Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bo to jest TVP Sport, a nie TVP Tenis, jeśli mało Ci tenisa to zawsze możesz przełączyć na kanał Supertennis, mają podobne prawa WTA co TVP Sport.

Nie mogę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat był to hit wczoraj. Capitals najlepsina Zachodzie, kontra Minnesota najlepsza na Wschodzie ;) no i mecz nie zawiódł, świetni bramkarze,Holtby i Dubnyk bronili kapitalnie. No i ta 3 tercja wow!

Ja już się nie mogę doczekać play-offów

 

Jestem ciekawy jak do tej fazy podejdzie TVP. Czy skupią się na jednej rywalizacji pokazując wszystkie jej mecze czy może będą pokazywać wszystkiego po trochu np. po jednym meczu z każdego starcia. 

Nie wiem kompletnie po co się katować kobiecym tenisem, jak w tym czasie leci ten sam sport, a poziom kilka razy wyższy.

W męskim tenisie mamy słabszych reprezentantów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, bo mówilibyście,ze nie dopuszcza młodych. 

 

Akurat był to hit wczoraj. Capitals najlepsina Zachodzie, kontra Minnesota najlepsza na Wschodzie ;) no i mecz nie zawiódł, świetni bramkarze,Holtby i Dubnyk bronili kapitalnie. No i ta 3 tercja wow!

Cenię te prawa, ale nie śledzę NHL, skoro to był taki ważny mecz to faktycznie bardzo dobrze,że go pokazali :) TVP powinna pokazywać sport na dwóch kanałach jak jest taka potrzeba, bo 4 runda takiego turnieju i 1 mecz to naprawdę żal i uganda. 

 

Ja już się nie mogę doczekać play-offów

 

Jestem ciekawy jak do tej fazy podejdzie TVP. Czy skupią się na jednej rywalizacji pokazując wszystkie jej mecze czy może będą pokazywać wszystkiego po trochu np. po jednym meczu z każdego starcia. 


 

Z tego co czytałem to TVP może pokazać trzy mecze tygodniowo. Nie wiem czy to dotyczy też play-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w TVP Sport:

Poniedziałek, 20.03:

20:05 4-4-2
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

Wtorek, 21.03:

00:30 HOKEJ: NHL - mecz: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins
18:15 HOKEJ: Polska Hokej Liga - 1. mecz finałowy fazy play-off: GKS Tychy - Comarch Cracovia
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

Środa, 22.03:

17:45 HOKEJ: Polska Hokej Liga - 2. mecz finałowy fazy play-off: GKS Tychy - Comarch Cracovia
20:40 PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Niemcy - Anglia (+ studio od 20:25) (również w TVP1!)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

Czwartek, 23.03:

16:00 TENIS: Turniej WTA w Miami - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 22:05)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

Piątek, 24.03:

00:00 HOKEJ: NHL - mecz: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets
15:00 TVP1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Planicy (+ studio od 14:50)
16:00 TENIS: Turniej WTA w Miami - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 22:05)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

Sobota, 25.03:

08:40 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Aarefjällsloppet w Aare (do 09:45)
10:00 TVP1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Planicy - konkurs drużynowy (+ studio od 09:25)
10:15 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Aarefjällsloppet w Aare (do 12:15)
12:15 CURLING KOBIET: Mistrzostwa Świata w Pekinie - mecz półfinałowy
17:15 WYŚCIGI KONNE: Dubai World Cup 2017 (do 18:10)
18:10 HOKEJ: Polska Hokej Liga - 3. mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - GKS Tychy
21:05 SPORTOWA SOBOTA
21:35 TENIS: Turniej WTA w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczej

Niedziela, 26.03:

08:55 CURLING KOBIET: Mistrzostwa Świata w Pekinie - mecz finałowy
10:00 TVP1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Planicy (+ studio od 09:50)
12:10 BADMINTON: Yonex Polish Open w Warszawie (do 14:10)
16:15 HOKEJ: Polska Hokej Liga - 4. mecz finałowy fazy play-off: Comarch Cracovia - GKS Tychy
19:00 TENIS: Turniej WTA w Miami - mecz 3. rundy gry pojedynczej
22:35 SPORTOWA NIEDZIELA - wydanie specjalne (również w TVP1!)
23:15 4-4-2 - wydanie specjalne po meczu: Czarnogóra - Polska

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,że nie będzie nawet retransmisji w TVP SPORT : http://www.sport.tvp.pl/29606427/linette-zastapi-bellis-transmisja-w-aplikacji


TVP SPORT zaczęła transmisję meczu M. Linette przy stanie 2:6, 5:0 patrząc od strony Polki. Mecz komentuje G. Mędrzejewski. 


Dziś ok. 20.00 gra Radwańska. Transmisja w TVP SPORT. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan na dziś wygląda tak :

18:00 Muguruza-Zhang (sport.tvp.pl/ aplikacja mobilna)

ok. 20.00 A. Radwańska- Lucić-Baroni(sport.tvp.pl / aplikacja mobilna, TVP Sport ? )

ok.21.30 Cibulkova- Flipkens(sport.tvp.pl/aplikacja mobilna)

 

Mecz Radwańskiej jako trzeci na korcie nr 1. Wcześniej grają Ferrer-Schwartzman i Berdych- Rublev , więc mecz Isi może się zacząć o 20.00,a równie dobrze później. TVP Sport ma hokej, więc możliwe są warianty ,że TVP Sport włączy się do transmisji po zakończeniu meczu hokejowego lub jednak po "Sportowej Sobocie". Jakby Isia skończyła swój mecz co jest wątpliwe przed 21.30 to TVP SPORT zapewne nada ten mecz z retransmisji. 

troszkę szkoda,że TVP Sport jutro zamiast się skupić na transmisjach z Miami to blokuje sobie ramówkę gadającymi głowamii specjalnym wydaniem 4-4-2. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...