Jump to content

Recommended Posts

Jak dla mnie TVP ma potencjał zeby stworzyć dobry kanał sportowy...

Mają dobrą ekipe dziennikarską... a przedewszystkim starszą "pake" która jest niezawodna od lat...

Jak TVP prowadziło studio mundial , to głównie oni dla mnie przeganiali Polsat Sport ... TVP sprawiało ,że u nich sie dzieje ciekawie... Szaranowicz nadaje sie do prowadzenia studia,a nie komentowania... Jak to robi na skokach narciarskich... Do prowadzenia jeszcze Kurzajewski dobry prezenter... Potem jeszcze Kurowski...

Komentator od piłki - genialny Szpakowski... ze swoim głosem nikt mu nie dorównuje w Polsce.

Patyra śmiga na płycie boiska... Oni sa wszyscy dobrzy... A mieć dobrą ekipe prowadzących to podstawa... Bo jak ja patrze na Polsat Sport to szczerze mówiąc Borek i reszta oni mnie nudzą... Że zasypiam na stojąco... Do komentowania może być jeszcze Iwański , bo nie za dużo gada i ma ładny głos... Przydał by sie jeszcze Zydyrowicz starszy pan który fajnie komentował... i własnie,co do skoków... ja błagam żeby wrócił pan Miklas komentować zawody Pucharu Świata.

Banasikowski dobry do komentowania długich skrótów piłki nożnej .. Bo robi to z takim wyczuciem i napięciem... a jak jest Gol to wrzeszczy mimo że jest powtórka z LM poznym wieczorem...

TVP Sport - będzie dobrze,tylko żeby zwiększyli swój zasieg,a najlepiej by było zeby naziemnie nadawali...

"teraz kończymy transmisję meczu informując, że ostanie sześć minut meczu nagrywamy"

bogdan425 ten numer (o ile nie było podobnych) to koszykarski FINAŁ pley- of! ostatni mecz pomiędzy Anwilem a Śląskiem i te ...... puścili reklamy i "Teleekspres" :!::!::!: myślałem że mnie szlak trafi, ale wtedy ktoś "dostał po zaworach" za to :wink:

:

Wtedy to byl ostatni dzien pracy realizatora transmisji na tym stanowisku. Nie wiem tylko czy w TVP ale tak bylo, bo na drugi dzien wszedzie napisali "skandal w TVP" no i musieli znalesc kozla ofiarnego.

P.S. A tak wlasciwie to nawet jak startowal TVN24 to przez pierwsze 3 miesiace byl niekodowany, bo za pozno przedstawiono oferte sieciom kablowym. A tu wyglada na to jakby specjalnie TVP tak zrobila, aby tylko ludzie kupili dekodery jednej z platform, bo nikt nie przedstawia oferty sieciom kablowym 26 czy 27 dni przed startem kanalu. TVP do konca roku powinna swoj kanal nadawac w pasmie niekodowanym i sieci kablowe miałyby czas na podpisanie umowy, ale najwidoczniej o to tu nie chodzi. A tak pieknie w marcu mowili o misji kanalu sportowego. To ja juz wole eurosport, tam tez jest biathlon.

Edycja pitter: poprawiłem post aby był bardziej czytelny. Następnym razem tak niechlujny post od razu skasuję.

Jesli TVP Sport transmituje coś równolegle z Eurosportem, to wyższość TVP Sport polega na tym, ze nie przerywa transmicji reklamami co 12,5 min

Czyli rozumiem, ze Cie to nie drazni? A skoki? przerywaja, i czesto omijaja nas wazne proby... TVP wali reklamy w przerwach az do bolu, ale przynajmniej mozna obejrzec same zawody bez nerwow.

nie no, @tomx... jak są główne zawody to nie dają przerw, więc nie opowiadaj bajek że omijaja nas ważne próby :evil:

Czyli rozumiem, ze Cie to nie drazni? A skoki? przerywaja, i czesto omijaja nas wazne proby... TVP wali reklamy w przerwach az do bolu, ale przynajmniej mozna obejrzec same zawody bez nerwow.
zawody czy kwalifikacje przerywa reklamami bo jeszcze nie widzialem a by zawody przerywali

Zawody rowniez przerywaja...przypatrcie sie dobrze!
a jakie jesli mozna wiedziec biathlon gdzie nadaja reklamy w momencie gdy zadna z kamer nie pokazuje zawodnikow i mozemy liczyc tylko na powtorki

Edycja Burli: Nie cytujemy posta jeśli odpowiadamy zaraz pod nim. Polceam zapoznanie się z Regulaminem Forum.

