Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętamy to zdjęcie niezależnego dziennikarza.

Mam nadzieję że nigdy z niczyim udziałem się takie obrazki obecnie w TVP nie powtórzą.

photo_81089_1711453315_big.jpg

źródło https://www.press.pl/tresc/81089,z-komitetu-powitalnego-jacka-kurskiego-jako-prezesa-w-tvp-zostal-tylko-przemyslaw-babiarz_-jak-potoczyly-sie-losy-innych_

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudny jesteś. 1ad2d659-8a61-4ea2-bccd-3b271980ff93.jpg

 

Zobacz ile osób jest na zdjęciu z obecnym dyrektorem 😎

 

Tak poważnie, ludzie pracujący z Babiarzem stanęli za nim murem publikując list. Czy stanęli by za osoba dwulicowa, mroczną, złą, złym dziennikarzem, kolegą? To był akt odwagi, którym popadali swojemu przełożonemu, szefom na górze. Czy to jest na porządku dziennym?  Wicedyrektor Jakub Polkowski stracił pracę.  To mnie interesuje, a nie anonimowe opinie osób, które nawet nie wiadomo czy istnieje. 

 

 

Edytowane przez fanbonda
  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak dostrzegam różnicę pomiędzy imprezą prezentującą ramówkę TVP, a powitaniem w TVP nowego prezesa przez konkretne osoby ;)

Tu nie ma nic więcej do dodania.

Ja Babiarza oceniam negatywnie. Listy poparcie mnie nie wzruszają. Dyskutowaliśmy już o tym przy okazji odsunięcia go od igrzysk, nie będę się powtarzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że transmisje lekkoatletyczne sporo stracą bez niego. Przypomnę też że razem z Grzegorzem Kajdanowiczem, Pawłem Sztompke, Grzegorzem Markowskim, Katarzyną Pakosińską, Tomaszem Raczkiem i Karoliną Lewicką i Arturem Andrusem jest on Mistrzem Mowy Polskiej

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2024 o 12:01, dvbtowiec napisał(a):

Pamiętamy to zdjęcie niezależnego dziennikarza.

Mam nadzieję że nigdy z niczyim udziałem się takie obrazki obecnie w TVP nie powtórzą.

photo_81089_1711453315_big.jpg

źródło https://www.press.pl/tresc/81089,z-komitetu-powitalnego-jacka-kurskiego-jako-prezesa-w-tvp-zostal-tylko-przemyslaw-babiarz_-jak-potoczyly-sie-losy-innych_

Za czasów Kurskiego mieliśmy przynajmniej środowy mecz LM pierwszego wyboru, polskie kluby w LE i LK, załatwił mecz ekstraklasy w każdej kolejce, a teraz zacznie się tracenie praw jak za Korzeniowskiego.

Edytowane przez Kirk
Wycięto wycieczki polityczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, adam900 napisał(a):

Za czasów Kurskiego mieliśmy przynajmniej środowy mecz LM pierwszego wyboru, polskie kluby w LE i LK, załatwił mecz ekstraklasy w każdej kolejce, a teraz zacznie się tracenie praw jak za Korzeniowskiego.

Prawa przepłacane bez zwracania uwagi na budżet z powodu zachcianek Dyrektora, czy sporu politycznego. Do tego doszło do ochłodzenia relacji z Polsatem. Więc osłabienie oferty sportowej jest jak najbardziej możliwe, ale może chociaż skoki uda się odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...