Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zganić TVP Sport. Spokojnie mogli by pokazywać mecze ME w piłce ręcznnej z godziny 18.15. Wystarczyło by wcześniej zakończyć transmisję z MŚ w lotach.

I tu daje się we znaki brak drugiego kanału sportowego. A TVP upiera się, przy jednym kanale sportowym. Niech spojrzą na Polsat i Eleven jak prowadzić kanały sportowe, uruchamiając kolejne, by nie marnować swoich praw sportowych. Edytowane przez KrystianD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport jest kanałem strictle komercyjnym.

Czytając coś takiego mogę się tylko roześmiać, że jest jeszcze ktoś kto łyka jak pelikan banialuki, które wciska TVP.

 

Transmisja była prowadzona na TVP 1 i TVP Sport. Prawa do MŚ w lotach zostały kupione za pieniądze z abonamentu czy za pieniądze z reklam? A ekipa za które pieniądze została opłacona? Tego nie da się rozdzielić. TVP Sport jest kanałem telewizji publicznej za który jest pobierana dodatkowa opłata - chyba taka definicja jest właściwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając coś takiego mogę się tylko roześmiać, że jest jeszcze ktoś kto łyka jak pelikan banialuki, które wciska TVP.

 

Transmisja była prowadzona na TVP 1 i TVP Sport. Prawa do MŚ w lotach zostały kupione za pieniądze z abonamentu czy za pieniądze z reklam? A ekipa za które pieniądze została opłacona? Tego nie da się rozdzielić. TVP Sport jest kanałem telewizji publicznej za który jest pobierana dodatkowa opłata - chyba taka definicja jest właściwa.

Czytając takie posty ja mogę się roześmiać. Oczywiście,że da się to rozdzielić i się rozdziela. Do tego służy księgowość, Tutaj masz rozliczenie TVP z abonamentu RTV. Kanał TVP Sport nie jest z niego finansowany :  http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mniejsze-wplywy-tvp-z-reklam-i-abonamentu-w-2016-roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając niektóre posty dochodzę do wniosku, że poziom niewiedzy niektórych jest ogromny. Rozumiem to, to nie wstyd czegoś nie wiedzieć. Ale wymądrzanie się to już jednak powoli wstyd. Dzięki @wislok, że to wrzuciłeś. Choć jednak sądzę, że nic to nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą nie tylko TVP Sport jest finansowany z reklam i opłat ''od gniazdka'', ale także TVP HD oraz TVP Seriale.

 

A co do ''Captaina Tsubasę'', to może być ciekawy zakup - pytanie tylko, czy puszczą nową czy starą wersje anime?

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szef TVP Sport pisał, że na TVP HD nie można emitować sportu. 

 

W 2012r można było emitować mecze piłkarskiego Euro, więc taki argument do mnie nie dociera. Ja rozumiem, że to są koszty, ale wszystko zależy od dobrej woli, bo na tym tracimy tylko my telewidzowie. Z technicznego punktu widzenia moga puścić nawet na TVP Seriale. 1/16 Pucharu Francji ma pierwszeństwo przed decydującymi meczami EHF Euro, a na sport.tvp transmisja bez komentarza, kpina z kibiców,to jest przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście traktowanie tego Euro szczypiornistów przez TVP jest żenujące. Oczywiście wydaje im się, że dla Polskiego Kibica mecz 1/16 Pucharu Francji jest wielkim świętem. Nie każdy ma sprawny internet, a taki jest niezbędny do oglądania transmisji. Może się obrazili na to, że Polska stoczyła się w tej dyscyplinie i nie ma ich na mistrzostwach jak i nie będzie ich na kolejnych. Wyjścia są dwa. Albo odpuszczają sobie pozyskiwanie praw do tego typu mistrzowskich turniejów, albo uruchamiają drugi kanał sportowy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...