Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jest możliwe kupić samą kartę Multi Pakiet Canal + i to najlepiej płatne z góry np. na rok ???

Możesz wziąść samą kartę, ale nie wsadzisz jej do dekodera n, albo CP. To od razu mówię, żeby nie było wątów.

Co do płatności to niestety nie znam odpowiedzi na to pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO PROSZĘ O PODPOWIEDZ: Zamierzam kupić multipakiet canal+ Problem jest teraz z dekoderem.Bo jeżeli za półtora roku wycofam sie z cyfry(kiedy minie umowa) to bede chciał jakos wykorzystac dekoder w celach (edu - pouczyć sie). Jak mi radzicie.Jaki w takiej sytuacji najlepiej wziąść dekoder z cyfry który jest dostepny przy Multipakiecie canal + jaki i za ile??? A może kupić jakis na allegro??? ( doradzcie błagam... najlepiej taki że w przyszłości jak bede chciał edukowac coś - to żeby to było w miare proste - czyli soft i klucze , a nie tak jak czytałem kiedys - trzeba cos lutować w srodku dekodera - za takie cos dziękuje)

A więc jak widziecie mysle przyszłosciowo,bo mysle ze za 2lata rozbroją c+ ...Bardzo prosze o wasze odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego że sie na tym nie znam... ale kontynuuje swoje zapytanie : czekam na odp: BARDZO PROSZĘ O PODPOWIEDZ: Zamierzam kupić multipakiet canal+ Problem jest teraz z dekoderem.Bo jeżeli za półtora roku wycofam sie z cyfry(kiedy minie umowa) to bede chciał jakos wykorzystac dekoder w celach (edu - pouczyć sie). Jak mi radzicie.Jaki w takiej sytuacji najlepiej wziąść dekoder z cyfry który jest dostepny przy Multipakiecie canal + jaki i za ile??? A może kupić jakis na allegro??? ( doradzcie błagam... najlepiej taki że w przyszłości jak bede chciał edukowac coś - to żeby to było w miare proste - czyli soft i klucze , a nie tak jak czytałem kiedys - trzeba cos lutować w srodku dekodera - za takie cos dziękuje)

A więc jak widziecie mysle przyszłosciowo,bo mysle ze za 2lata rozbroją c+ ...Bardzo prosze o wasze odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lutowanie to fajna sprawa, bawiłem się w to ponad 15 lat temu. Schematy różnych układów elektronicznych zdobywane od kolegów (Internet - nawet samo to słowo nie było znane w moim mieście :D ) mcdog idź do salonu Cyfry, weź sobie pakiet, uczciwie opłacaj i ciesz się kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezme Multipakien c+ ale pytam jaki dekoder bedzie w przyszłosci najbardziej "pożyteczny" - i w miare łatwy z dekoderow dostepnych u cyfry.NIe znam sie mpodpowiedzcie z własnego doswiadczenia.Chodzi o to ze jak za 2lata znudzi mi sie opłacanie cyfry,to żeby tunerek który mam nie nadawał sie na smietnik - czyli do odbioru kanałów FTA. Co sądzicie o pionku 1330 czy 1430 1530 ? ( jeden wój jaki model) a może wziąsc dekoder HD (kanały HD działaja wtedy nawe na zwykłym TV) - ale czy potem sie pzryda... Piszcie ludzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku przecież masz inne fora od tego :) Są, poszukaj w necie. A co do edu to pamiętaj, że teraz to będzie raczej susza na to, bo wymieniają systemy... Zresztą co chcesz edukować???

 

I ja jeszcze mam pytanie:

Czy dobrze rozumiem, że przy umowie na 13m mam 7 pełnych za 50%? I jak z dekoderami za 1zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jeszcze mam pytanie:

Czy dobrze rozumiem, że przy umowie na 13m mam 7 pełnych za 50%? I jak z dekoderami za 1zł?

