Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piątek 14 czerwca

14:20 Jeździectwo, CSIO Sopot - Konkurs Dwufazowy TVP Sport (do 18:30)

 

Sobota 15 czerwca

13:25 Jeździectwo, CSIO Sopot - Puchar Narodów TVP Sport (do 15:55)

17:35 Lekkoatletyka, Memoriał Janusza Kusocińskiego TVP Sport

20:50 Brazylia - Japonia TVP 2, TVP Sport

 

Niedziela 16 czerwca

12:45 Siatkówka plażowa - Mistrzostwa Polski - Kęty - Finały TVP Sport (do 15:35)

15:35 Jeździectwo, CSIO Sopot - Grand Prix TVP Sport (do 18:40)

20:50 Meksyk - Włochy TVP 2, TVP Sport

00:00 Hiszpania - Urugwaj TVP Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

 

Hiszpania-Urugwaj od 0:40 w TVP1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, w porównaniu z 2009 rokiem to niebo a ziemia bo wtedy na otwartej były tylko 3 mecze a teraz dają 13.

Kunkore dokładnie to TVP pokaże 12 spotkań , z czego 11 to transmisje ,a jedna retransmisja. Najlepsze jest to,że portale robią byki, bo ja widziałem już dawno w programie dla prasy ,że mecz Hiszpanii z Urugwajem będzie retransmitowany w TVP1 ,a portale podawały,że będzie to mecz live. TVP nie pokaże także meczu Hizpania-Thaiti na otwartej antenie ,choć ponoć miała to w planach. Należy pochwalić TVP , bo na pewno gdyby prawa miała inna stacja to by nie puściła tego w kanale ogólnodostępnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, w porównaniu z 2009 rokiem to niebo a ziemia bo wtedy na otwartej były tylko 3 mecze a teraz dają 13.

Kunkore dokładnie to TVP pokaże 12 spotkań , z czego 11 to transmisje ,a jedna retransmisja. Najlepsze jest to,że portale robią byki, bo ja widziałem już dawno w programie dla prasy ,że mecz Hiszpanii z Urugwajem będzie retransmitowany w TVP1 ,a portale podawały,że będzie to mecz live. TVP nie pokaże także meczu Hizpania-Thaiti na otwartej antenie ,choć ponoć miała to w planach. Należy pochwalić TVP , bo na pewno gdyby prawa miała inna stacja to by nie puściła tego w kanale ogólnodostępnym.

 

Może to nie błędy portali, tylko w TVP trochę pozmieniali swoje decyzje. Niemniej jednak bardzo fajnie, że TVP daje transmisje w kanałach otwartych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja widzę w programie dla prast retransmisję,a kilka dni później inf na portalu ,że pokażą tyle i tyle spotkań to stawiam na błąd portalu, zresztą portal,który to podał (ten, na który w swoich publikacjach powołuje się Agyz) jest pełen błędów merytorycznych zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z robsona taki fachowiec,że nawet nie wie gdzie leci mecz. Co do jego znajomośći futbolu to przekonać się nie mogłem, jedynie wzystkich krytykuje poza kilkoma osobami z C+. Akurat Engel to pierwszy szkoleniowiec ,który wprowadził Polskę do MŚ po 16 latach,także z Wisłą Kraków awansowałby do LM gdyby nie sędzia kalosz. Szczepłek to akurat jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych w tym kraju i to zdanie samego Prezesa PZPN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 18 czerwca

14:00 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: 1. runda TVP Sport (do 17:55)

 

Środa 19 czerwca

14:00 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: 2. runda TVP Sport (do 18:00)

18:00 Lekkoatletyka, Międzynarodowy mityng Orlen Cup w Płocku TVP Sport

20:50 Brazylia - Meksyk TVP 2, TVP Sport

23:55 Włochy - Japonia TVP 1, TVP Sport

 

Czwartek 20 czerwca

12:10 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: 1. ĆWierćfinał TVP Sport

14:00 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: 2. ĆWierćfinał TVP Sport

16:00 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: 3. ĆWierćfinał TVP Sport

18:00 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: 4. ĆWierćfinał TVP Sport

23:55 Nigeria - Urugwaj TVP 1, TVP Sport

 

Piątek 21 czerwca

12:00 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: 1. Półfinał TVP Sport

14:00 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: 2. Półfinał TVP Sport

16:50 Francja U-20 - Ghana U-20 TVP Sport

 

Sobota 22 czerwca

13:55 Tenis, Turniej WTA - Eastbourne, Wielka Brytania: Finał TVP Sport

16:05 Lekkoatletyka, Drużynowe Mistrzostwa Europy - Gateshead, Wielka Brytania: 1. dzień TVP Sport

20:55 Japonia - Meksyk TVP 1, TVP Sport

 

Niedziela 23 czerwca

14:25 Lekkoatletyka, Drużynowe Mistrzostwa Europy - Gateshead, Wielka Brytania: 2. dzień TVP Sport

20:50 Urugwaj - Tahiti TVP 2, TVP Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z robsona taki fachowiec,że nawet nie wie gdzie leci mecz. Co do jego znajomośći futbolu to przekonać się nie mogłem, jedynie wzystkich krytykuje poza kilkoma osobami z C+. Akurat Engel to pierwszy szkoleniowiec ,który wprowadził Polskę do MŚ po 16 latach,także z Wisłą Kraków awansowałby do LM gdyby nie sędzia kalosz. Szczepłek to akurat jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych w tym kraju i to zdanie samego Prezesa PZPN.

 

Prawie wprowadził do LM - haha dobre, prawie robi różnice jak wiesz.

A Engel taki fachura, że mówi "lewy obrońca Marczello" :lol2:

 

A Szczepłek najlepszy dziennikarz w tym kraju ? haha , pokazał to wczoraj gadając bełkoty na temat Brazylii. Zero fachowej oceny meczy tylko jakieś dyrdymały. Tych dziadów nie da się słuchać po prostu więc nie rozumiem zapraszania ich do studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...