Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serio? Znowu pokazujesz, jak już nie jedna osoba wskazywała, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem.

Odwilż (przez jednego nazwana serialem jakości Playera) jest na poziomie Wielkiej Wody. Oba bardzo dobre technicznie, zdjęcia, kadry itd. W przypadku HBO jesteśmy przyzwyczajeni do lepszych produkcji, więc to jak pisałem nie jest serialem wybitnym a tylko średnim. HBO potknęło się, zaliczyło glebę lądując na podłodze (ale daleko im do dna)

A Netflix:

  

W dniu 5.02.2023 o 12:49, k05 napisał(a):

Przyznam szczerze, że jak pojawiła się informacja o polskich inwestycjach w filmy i seriale przez Netflix to bardzo się ucieszyłem. Tym bardziej, że po opisach projektów zapowiadały się one bardzo obiecująco, nieszablonowo. No, ale niestety - z tej 20-tki to może 1-2 okazały się ciekawe, nie rozczarowały.

Karmi nas cały czas dnem i wyskakuje im Wielka Woda, która jest dobra na tle innych produkcji polskich NF ale to tylko średnia produkcja na tle innych czyli HBO czy Canal+ (które mają w swojej historii naprawdę bardzo dobre polskie seriale, które dla NF to nie do osiągnięcia na dzisiaj albo wcale). Gdzie po powodzi czyli od połowy zabrakło w ogóle scenariusza. Dla NF Wielka Woda to sufit.

 

Człowiek napisze w inny sposób to albo nie rozumie albo napisze, że ktoś manipuluje. A teraz że mam krótką pamięć.....🤦‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie anulować zmianę planu? Zmieniłem dziś plan na HD bo ostatnio nie oglądam serwisu ale zmieni mi dopiero od 6 marca bo niby mam wtedy okres rozliczeniowy. A myślałem że taką zmianę robią w następny dzień. Więc wole już ten plan 4K po 6 marca a mam dalej opłacony serwis. Teraz przy znianie na HD pokazuje do 19 marca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje do 16 marca bo plan HD jest tańszy i z automatu wydłużyło, ale to wiesz

Raczej nie powinno być problemu ze zmianą  na 4k.

Poprostu zatwierdż na 4k to się przekonasz.  Jak nie będzie można,  to z supportem się skontaktuj. Nie powinno być problemu , aby do nich się dodzwonić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix obniżył ceny w ponad 30 krajach. W Europie dotyczy to Albanii, Bułgarii, Chorwacji, Macedonii Pólnocnej i Słowenii.

Jeśli chodzi o plany basic i standard to nie ma szału, bo przykładowo w krajach bałkańskich kosztujący u nas od dłuższego czasu 29 zł plan basic zjechał z ceny 7.99 euro (38 zł) do 4.99 euro (około 24 zł), plan standard (kosztujący u nas 43 zł) z 9.99 euro (47 zł) do 7.99 euro (38 zl) ale już plan premium (u nas 60 zł) był akurat już wcześniej tańszy niż u nas bo kosztowal 11.99 euro (57 zł) a teraz zyskał obniżkę do 9.99 euro (47 zł).

 

https://www.theverge.com/2023/2/23/23611742/netflix-prices-europe-asia-africa-streaming-countries

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Turcji w tym miesiącu z kolei podwyższyli ceny, więc widać, że coś eksperymentują.

U nas maja taką pozycję, że raczej nie muszą nic robić na ten moment, ale też bym z chęcią płącił 13 zł mniej - to cena SkyShowtime :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy u Was Netflix też podniósł bitrate do 20-25Mbps?

Czy to już od jakiegoś czasu jest podniesione? a ja dopiero teraz to zauważyłem na Wiedźminie, Valhalli i nowym Pinokio.. na reszcie nie sprawdzałem jeszcze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie "Wiedźmin" ma 17.86 Mbps (4K DV) i od dłuższego czasu na wielu pozycjach jest bitrate w okolicach 18-19 Mbps, pisałem już jakiś czas temu o tym np. w kontekście "The Crown".

Powyżej 20 nie widziałem.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...