Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nadszedł kolejny moment obiektywnej krytyki sportowego kanału TVP. ;-) Porannej transmisji niewiele można zarzucić. Właściwie zaczęła się w tym momencie co trzeba, a skończyła jeszcze w bardziej odpowiednim, bo chyba później niż na Eurosporcie. ;-) Ale pewnie gdyby Telezakupy miały być o dwunastej to i transmisja byłaby zakończona przed dwunastą. Gorzej już wyglądała transmisja wieczorna. Na plus na pewno było przełączanie na transmisje z konkurencji z udziałem Polaków, ale tu znów czasami tak pstrykali transmisjami, że w głowie mogło się zakręcić. W niektórych moment przełączanie było bardzo chaotycznie. Według mnie w momencie wywiadu z zawodnikiem powinny być jednak dwa okienka, jedno z transmisją (większe), a drugie z wywiadem (mniejsze). Najbardziej mnie zdenerwowali stwierdzeniem Pana Szaranowicza, że już ostatniego biegu na 400 m dziesięcioboistów nie będą mogli pokazać. Po tym komunikacie nastąpiła krótka przerwa i łączenie ze studiem na stadionie. W studiu siedzieli Panowie Babiarz i Chmara, którzy o czymś [beep]zielili, a my mogliśmy za ich plecami oglądać wspominany wcześniej bieg dziesięcioboistów. Bardzo mi przykro, ale ja tego nie rozumiem. A to co wyrabiają z transmisjami na TVP 1 i TVP 2 woła o pomstę do nieba. Te skrawki co tam pokazują są zupełnie bez sensu. Kiedyś w taki sposób oglądałem i nie dało się tego oglądać. Wielki plus dla nich za niewielką ilość reklam, ale to pewnie jest spowodowane nikłym zainteresowaniem ze strony reklamodawców.

Pozwolę sobie jeszcze skrytykować Panów komentatorów. Wczoraj odbył się bieg na 10000 m, w którym to uczestniczył Marcin Chabowski. W pewnym momencie grupa zawodników rozerwała się na mniejsze grupy. W prowadzącej grupie ostał się zawodnik w biało-czerwonym stroju. Panowie Szaranowicz i Jóźwik w popadli w ekstazę, gdyż stwierdzili iż jest to właśnie Polak. W tej ekstazie pozostawali przez pewien, aż do momentu gdy zorientowali się, że to nie Polak, a Szwajcar. Przyznam nieskromnie, że siedząc w Polsce od razu wiedziałem, że to nie Polak, a Panowie siedząc na stadionie mając przed oczyma bieżnię i niezliczone ilości monitorów tego nie dojrzeli. Kolejna rzecz, która mnie denerwuje to przekręcenie nazwisk czy imion przez komentatorów. Pewna z zawodniczek nazywała się Spanović, a jeden z komentatorów uparcie nazywał ją Spasović. Zawodniczka Ostapczuk, która miotała kulą ma na imię Nadzieja, a Panowie cały czas posługiwali się jej byłym imieniem Nadieżda.

To chyba, jak na razie wszystko. Jak coś jeszcze znajdę to na pewno, o tym wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie takie zabiegi jak z tym biegiem (ja oglądałem na "TVP HD" i zdaje się tam ten bieg był) są po to, aby zachęcić naród właśnie do oglądania transmisji w kanałach tematycznych, a nie ogólnych, tylko problem w tym, że nie cały naród ma dostęp do kanałów tematycznych "TVP"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chodzi Ci o bieg na 400 m dziesięcioboistów to go nie pokazali na TVP Sport (i jestem niemal pewien, że to samo było na TVP HD), więc to nie był zabieg zachęcający, a zniechęcający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

I dziś także transmisja zakończyła się wcześniej. Nie ważne czy transmisja będzie trwać do trzynastej czy skończy się po trzynastej to i tak transmisja skończy się przed trzynastą, bo trzeba pokazać telezakupy. Ciekawy to kanał sportowy dla którego istotniejsze jest pokazanie telezakupów od pokazania sportu.

