Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzedni Rajd Polski rozgrywany w ramach WRC był pokazywany w Polsacie. Dziwne,że pokazują cały cykl,a tutaj nie dokupili Rajdu Polski. Kolejna mini strata Polsatu na rzecz konkurencji. 

Od jutra urozmaicenie ramówki TVP SPORT- transmisje z ME w szermierce rozgrywanych w Toruniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jak dyskutowaliśmy o filmach dokumentalnych, które pojawiają się na antenie TVP Sport? Dziś w nocy przed meczem Chile - Meksyk obejrzałem dokument o Deynie. Nie był to mój pierwszy raz tylko trzeci, albo czwarty, ale za każdym razem świetnie się go ogląda. Pierwszy raz ten film obejrzałem jakoś w południe na antenie TVP2 kilka lat temu. Zrobił na mnie niemałe wrażenie. Wspaniała postać. TVP powinna wzbogacać ramówkę większą liczbą takich dokumentów. Tym bardziej, że mieliśmy tak wielu wybitnych i ciekawych sportowców.

 

Miałem obejrzeć też mecz Chile - Meksyk, ostatecznie obejrzałem chyba z 10 pierwszych minut i położyłem się spać. Nie dałem rady. Miałem plan obejrzeć wszystkie mecze Copa America Centenario, a przeoczyłem w sumie chyba ze 3 albo 4. Na szczęście nie aż tak istotne. Najbardziej żałuję tego dzisiejszego, 0-7 zgłoś się - nieźle musiało się tam dziać hehe. Pewnie obejrzałbym wszystkie, ale najgorzej gdy człowiek się nie wyśpi, chodzi potem jak zombie przez cały dzień i jeszcze musi obejrzeć jakieś meczyki w okolicach 2:00 i 4:00 na ranem, mając już na rozkładzie 2-3 mecze EURO 2016. W takiej sytuacji człowiek nie daje rady, a też nie chcę skończyć jak ci chińscy kibice co im pikawa siadała oglądając po nocach mundial.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu sport na żywo w TVP:

 

Poniedziałek, 20.06:

 

17:50 SZERMIERKA: Mistrzostwa Europy w Toruniu - 1. dzień - finały (do 20:30)

20:30 4-4-2 - wydanie specjalne przed meczem: Polska - Ukraina

 

Wtorek, 21.06:

 

12:00 TENIS: Turniej WTA w Eastbourne - mecze 1. rundy (do 15:55)

17:50 TVP1 Piłka nożna: Euro 2016 - mecz grupy C: Ukraina - Polska (+ studio od 17:25 i 20:00)

18:00 SZERMIERKA: Mistrzostwa Europy w Toruniu - 2. dzień - finały (do 20:20)

20:20 4-4-2 - wydanie specjalne po meczu: Polska - Ukraina

 

Środa, 22.06:

 

02:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz półfinałowy: USA - Argentyna (również w TVP1)

12:00 TENIS: Turniej WTA w Eastbourne - mecze 2. rundy (do 15:50)

17:50 SZERMIERKA: Mistrzostwa Europy w Toruniu - 3. dzień - finały (do 20:30)

20:30 4-4-2 - wydanie specjalne po meczu: Polska - Ukraina; podsumowanie fazy grupowej

 

Czwartek, 23.06:

 

01:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz półfinałowy: Kolumbia - Chile (również w TVP1)

12:00 TENIS: Turniej WTA w Eastbourne - mecze ćwierćfinałowy (do 15:50)

17:50 SZERMIERKA: Mistrzostwa Europy w Toruniu - 4. dzień - finały (do 20:25)

 

Piątek, 24.06:

 

14:00 TENIS: Turniej WTA w Eastbourne - mecz półfinałowy (do 17:50)

17:50 SZERMIERKA: Mistrzostwa Europy w Toruniu - 5. dzień - finały (do 20:25)

 

Sobota, 25.06:

 

11:45 JEŹDZIECTWO: Zawody Pucharu Świata we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego w Strzegomiu - cross (do 14:30)

