Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to przeczytałem to mi ciśnienie wzrosło :evil: **** n-ki na pewno nie kupie dla samego TVP Sport a sieci kablowych u mnie nie ma. Ten kanał powinien być na wszystkich platformach a nie tylko dla wybranych jak jest w chwili obecnej. Mam tylko nadzieję, że do kwietnia 2008 wszystko sie zmieni na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mh_misiek - oby Twoje słowa prorocze nie były... Ale mi się wydaje, że niedługo jakąś umowę powinni podpisać, bo zazwyczaj tak jest, że jeśli nowy kanał startuje i jest w fazie testowej, to na początku jest dostępny dla małej liczby osób, aby ewentualne niedociągnięcia nie były zauważone przez setki tysięcy :D Nawet kiedyś mi miła pani z TVP napisała, że są gotowi podpisywać umowy niezwłocznie :D

 

PS. @georg - czepiasz się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakty PiSu zaczęły podobno sięgać Polsatu, więc może "Mały Brat" załatwi sportowy kanał telewizji publicznej dla CP :P

 

TVP i Polsat jakoś sympatią się nie darzą, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby TVP Sport nie zawitał na Słonecznej Platformie...

Za to powoli zaczynają wchodzić do kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też brak "TVP Sport" w "Cyfrze" i w "CP" zaczął wkurzać, zwłaszcza jeśli chodzi o mecze siatkarek i siatkarzy w mistrzostwach europy, bo chciałoby się obejrzeć z polskim komentarzem nie tylko mecze Polski, a tymczasem nie ma na to szans, nawet jeśli ma się "C+" i "CP" jednocześnie na jednym tunerze (nad "Nką" bym się może zastanowił, gdybym nie musiał dodatkowego tunera do niej instalować, a "Astra" by mnie też urządzała, gdyby zmienili system kodowania i udostępniali same karty za drobną opłatą) !

 

Mam nadzieję, że coś się w tej sprawie w końcu zacznie dziać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że CP nie bierze tego kanału, to jeszcze mogę zrozumieć. Mają podobny tematycznie Polsat Sport. No inna sprawa byłaby, gdyby żużel był tylko na TVP Sport, ale ponoć PS też go pokaże. Tak więc tutaj, to pół biedy chyba.

 

Ale że C+ nie chce tego kanału, no to dla mnie jest już zaskoczenie. Nikt mi nie wmówi, że TVP Sport jest gorszy od takiej Superstacji (oczywiście to dwa różne kanały, ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). C+Sport nie pokazuje takich rzeczy jak kolarstwo, piłka ręczna czy siatka, a troszeczkę tego na TVP Sport się znajduje. Na pewno lepiej ten kanał uzupełniłby ramówkę niż ESPN Classic Sport :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu się wczoraj wkurzyłem, jak wczoraj po meczu polek komentator powiedział (cytuję z pamięci): "Za chwile wypowiedzi ekspertów i wywiady z naszymi siatkarkami, tylko na antenie "TVP Sport" (jakby nie mogli tego jeszcze na dwójce dać, zamiast przygotowań do podróbki "Tańca Z Gwiazdami" :evil: ) :evil: .

 

Jak o tym myślę, to jeśli chodzi o "Cyfrę", to oni mogą się bać, że wprowadzenie "TVP Sport" odbierze widzów "Eurosportowi", ale jeśli już się boją to mogliby dać "TVP Sport" jako opcję dodatkową i wtedy wszystko jest jasne (kto chce to ją bierze) i tak samo "CP"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tak przypuszczam, że CP zastosuje chwyt marketingowy i da w środę :D Bo wtedy o 18:00 mecz Azerbejdżan - Serbia i o 20:00 Kazachstan - Portugalia. Te mecze mogą zdecydować o tym, że pojedziemy na Euro 2008, więc to by była dobra zagrywka ze strony Cyfrowego Polsatu :wink:

 

PS. Dzisiejszy "Sportowy Wieczór". Jeden z wielu przykładów. Chyba naprawdę jest coś na rzeczy :wink::

 

51289429.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...