Wiem, że nie muszę oglądać skoro mi się nie podoba, ale skoro dwa razy płacę za ten kanał to wymagam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Eurosporcie transmisja trwa od 17:30. Jest konkurs rzutu oszczepem z udziałem Polaka. W TVP Sport emitowany jest z odtworzenia półfinał Copa Libertadores, tak jakby nie można by go wyemitować wcześniej, np. zamiast powtórki z RPA. Planowo relacja na żywo ma się zacząć o 18:35. Nie potrafię sobie wytłumaczyć tych decyzji. To już nawet nie jest ani żałosne, ani śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Sudoł idzie w czołówce chodu na 50 kilometrów ale w TVP Sport oglądać tego nie można. Nie jestem tego pewien ale transmisja zaczęła się chyba z półgodzinnym opóźnieniem. Włączyłem o 7:50 i były reklamy a o 8:00 była już transmisja ale została przerwana o 8:10 by nadać powtórkę meczu Copa Libertadores. Wznowienie relacji na żywo następuje właśnie w tym momencie i uśmiechnięta [beep] Kurzajewskiego jeszcze bardziej mnie wkurzyła. Tak jakby ze mnie drwił, że łaskawie od teraz będziecie oglądać transmisję bo już się najedliśmy, napiliśmy i możemy sobie trochę pogadać do ciemnego ludu, który będzie nas wielbił, że łaskawie im coś pokażemy. Szaranowicz, Jóźwik i Babiarz pojechali tam na wakacje bo pracować jak widać nie ma komu. Jak inaczej wytłumaczyć brak transmisji na rzecz powtórki w trakcie finału z udziałem Polaka i małą ale realną szansą na medal. Dla mnie jest to skandal i nie nadużywam znaczenia tego słowa. Marek Rudziński i Janusz Rozum z Eurosportu harują przez cały dzień bo Eurosport pokazuje na żywo absolutnie wszystko. Wielki szacunek dla tych panów i czerwona kartka dla gwiazd z TVP.

 

I oczywiście po pięciu minutach białych zębów Kurzajewskiego jeszcze reklama. Pięść zaciska mi się coraz mocniej. Pogadałbym sobie z tym Szaranowiczem... Jak można aż tak marnować prawa do transmisji za które zapłacili grubą kasę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak radzi sobie najlepszy komentator sportowy w Polsce, czyli Kurzajewski w komentowaniu?

 

 

Naprawdę to co robi TVP to woła o pomstę do nieba.

 

 

Widzieliście układ transmisji w TdP?

Transmisja będzie się zaczynać o 17, oczywiście studio i godzinka, półtora transmisji i meta. Co to za transmisja? Powinni się wstydzić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Transmisje Tour de Pologne wyglądają tak od dawien dawna. Nic odkrywczego. Poza tym - skoro tak narzekasz na TVP, to czemu masz logo TVP Sport w awatarze? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapłaciłem za abonament, na dodatek za TNK i nie widzę powodu by płacić jeszcze za Eurosport (mam ale nie po polsku) by w spokoju obejrzeć to co w telewizji publicznej powinno być transmitowane jak należy. Dziś znów transmisja przegrała z Telezakupami. Uważasz to za normalne? Co do Tur de Pologne to w Eurosporcie wcale nie jest lepiej ale to dzięki TVP bo zaczyna produkować sygnał dopiero po 17:00.