Nawet nie ma co porównywać... Eurosport ma wiele oddziałów własnych w całej Europie w różnych krajach.Niemal wszędzie na starym kontynencie w tych krajach srednio i dobrze rozwiniętych... A TVP nie ma takiego zasięgu i mocy jak Eurosport.

Zwróć przy okazji transmisji skoków uwagę że przerwy w skokach- po 25 i ewet. przed końcowa piętnastką są z góry wpisane w program zawodów :!: i na TVP słyszysz komentatora(zresztą często o tym informuje po co ta przerwa), który gada przez dwie min. a w komercyjnych stacjach np. Eurosport lecą reklamy i gdzie tu np. tracisz coś ciekawego :?::?::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

A tak w ogóle to nie sądzicie, że to mały obciach, że "stare wygi" rynku (w zasadzie po milioniku abonentów), tzn. "Cyfra" i "Polsat" ciągle nie mają "TVP Sport", a nowa "Nka" od razu załatwiła sobie ten kanał???

Dla mnie to lekki bezsens, że oni ("stare wygi") tyle negocjują, a "N" nie miała z tym kłopotu...

frazes raczej to cos podejrzanego jest w tym i wyglada na to ze tvp sport ma przyciagnosc widzow do n-ki wszystko na to wskazuje

No tak, tylko w takim układzie to trochę dziwne, że "TVP" pod obecnym kierownictwem (gdyby prezesem nadal był Dworak to mniej bym się dziwił :shock: ) wspiera chyba najatrakcyjniejszym dla widza (z dotychczas planowanych) kanałem tematycznym platformę należącą do znienawidzonego przez niektóre osoby "TVN"... :)

:shock:

A tak w ogóle to nie sądzicie, że to mały obciach, że "stare wygi" rynku (w zasadzie po milioniku abonentów), tzn. "Cyfra" i "Polsat" ciągle nie mają "TVP Sport", a nowa "Nka" od razu załatwiła sobie ten kanał???

Dla mnie to lekki bezsens, że oni ("stare wygi") tyle negocjują, a "N" nie miała z tym kłopotu...

" nowa "Nka" od razu załatwiła sobie ten kanał"-

a miała jakieś inne wyjście :?::?::?::?: czymś musiała zachęcić potencjalnych klientów do zakupu dekodera- jak cała reszta kiepska to choć kanałów sportowych musieli dać kilka na przyzwoitym poziomie - dla nich cena nie grała roli tylko sztuka na liście się liczyła :wink:

CP i C+ negocjują aby kanał mieć i przy okazji nie obciążać abonentów podwyżką :!: bo w tej chwili to mogło by się odbić czkawką :lol:

skoro to jest temat dotyczacy TVP SPORT to mam takie pytanie czy mozna gdzies z nalesc program tej stacji bo nawet na stronach telewizji polskiej programu niema

Powiedzmy że są dwa - pierwsze to Astra tyle że zakodowany :cry: i drugie to platforma "n" jak dla mnie (i nie tylko) też zakodowany :cry: więc praktycznie zostaje trecie- kupić Nke, ale to kiepskie wyjście :wink:

CP i C+ negocjują aby kanał mieć i przy okazji nie obciążać abonentów podwyżką :!: bo w tej chwili to mogło by się odbić czkawką :lol:

Wcale niekoniecznie (chodzi mi o tą podwyżkową czkawkę :D ), bo według mnie najsensowniejszym rozwiązaniem byłoby dorzucenie "TVP Sport", jako opcji dodatkowej, czyli podwyżki głównego abonamentu by nie było ! :)

o dzieki za dresy stronek do tvp sport ale szkoda ze nie pokazuja co jest na zywo a co z retransmisji no ale coz to jest tvp

Frazes

"rozwiązaniem byłoby dorzucenie "TVP Sport", jako opcji dodatkowej"

Ale jako co? osobny pakiet? z jednym kanałem? przecież na CP jest już pakiet sportowy :!: więc są tylko dwie możliwości- albo może trafić do "familijnego i relax mix" i tu ceny zmienić nie można(teoretycznie, ale przy zmianie ceny można zerwać umowę), albo do "sportu" tu ewent. można cenę podnieść lecz co to za interes skoro większość abonentów ma familijny + ewent. relax mix :wink: