Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek 16 lipca

17:10 Tour de Pologne - etap 7: Kraków - Kraków TVP 1, TVP Sport (na TVP 1 od 17:25 do 19:00, a na TVP Sport od 17:10 do 19:15)

 

Środa 18 lipca

20:40 Piłka nożna - 2. runda eliminacyjna LM: Buducnost Podgorica - Śląsk Wrocław TVP 1

 

Piątek 20 lipca

20:15 Skoki Narciarskie - Letnie GP - Wisła - konkurs drużynowy TVP Sport

 

Sobota 21 lipca

13:55 Piłka nożna - Polish Masters TVP 1, TVP Sport (na TVP 1 do 15:55, a na TVP Sport do 16:30)

16:50 Skoki Narciarskie - Letnie GP - Wisła - konkurs indywidualny TVP Sport

16:55 Piłka nożna - Polish Masters TVP 1 (przerwa na Magia Igrzysk - Radość Wygrywania o 17:50)

19:15 Lekkoatletyka - Memoriał Janusza Kusocińskiego - Szczecin TVP Sport

 

Niedziela 22 lipca

11:40 Piłka nożna - Polish Masters: mecz o 3 miejsce TVP 1, TVP Sport (na TVP 1 do 13:45, a na TVP Sport do 14:05)

14:30 Piłka nożna - Polish Masters: Finał TVP 1, TVP Sport

17:30 Żużel - Ekstraliga: Betard Sparta Wrocław - Polonia Bydgoszcz TVP Sport

20:00 Żużel - Ekstraliga: Stal Gorzów - Azoty Tauron Tarnów TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę doczekać sie transmisji z Memoriału Janusza Kusocińskiego, bo obsada niektórych konkurencji jest naprawdę silna np. skoku o tyczce (startują same gwiazdy). Szkoda, ze transmisje Enea Ekstraligi są wypierane z ramówki przez inne dyscypliny wygląda na to jakby już TVP Sport na kibicach żużlowych nie zależało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa 25 lipca

17:50 IO Londyn 2012 - PN kobiet: USA - Francja TVP Sport

20:40 III runda el.LM: Śląsk Wrocław - Buducnost Podgorica TVP 1, TVP Sport

 

Czwartek 26 lipca

15:35 IO Londyn 2012 - PN kobiet: Hiszpania - Japonia TVP Sport

20:35 IO Londyn 2012 - PN kobiet: Brazylia - Egipt TVP Sport

 

Piątek 27 lipca

22:00 IO Londyn 2012 - Ceremonia Otwarcia TVP 1, TVP Sport

 

Sobota 28 lipca

09:35 IO Londyn 2012 - transmisja (badminton singiel,debel el.Polacy) TVP 1 (przerwa na studio o 10:15)

10:00 IO Londyn 2012 - siatkówka plażowa TVP Sport

10:55 IO Londyn 2012 - piłka ręczna kobiet: Rosja - Angola TVP Sport (przerwa na studio o 11:15)

11:20 IO Londyn 2012 - transmisja (wioślarstwo,kolarstwo - Polacy) TVP 1

12:15 IO Londyn 2012 - szermierka - Floret kobiet, siatkówka plażowa TVP Sport

12:20 IO Londyn 2012 - transmisja (strzelectwo F, wioślarstwo) TVP 2 (przerwa na studio o 13:15)

13:00 IO Londyn 2012 - Piłka nożna kobiet - Japonia - Szwecja TVP Sport (przerwa na studio o 13:50)

14:20 IO Londyn 2012 - transmisja (kolarstwo - Polacy) TVP 2

15:30 IO Londyn 2012 - transmisja (szermierka, kolarstwo - Polacy) TVP 1

15:30 IO Londyn 2012 - Pi łka ręczna kobiet - Chorwacja - Brazylia TVP Sport (przerwa na studio o 16:10 i "Moje Igrzyska" o 16:15)

16:50 IO Londyn 2012 - transmisja (ciężary K , tenis, gimnastyka sportowa - Polacy) TVP 2