Dziś Przemysław Babiarz nie zostawił na realizatorze transmisji suchej nitki za to, że nie pokazuje ostatnich metrów chodu tylko przeniósł się na biegi i skoki. Realizacja tych mistrzostw nie jest powalająca ale według mnie bardzo dobrze, że realizator chciał pokazać jak najwięcej konkurencji. Dzięki temu obejrzeliśmy i chód i to co działo się na stadionie. Babiarz zamiast psioczyć na realizatora niech przypomni sobie co pokazywali dziś między 8:10 a 10:00 kiedy Sudoł pracował na brąz. Kurzajewski powiedział dziś, że TVP to stacja misyjna. Misję z Barcelony to spełnia Eurosport i chętnie przekazałbym Francuzom te 17 zł, które z mojej kieszeni częściowo poszło na rzecz TVP. Kasa w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam TVP Sport w awatarze, ponieważ transmitują mecze mojej ulubionej dyscypliny. Pokazują również często mecze mojej drużyny.

 

Zapraszam na mecz w TVP Sport Gruzja - Polska, w ramach eliminacji do mistrzostw Europy Litwa 2011. Polska reprezentacja rozegra 8 spotkań w różnych krajach od 2 do 28 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finał Copa Libertadores ma być pokazywany na żywo - cud.

Będą w TVP ME w pływaniu w Budapeszcie???

Sprawdź w programie telewizyjnym i będziesz wiedział.

 

Denerwuje mnie, że wywiady Kurzajewskiego ze zdyszanymi sportowcami uniemożliwiają oglądanie transmisji z Barcelony. Niech będą ale wystarczy przez 10 sekund pokazać jak wygląda nasz zawodnik i przenieść się na obraz ze stadionu, wtedy niech sobie gadają ile wlezie bo nic z transmisji nie ucieka. Nie jestem fanem dwóch okienek ale w ostateczności niech chociaż one będę. Sobotnia poranna transmisja 31 lipca znów została przerwana 20 minut przed czasem. Tym razem ważniejszy był magazyn prowadzony przez Kurzajewskiego "TV moto-sport". Obserwując poziom do jakiego stacza się ten kanał to nazwa tego programu powinna zostać zmieniona na "TV motór-sport".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza wieczorna transmisja była jak zwykle schrzaniona. Nie pokazano rzutu oszczepem w ramach siedmioboju, który Eurosport transmitował między 16:10 a 16:50. TVP Sport w tym czasie transmitowała 1. ligę piłki nożnej i po części jest usprawiedliwiona ale tylko po części bo z tego co wiem na godzinę rozgrywania meczu ma wpływ TVP więc mogli przesunąć mecz na godzinę 14:15. Jeśli TVP nie może decydować o godzinie spotkania to zwracam honor. Początek transmisji nastąpił o 18:00 i przez 30 minut pokazywali studio a na stadionie już od samej 18:00 rozpoczęły się dwa finały, m.in. skok o tyczce z udziałem Polaka. Sam skok Polaka pokazali ale ja chce oglądać cały konkurs a nie tylko to co zobaczę w "Sporcie" po wiadomościach. Dziś poranną transmisję z maratonu przerwali po dobiegnięciu szesnastu zawodników, mogli poczekać. Gdzie im tak śpieszno? By pokazać pilny reportaż "Dzień z życia kadry". Eurosport chwilę później też przerwał transmisję ale oni mają bardziej napięty dzień z transmisjami na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem przesadzaja z tymi telezakupami maja pewnie za mało kasy i musza puszczac reklamy zgadzam sie z wami ze troche psuja transmisje ten kanał spada na sam doł (ratuja go tylko prawa do pokazywania EURO 2012 i MŚ w 2014 )ciekawy jestem czy zakupia jakies prawa

wiem ze konczy im sie PŚ w skokach po tym sezonie Mś w narciarstwie i lotach maja chyba do 2014 i TCS chyba do 2012

nie wiem jak z biatlonem i biegami .Prawa do pokazywania 1 ligi koncza sie po tym sezonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie nic wiecej powtorek i telezakupów (mam nadzieje ze sie myle )moim zdaniem powinni dokupic jakies prawa albo zrobic jakis porzadny magazyn ligowy cos w stylu hattrik ze sport 1 .Jakby tvp było stac mogli by powalczyć o inne ligi piłkarskie np szkocka lub rosyjska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...