Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Okazuje się,że TVP sama nie pokazuje Igrzysk Paraolimpijskich i zdaje się zablokowała możliwość oglądania nam tej imprezy przez stronę międzynarodowego komitetu olimpijskiego, gdyż wyskakuje mi komunikat,że nie mam  zezwolenia na ten kontent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się,że TVP sama nie pokazuje Igrzysk Paraolimpijskich i zdaje się zablokowała możliwość oglądania nam tej imprezy przez stronę międzynarodowego komitetu olimpijskiego, gdyż wyskakuje mi komunikat,że nie mam zezwolenia na ten kontent.

To odpal VPN-a i po problemie. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na tym, więc mam kłopot. Zresztą nie chciałbym naginać prawa by móc obejrzeć najważniejszą imprezę w sporcie niepełnosprawnych. To paranoja, TVP zachowała się jak pies ogrodnika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żaden paraolimpijczyk nie jest z mojej rodziny ani nie jest moim znajomym,a jednak mnie to interesuje. Zresztą dla mnie to argument nie do końca uczciwy. Mogę sobie wyobrazić sytuację, w której to Adam Małysz,  Kamil Stoch odnoszą sukcesy,a w Polsce nie ma w ogóle tym zainteresowania, bo nigdzie tego zobaczyć nie można, nie można o tym także nigdzie przeczytać,a relacje z IO wyglądają tak jak z paraolimpiady czyli 10 minut o 7.40 czy 6.30.  Pan Michał Pol może teraz udostępniać posty na twiterze ubolewające,że tak mało się mówi o sporcie paraolimpijskim, tylko pamiętajmy,że Michał Pol był redaktorem "Przeglądu Sportowego" ,a teraz zarządza sportem w całej grupie medialnej Springera . Czy mogliśmy na łamach mediów przeczytać o medalach MŚ czy o tym,że Polak zajął drugie miejsce w klasyfikacji slalomu Pucharu Świata? Jeśli stosuje się całkowitą blokadę informacyjną to trudno by się tym ludzie interesowali skoro nie mają takiej szansy.

Aktualizacja : TVP słowami dyrektora TVP Sport zaprzeczyła,że doprowadziła do blokady, twierdzi,że doszło do nieporozumienia i czekamy na odblokowanie serwerów dla Polski 

https://twitter.com/mszkolnikowski/status/972438461474066432

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brutalna prawda jest też taka, że Polski Komitet Paraolimpijski też jest średnio zainteresowany promowaniem sportów niepełnosprawnych. Przez dwa dni próbowałem zrobić 7 minutową rozmowę, choćby telefoniczną, na temat udziału polskich sportowców w igrzyskach paraolimpijskich. Nikt nie znalazł czasu.


Wczoraj przerwali transmisję z wielobojowych mistrzostw świata w łyżwiarstwie szybkim by nadać... Sportowy wieczór. No ludzie! Idzie transmisja przez dwie godziny po to by ją zakończyć przed decydującymi przejazdami dnia? Magazyn ważniejszy niż transmisja. Jak mnie to wnerwia. Ja sobie włączę transmisję w internecie ale sport cieszy się dużą popularnością wśród ludzi w średnim wieku i starszym, którzy są przyzwyczajeni do transmisji w telewizji. Pokazują to badania oglądalności kanałów sportowych.

 

Inna sprawa to dziwi mnie dlaczego TVP udostępniła na Android TV aplikację TVP VOD w której jest wszystko oprócz transmisji sportowych. Trzeba mieć dodatkową aplikację TVP Stream, która częściowo dubluje możliwości TVP VOD. Dodatkowo w TVP Stream jeśli jest kilka transmisji jednocześnie to nie ma możliwości wyboru tego co się chce oglądać. Nie pomaga nawet wybór dyscypliny. Wczoraj były dwa mecze tenisowe na raz: jeden Radwańskiej a drugi nie pamiętam kto grał. Odpalał się oczywiście ten drugi a Radwańskiej już wybrać nie można było. w moim tv można oglądać też transmisje bezpośrednio ze strony sport.tvp.pl ale po co takie utrudnianie życia.

Edytowane przez jarek999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zainteresowania, to ja też chętnie bym pooglądał transmisje jak podczas Rio 2016. Nie mam wśród znajomych nikogo niepełnosprawnego i sam na szczęście też nim nie jestem, ale podziwiam takich ludzi, za to co potrafią jak właśnie sportowcy.

Edytowane przez AnalitykDVB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport zaliczyło falstart z transmisją z łyżwiarstwa szybkiego. Weszli na antenę o 15:55. O 16:05 pojawił się zegar odliczający start oficjalnej transmisji. Komentujący Bogusław Solecki zamilkł i nie odzywał się do 16:14. Nagle jak gdyby nic się nie stało powitał się ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się,że TVP sama nie pokazuje Igrzysk Paraolimpijskich i zdaje się zablokowała możliwość oglądania nam tej imprezy przez stronę międzynarodowego komitetu olimpijskiego, gdyż wyskakuje mi komunikat,że nie mam  zezwolenia na ten kontent. 

TVP nie ma nic z tym wspólnego. Obecnie można oglądać Paraolimpiadę także w Polsce.

@https://twitter.com/mszkolnikowski/status/972438594207002624

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak coś miała, skoro "walczyła" i wyjaśniała "piramidalne nieporozumienie".  Dobrze,że chociaż chętni będą mogli obejrzeć w internecie . Choć nadal filmy z YT są nieudostępnione w Polsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu to zrobili! Dwie pary przed końcem rywalizacji kobiet. Dwa decydujące przejazdy decydujące o wielobojowym Mistrzostwie Świata łyżwiarek szybkich przerwali transmisję bo... Sportowa sobota. To jest paranoja. Leczcie się w tej redakcji sportowej bo nikt normalny nie podejmuje takich decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIĄTEK 23.03.2018
16:00 Piłka nożna - studio
16:55 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Rosja - Brazylia
19:00 Piłka nożna - studio

20:25 Piłka nożna - studio (TVP 1)
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Nigeria (TVP 1)
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Hiszpania

 

 

WTOREK 27.03.2018
17:00 Piłka nożna - studio
20:25 Piłka nożna - studio (TVP 1)
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Polska - Korea Południowa (TVP 1)
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Niemcy - Brazylia
22:45 Piłka nożna - studio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...