17:45 IO Londyn 2012 - koszykówka kobiet TVP Sport (przerwa na studio o 18:35)

18:25 IO Londyn 2012 - transmisja (tenis,gimnastyka sportowa,łucznictwo) TVP 2

19:20 IO Londyn 2012 - transmisja (łucznictwo) TVP 2

19:45 IO Londyn 2012 - Siatkówka kobiet TVP Sport (przerwa na studio o 20:45)

20:20 IO Londyn 2012 - transmisja (pływanie - finały) TVP 1

21:35 IO Londyn 2012 - transmisja (pływanie, szermierka) TVP 1

22:15 IO Londyn 2012 - Piłka ręczna kobiet TVP Sport (przerwa na studio o 23:00)

00:05 IO Londyn 2012 - Siatkówka kobiet TVP Sport

 

Niedziela 29 lipca

09:40 IO Londyn 2012 - transmisja(siatkówka plażowa) TVP 1

10:30 IO Londyn 2012 - siatkówka mężczyzn: W.Brytania - Bułgaria TVP Sport

10:45 IO Londyn 2012 - transmisja (judo,siatkówka plażowa,tenis stołowy) TVP 1

11:50 IO Londyn 2012 - transmisja (tenis,siatkówka plażowa ,tenis stołowy) TVP 2

12:15 IO Londyn 2012 - koszykówka mężczyzn: Brazylia - Australia TVP Sport (przerwa na studio o 13:05)

12:40 IO Londyn 2012 - transmisja (tenis,kolarstwo szosowe,żeglarstwo,siatkówka plażowa) TVP 2

13:35 IO Londyn 2012 - transmisja (tenis stołowy,kolarstwo szosowe,żeglarstwo,tenis) TVP 2

14:15 IO Londyn 2012 - żeglarstwo, tenis, kajaki górskie TVP Sport

14:25 IO Londyn 2012 - transmisja (kajakarstwo górskie,kolarstwo szosowe, żeglarstwo,tenis) TVP 2

15:30 IO Londyn 2012 - transmisja (kolarstwo szosowe,siatkówka plażowa,judo,gimnastyka sporowa,siatkówka mężczyzn) TVP 1

15:30 IO Londyn 2012 - koszykówka mężczyzn: USA - Francja TVP Sport

16:50 IO Londyn 2012 - transmisja (żeglarstwo,łucznictwo) TVP 2

17:00 Legia Warszawa - Borussia Dortmund TVP 1

17:40 Żużel, Enea Ekstraliga: Stelmet Falubaz Zielona Góra - Stal Gorzów TVP Sport

18:25 IO Londyn 2012 - transmisja (żeglarstwo,łucznictwo,szermierka) TVP 2

19:20 IO Londyn 2012 - transmisja (zapasy,szermierka) TVP 2

20:20 IO Londyn 2012 - transmisja (pływanie,tenis) TVP 1

20:30 IO Londyn 2012 - blok transmisyjny: (pływanie, podnoszenie ciężarów) TVP Sport

20:55 IO Londyn 2012 - siatkówka mężczyzn: Polska - Włoch TVP 1 (przerwa na studio o 21:25 i 21:55)

21:05 IO Londyn 2012 - podnoszenie ciężarów TVP Sport

22:00 IO Londyn 2012 - blok transmisyjny TVP Sport

22:30 IO Londyn 2012 - transmisja (pływanie,tenis,siatkówka M) TVP 1

23:00 IO Londyn 2012 - siatkówka mężczyzn: Brazylia - Tunezja TVP Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiadają się ciekawe transmisje z IO :)