 

Dobrze rozumiesz .Pierwszy miesiąc jest za free a następne 7 za 50% przy umowie na 13 miesięcy. Dekodery są za 1 zł(używane z 12 miesięczna gwarancją) albo nowe za 49 zł z 24 miesięczna gwarancją.ja wziąłem tego za 1 zl ,ale po tygodniu mi sie popsuł(ale nie ma problemów z wymiana ,możesz wymienić go u dowolnego dystrybutora cyfry+,niekoniecznie tego gdzie brałeś dekoder i podpisywałeś umowę).Mi wymienili bez problemu od ręki. i jeszcze mała rada-jak zamawiasz multipakiet to lepiej na infolini cyfry,bo ci dydtrybutorzy to z reguły nie wiedza co to jest multipakiet canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się nad kanałem orange sport.Kiedy go najlepiej zamówić ,bo słyszałem że jest miesiąc za free tzn ,czy jak zamówie powiedzmy od dzis to bede go miał tylko za free do końca pazdziernika? A może lepiej wziąśc go od 1 listopada i wtedy cały listopad za free? jak to jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najlepiej mieć osobny dekoder i wtedy będziesz miał 2 w 1. Kupisz jakiegoś Fergusona albo innego, do niego włożysz kartę z modułem CP i kartę Cyfry (o ile posiada czytnik) i oglądasz dwa na jednym, bo nie można mają dekoder CP włożyć do niego kartę C+ i oglądać. Jeśli wybierzesz opcję z dekoderem to obu platform to nic nie będziesz musiał zmieniać, a jeśli zdecydujesz się na dwa osobne dekodery to będziesz musiał posiadać konwerter z dwoma wyjściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie do Was natury technicznej. W jaki sposób może podłączyć multipakiet jesli chce go dołączyć do CP? Czy da się jakoś połączyć ze sobą dekodery czy trzeba przy antenie coś dokładać? Z góry dzięki.

 

ja mam polsat i multipakiet .mam wszystko na antenie polsatu. kupiłem konwerter twin i wszystki działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po pierwsze witam wszystkich bo świeżynka tu jestem. Czytam forum od dawna ale niegdy nie pisałem.

Jestem abonentem n-ki, z której jestem bardzo zadowolony. Jedynie czego brakuje mi to C+, meczy pilkarskich i orange sportu więc dzis zdecydowałem się na Multipakiet.

Problem w tym, że nie chcę ponosić za dużych kosztów i najzwyczajniej nie stać mnie na dekoder HD, zdecydowałem sie zatem na jakośc SD.

 

Chce wziac któryś dekoder od Cyfry za 1zł

W związku z tym mam pytanie o dekoder:

 

Posiadam Fergusona AF 5018 CI, który lezy w szafie nieużywany.

Czy nada się on do Multipakietu? Jesli nie, to który z dekoderów SD oferowanych przez Cyfrę polecacie najbardziej? Dodam, że mam Nboxa na jednym kablu więc potrzebuję jakiś tuner z przelotką. Nie chciałbym zmieniać konwentera... Ferdek mi z nboxem chodzi ale czy odczyta on kartę C+?

 

Co radzicie?

Z góry dzięki

pzdr

Mychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak bym chciał mieć multipakiet canal + i moze jeszcze orange sport a mam cyfrowy polsat z dekoderem samsung to jaki by wyniósł łączny koszt??

 

Potrzebny Ci będzie jakiś konwerter twin np. http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=24&id=927. Jeżeli chcesz wziąść dekoder PVR HD to wtedy musisz wziąść konwerter Quad np. http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=25&id=659 lub http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=25&id=1191. Możesz też podpiąć PVR HD jednym kablem, ale wtedy musisz oglądać to co nagrywasz. Jeśli jednak weźmiesz Samsunga i jakiś dekoder SD to Multipakietu C+ to wystarczy Twin. Jeśli chcesz podłączyć Samsunga i Philipsa HD PVR(jednym kablem) to wystarczy konwerter Twin. Jeśli chcesz podłączyć Samsunga i PVR HD (dwoma kablami) to musisz kupić konwerter Quad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...