14:30 TENIS: Turniej WTA w Eastbourne - mecz finałowy

17:50 SZERMIERKA: Mistrzostwa Europy w Toruniu - 6. dzień - finały (do 20:45)

 

Niedziela, 26.06:

 

01:55 PIŁKA NOŻNA: Copa América - mecz o 3. miejsce

13:15 ŻUŻEL: Nice Polska Liga Żużlowa - mecz: Polonia Bydgoszcz - Orzeł Łódź (również w TVP3)

16:05 LEKKOATLETYKA: Mistrzostwa Polski w Bydgoszczy (do 19:25)

 

TVP1 pokaże też w dniach 25.06-27.06 dwa mecze 1/8 finału Euro 2016, pewniakiem jest mecz w sobotę o 15:00 (2. miejsce Polaków w grupie) albo w niedzielę o 18:00 (1. miejsce Polaków w grupie), bo innej opcji nie przewiduję :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski na szefa TVP Sport  :/.Na pewno nie będzie to ktoś z wewnątrz TVP,a Babiarz podobno odrzucił propozycję Kurskiego.Pozostali kandydaci to pewnie Zarzeczny i Kmiecik (poglądy jak Stanowski).Jak widać nawet w sporcie próbuje się robić polityczne rozdania...

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte nawiązanie polityczne - wygenerowało offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz Szaranowicz rozważa odejście z TVP. Jego następcą miałby być Krzysztof Stanowski:

http://www.press.pl/tresc/44518,wlodzimierz-szaranowicz-rozwaza-odejscie-z-tvp

Jeśli to prawda to kolejny powód żeby nie opłacać abonamentu już mamy. 

 

Stanowski następcą Szaranowicza. Kogoś ładnie pogięło. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanowski to kontrowersyjna postać, ale szczerze? Już wolę kogoś takiego niż "ikonę telewizji" Szaranowicza. TVP Sport było zawsze zbyt grzeczne, wycofane i spokojne, wręcz geriatryczne. Przynajmniej odbetonuje trochę redakcję sportową, do której dawno już nikt nowy nie dołączył. To pasjonat futbolu, a o to przecież Kurskiemu chodzi (no i o to, żeby poglądy miał odpowiednie - ale z tym problemu nie ma) bo akurat na to stawia. Ja jestem "na tak".

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to kolejny powód żeby nie opłacać abonamentu już mamy. 

 

Stanowski następcą Szaranowicza. Kogoś ładnie pogięło. 

Stanowski to raczej wymysł dziennikarzy. Wystarczyło kilka komentarzy by przyłatać mu łatkę "prawicowca", którym nie jest, więc gdy pojawiła się informacja,że Szaranowicz ma odejść to połączono TVP z Stanowskim.  Czytając Stanowskiego wiem,że stawia na niezależność, na własne przedsięwzięcia,a nie pracę w korporacji. 

Szaranowicz jest szefem TVP od 7 lat, więc już długi okres, więc wcale by mnie nie zdziwiło gdyby chciał jednak już odpocząć zważając uwagę na jego wiek.

 

Gdyby postawili na kogoś z zewnątrz, być może z fali młodego dziennikarstwa to by nie było dla TVP takie złe. Nieraz narzekacie na jakość komentatorów, ekspertów w TVP- taka osoba mogła by ściągnąć kogoś młodszego czy po prostu w większym stopniu wykorzystywać takie osoby, z którymi jakąś tam współpracę nawiązali- Bartłomieja Rabija czy Marcina Gabora. Dziwi mnie,że jest powszechna krytyka TVP,a jak ma odejść człowiek, który odpowiada za to co krytykujecie to nazywacie to kolejnym powodem do niepłacenia abonamentu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo Dariusz Sz. przekazał emocje, brzmiał jakby to był mecz grupowy średniej wagi. Pewnie ponownie go wyślą tym razem na ćwierćfinał. Mnie zastanawia coś innego dlaczego Jasina dostał oba medalowe mecze na Copa America. Gdzie Jacek Laskowski? Meczu Włochy - Hiszpania nie skomentuje. Urlopu nie ma bo był wyznaczony na któryś mecz Euro2016 w fazie pucharowej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...