Irytuje jedynie fakt, że pomiomo kilku kanałów nie ma jednego w którym można by sledzic głównie sporty zespołowe... np. siatkówkę tak aby obejrzeć wszystkie mecze całego turnieju.... mam nadzieję że taką możliwość da platfotma internetowa TVP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam muszę po raz pierwszy chyba TVP pochwalić, że fajnie iż sporty zespołowe pokazywane będą w TVP Sport. Bo na TVP 1 i 2 to tylko pewnie ujrzymy Polaków w siatke, a inne dość ciekawe zmagania można zobaczyć w tvp sport. Szkoda tylko że Eurosport na jednym kanale pokazuje tylko IO, bo pewnie oni by też pokazywali to czego na TVP nie zobaczymy i wtedy kazdy by mógł sobie wybrać. No, ale przecież jest jeszcze ARD/ZDF i podobno Rai Sport też pokazuje IO więc każdy coś sobie wybierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Czy to prawda, że w TVP nie będzie finału ani meczu o 3 miejsce turnieju siatkarzy 12 sierpnia? Z tego co wiem, to ma być tylko w Eurosporcie. Jak tam będą Polacy (mam nadzieję) to będzie lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że w TVP nie będzie finału ani meczu o 3 miejsce turnieju siatkarzy 12 sierpnia? Z tego co wiem, to ma być tylko w Eurosporcie. Jak tam będą Polacy (mam nadzieję) to będzie lipa.

Co to za bujdy - czarno na białym - mecz o 3. miejsce na TVP Sport od 10:25 do 13:50, a jeżeli Polacy będą grali to także na TVP 1

A finał siatkówki będzie od 13:50 do 15:30 (zgaduję, że jeżeli dłużej to będzie do końca) na TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz mecz USA - FRANCJA :mrgreen:

 

Studia żadnego nie był (w nsport było bodaj półgodzinne). Mecz komentuje Maciej Iwańskie z Londynu i tu ciekawostka mecz jest w Glasgow, więc komentator jest na IO ale nie na stadionie :brawo: ciekawe czy często będą robić takie manewry jak tak to po co było ich tam wysyłać jak komentują wydarzenia z "dziupli" tyle, że nie tej warszawskiej a londyńskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że w TVP nie będzie finału ani meczu o 3 miejsce turnieju siatkarzy 12 sierpnia? Z tego co wiem, to ma być tylko w Eurosporcie. Jak tam będą Polacy (mam nadzieję) to będzie lipa.

Nie przejmuj się tak ramówką. To jest sprawa płynna. Np. cztery lata temu planowano transmisję finału turnieju piłki ręcznej panów w nadziei,że będzie tam grała Polska. Jednak Polska odpadła i ostatecznie TVP pokazała finał koszykarski,a nie piłki ręcznej. To jak będą się kształtowały relacje na antenach TVP zależy przede wszystkim od postawy Polaków,bo jestem przekonany,że 4.08 pokażą finał tenisa pań jeśli tam była by Radwańska ,jednak jak jej tam nie będzie to mecz finałowy tenisa nie zostanie pokazany na antenie TVP.I tak ze wszystkim. Przecież TVP była by idiotą gdyby pokazywała wszystkie mecze polskich siatkarzy,a tych najważniejszych nie z udziałem Polaków. Aż tak głupia to nawet TVP nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teraz mecz USA - FRANCJA :mrgreen:

 

Studia żadnego nie był (w nsport było bodaj półgodzinne). Mecz komentuje Maciej Iwańskie z Londynu i tu ciekawostka mecz jest w Glasgow, więc komentator jest na IO ale nie na stadionie :brawo: ciekawe czy często będą robić takie manewry jak tak to po co było ich tam wysyłać jak komentują wydarzenia z "dziupli" tyle, że nie tej warszawskiej a londyńskiej.

Podobnie było podczas Igrzysk w Pekinie, lecz tam to było spowodowane naprawdę dużą odległością i problemami z transportem, tu można to tylko umotywować dużą odległością, lecz nie wiem dlaczego TVP nie mogło posłać Iwańskiego do Glasgow, gdzie mógłby skomentować ten mecz, a także jutrzejszy mecz Hiszpania-Japonia, który odbędzie się też w Glasgow. Nie wydaje mi się, że koszty wysłania Iwańskiego do Glasgow były aż tak wysokie w porównaniu z całym kosztem pobytu. Jutro także mecz Brazylia-Egipt z Cardiff, raczej skomentuje go Laskowski, oby z Cardiff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...