Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eksperyment TVP, w którym mecz piłkarski Polska - Holandia relacjonował komentator e-sportu Piotr „izak” Skowyrski, okazał się sukcesem. W trakcie transmisji na pół godziny padły serwery strony Sport.tvp.pl. Przekaz oglądało ponad 300 tys. internautów

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/mecz-polska-holandia-z-komentarzem-piotra-izaka-skowyrskiego-zawiesil-serwery-tvp-mozliwa-wspolpraca-na-euro-2016

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak: https://satkurier.pl/news/75973/komentarz-radiowy-w-tvp1-hd-i-tvp2-hd-w-dvb-t.html

Były niby problemy, ale mieli zebrać doświadczenie na przyszłość bla, bla, bla. Ale raczej już do tego nie wrócą. Zresztą, o czym my mówimy? Wielokrotnie nie mogą zsynchronizować własnego komentatora z obrazem, a mieliby to zrobić z komentarzem radiowym? To ponad ich siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska na Copa America wygląda nieco rozpaczliwie. Głównie Jońca, Jasina i Kwiatkowski.

 

 

Cieszy natomiast że przy reprezentacji coraz więcej Jacka Laskowskiego, teraz z Litwą i na Euro przeciwko Irlandii Północnej.

To będzie ciekawy i trudny wybór Laskowski vs Borek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to wielki PLUS dla TVP za zaangażowanie Marcina Gabora w rolę eksperta. Jednak sprawdziło się co pisałem kilka postów wcześniej ;)
 

Oby jak najwięcej meczów skomentował jako ekspert. No i szkoda, że Laskowski nie może każdego meczu robić... Świetny duet razem stworzyli! 

Dziś już pewnie wkroczą do akcji Jońce czy Jasiny... Dramat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam mecz Copa America na TVP Sport HD (Kostaryka- Paragwaj). Powiem szczerze, że komentarz tragedia. Dawno nie słyszałem takiego kiepskiego komentowania meczu... :/ Tragedia

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do bardziej odpowiedniego dla niego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według rozpiski    Jasina skomentuje 10 spotkań,  Kwiatkowski 8 spotkań , Jońca 6 spotkań , Laskowski 4 spotkania a Zawacki i Iwański po 2 mecze

 

Rząsa się nie nadaje do komentowania za to duzy plus za Marcina Gabora fajnie się słuchało jego duetu z Laskowskim  szkoda ze ten skomentuje tak mało meczów ale euro ważniejsze

Edytowane przez fillion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabor mógłby komentować Bundesligę w Eurosporcie 2 albo Puchar Niemiec w TVP. Bardzo obeznany w temacie. Jak się go wczoraj słuchało to aż do przesady nawijał o piłce niemieckiej. Abstra[beep]ąc już od tego to rzeczywiście świetny komentarz w jego wykonaniu. No i ładny głos ma. Idzie go zrozumieć. 

 

Wcześniej się gdzieś udzielał? W jakimś Sportklubie czy gdzieś? Przyznam się, że pierwszy raz miałem przyjemność go słuchać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, komentował Bundesligę w SportKlubie. Faktycznie bardzo dobry ruch, łączy wiedzę "ciekawostkowo-historyczną" z uwagami taktycznymi - w końcu ma papiery trenerskie. Natomiast nie wiem ile kaw trzeba wypić, by nie uciąć sobie drzemki na meczu komentowanym przez duet Jasina-Rząsa. Jeszcze tylko czekam aż nieśmiertelny Dżacek Dżońca wkroczy do gry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabor mógłby komentować Bundesligę w Eurosporcie 2 albo Puchar Niemiec w TVP. Bardzo obeznany w temacie. Jak się go wczoraj słuchało to aż do przesady nawijał o piłce niemieckiej. Abstra[beep]ąc już od tego to rzeczywiście świetny komentarz w jego wykonaniu. No i ładny głos ma. Idzie go zrozumieć. 

 

Wcześniej się gdzieś udzielał? W jakimś Sportklubie czy gdzieś? Przyznam się, że pierwszy raz miałem przyjemność go słuchać. 

Techniczna tak ale praktycznie raczej nie bo nie ma na to czasu, prowadzi agencja analityczno doradczą TrainerPRO która w skrócie ma podnosić umiejętności trenerów z ogromnym spojrzeniem na nowe technologie ułatwiające pewne procesy. Sam Gabor to ciekawa postać bo to były analityk i scout który współpracował z klubami niemieckiemu co rzucił później na rzecz trenerki gdzie posiada UEFA A.  Prowadził też warsztaty w zachodnio pomorskim na trenera klasy A.  

 

Z ciekawostek to on bywał gościnnie też kiedyś w Nsporcie czy Polsat Sport News i co najciekawsze prowadził pierwszą stronę internetową C+. 

 

Analitycy to są idealnie ludzie do TV, bo nie każdy z nich nadaje się na trenera bo oprócz wiedzy trener potrzebuje też mentalności czy umiejętności pracy w stresie czy w ogolę kwestii psychologicznych a TV mówi się zawsze wszystko na luzie( zresztą przykład Garego Nevilla w Valencii i brytyjskiej TV).

 

 

Mailem przyjemność być kiedyś na jego wykładzie i widza jaką posiada to jest jedno ale jak on sprzedaje tą wiedzą to mistrzostwo świata, człowiek mogłby go słuchać, słuchać i słuchać.

 

W skrócie genialny ruch TVP zastąpienie Wołka Gaborem.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej się gdzieś udzielał? W jakimś Sportklubie czy gdzieś? Przyznam się, że pierwszy raz miałem przyjemność go słuchać. 

Marcin Gabor komentował także Copa Americę w 2007r. w Sportklubie. A Wołka to już podczas poprzedniej edycji w 2015r. nie było w TVP jako komentatora, nawet chyba w studiu się nie pojawił po tym co wygadywał w 2011r i podczas KMŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nie wiem ile kaw trzeba wypić, by nie uciąć sobie drzemki na meczu komentowanym przez duet Jasina-Rząsa.

Dowiedziałem się wczoraj od Jasiny, że Orlando leży w Kalifornii  :lol2:

 

Może pomylił z mało znanym miastem Orland, ale wątpliwa sprawa. Nie podejrzewałbym go o to  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin Gabor komentował także Copa Americę w 2007r. w Sportklubie. A Wołka to już podczas poprzedniej edycji w 2015r. nie było w TVP jako komentatora, nawet chyba w studiu się nie pojawił po tym co wygadywał w 2011r i podczas KMŚ.

Oczywiście,że Wołek był podczas ostatniego Copa America, sam słuchałem po raz 1000 o Garrinchy, Pele ... Gabor jest znakomity, świetny. Dla mnie absolutne odkrycie, jestem nim zafascynowany. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...