walczę już od 2 tygodni. Już nawet poszła notka techniczna (po godzinnej rozmowie i sprawdzaniu mojego sprzętu) ze względu na tragiczną jakość. W moim przypadku podejrzewam że to jest wycofanie się ze wsparcia mojego rocznika Samsung TV - rok 2017. Z filmów 4K znika HDR (jest wiele pozycji które jeszcze działają), a 1080p osiąga taką jakość jak u ciebie - kolejny przykład Enola Holmes 1,15 Mb/s i brak HDR. Jak oni tak chcą walczyć z konkurencją teraz to bankructwo widzę już na horyzoncie... :) Aaaaaaaaa konkurencja nie śpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczekujących i zmartwionych informuje, że tak jak się spodziewałem, z jednodniowym opóźnieniem jest już polskie tłumaczenie także w drugim odcinku szóstego sezonu "Better Call Saul" :). 

 

nflx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...