Jump to content
domban

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

xut2zs

Nie jestem powiedziane, bo np. pakietu eleven do dzisiaj nie ma w opcji prepaid, a mogli udostępnić mieliby dodatkowy zysk, bo zapewne niejeden dodatkowy klient by kupił dostęp.

Oto jakiego maila dostałem na swoją skrzynkę. Oczywiście jestem abonentem Vectry, ale pewnej osobie z rodziny udostępniłem maila do logowania na iCOK. 1xb2g.jpg

Cyfrowy Polsat nawet na weszlo.fm zaczął się reklamować ze swoją Ligą Mistrzów. Niedługo chyba z lodówki wyskoczy mi dźwięk hymnu Ligi Mistrzów. :P

To znak że chcą jak najszybciej nałapać jak najwięcej klientów. Zobaczymy czy to przyniesie oczekiwany rezultat.

Potwierdzam. I dla mnie za dużo tych reklam. Na każdym kanale Polsat Media co prawie blok reklamowy są. Można oszaleć.

Jak to Polsat, promowanie w kółko swojej nowości na "swoich" kanałach już nie pierwszy raz. ;)

Edited by bart18

Bardzo proste rozwiązanie - jak pojawia się reklama naciskam na pilocie taki przycisk na którym jest przekreślony głośnik i mam totalnie gdzieś jaka reklama leci. :)

Jeszcze pozwolę sobie wrzucić kolejny przykład reklamy, bo wcześniej czegoś takiego nie widziałem, We wszystkich portalach regionalnych należących do Polska Grupa Press mamy wrzucony niby wywiad z Mateuszem Borkiem,a jest to nic innego jak artykuł sponsorowany na temat oferty CP na Ligę Mistrzów, Tu akurat odnośnik do portalu Gazety Krakowskiej:
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/pilka-nozna/a/nowe-otwarcie-na-lige-mistrzow-czego-kibic-moze-oczekiwac-w-tym-roku-wielkie-spektakle-zmiany-i-nowa-telewizja,13364670/

Znane są już pozycje kanałów w EPG.

333. Polsat Sport Premium 1 Super HD

334. Polsat Sport Premium 2 Super HD

335. Polsat Sport Premium 3 PPV

336. Polsat Sport Premium 4 PPV

337. Polsat Sport Premium 5 PPV

338. Polsat Sport Premium 6 PPV

Moim zdaniem są to bardzo idiotyczne i za wysokie pozycje. Wystarczyło zmodyfikować porządnie układ kanałów lub ewentualnie umieścić je obok swoich ELEVEN SPORTS.

Zaraz po radiowych. Kto to wymyślał? :crazy:  :crazy:

Guest kingofsouth

1080p z wysokim bitrate.

Edited by kingofsouth

A kto Ci powiedział, że to będzie 1080p? To nigdzie nie powiedziano, a oficjalnej definicji nie ma, bo Super HD to sztuczny wymysł dostępny w Sky Italia czy teraz także w Cyfrowym Polsacie.

Może będzie 1080p, a może nie i wciąż będziemy się kisić w 1080i przy 25 fps.

Ok - THX :mrgreen:

A polsatowskie dekodery "ogarną" tą rozdziałkę :?:

Albo ESI-88 :?:

Część podczas testów miała problemy...

Edited by vigoo

Czyli "delikatne wymuszenie" na wymianę na EVO..."najlepszy" dekoder...

Właśnie mam uprawnienia do kanałów Test101 i Test102 (prawdopodobnie sądząc po planszy pójdą tu Polsat Sport Premium 1 i 2). Pozostałe testy tj. Test103-Test106 nie mają uprawnień. Korzystam z modułu w TV Samsung.WkowX9.jpg

Edited by PawelU1981

CP powinien teraz udostępnić normalne oferty dla Obecnych Klientów, żeby było uczciwie i sprawiedliwie. Pakiet powinien zostać udostępniony dla Obecnych Klientów z możliwością dokupienia go bez przedłużania umowy i z cenami promocyjnymi w zależności od aktualnie posiadanego pakietu np. 10 zł dla Klientów z Premium, Premium Max itp.

A kto Ci powiedział, że to będzie 1080p? To nigdzie nie powiedziano, a oficjalnej definicji nie ma, bo Super HD to sztuczny wymysł dostępny w Sky Italia czy teraz także w Cyfrowym Polsacie.

Może będzie 1080p, a może nie i wciąż będziemy się kisić w 1080i przy 25 fps.

Na ipli ktoś widział jakiś test w 50fps ostatnio - więc jest nadzieja jeszcze na 50fps.... Trzymam za to kciuki...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...