Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale TVP faktycznie w końcu zaczyna dalej inwestować w sport.... wreszcie bo na początku sezonu około września twierdziłem żę w TVP nie bedzie co ogladac... tymczasem zapowiada sie zakup praw do CAŁEGO cyklu WTA (tylko bez turniejów wielkiego szlema), a niektore mecze mialby byc nawet pokazane na TVP 2, ponadto TVP ma juz prawa do MŚ w płce nożne aż do 2022 roku włącznie, i jest o krok od posiąścia praw do EURO 2016 w piłce nożnej... do tego dochodzi Copa del Ray ktory o dziwo pokazuja bardzo obszernie, nie tak jak to zwykle bylo marnujac prawa... utrzymali koszykowke ktora nieco jednak zaniedbuja (mowie utrzymali bo przebili oferte polsatu za prawda do naszej ligi koszykarskiej)... Tradycyjnie w TVP obejrzymy MŚ w lekkoatletyce, piłke ręczną mają do 2014 roku włącznie i podobno już sondują przedluzenie do niej praw do 2016 roku włącznie.... Warto jeszcze dodac te powtorki z LM, niby nic ale jednak cos... SPorty zimowe nadal na niezlym poziomie aczkolwiek tu daleko im do eurosportu... jak dla mnie mogliby jeszcze cos z pilki noznej kupic i byloby git... po tym sezonie koncza sie prawa OS do ligi portugalskiej i do 1-szej ligi polskiej.... Szkoda tylko (szkoda dla TVP rzecz jasna) ze niemal na 90% straca nasz ligowy zuzel ktory w kanale tematycznym mial naprawde duza ogladalnosc.... Ale chyba w koncu sa zmiany in plus w TVP i oby tak dalej.... jak zobaczyli ile zarobili na EURO, na igrzyskach a zapowiadali przed tymi imprezami ze chca zeby w ogole kasa im sie wrocila, a skoki nadal standardowo oglada okolo 4-5 mln ludzi, to powinni to co na sporcie zarobia w sport inwestowac.... I chyba w koncu poszli po rozum do glowy... W koncu maja tak rozbudowana kadre dziennikarzy (nie zawsze dobrych ale jednak) ze kiedys sie zastanawialem po co ich tam az tylu... a teraz trzeba wykorzystac potencjal wg. swietnych fachowcow takich jak Laskowski czy Rudzinski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sensacyjna wiadomość!!Brawa dla TVP. Nie wiem o ile zapowiedź Kubalicy jest poważna,ale dobrze,że ktoś poszedł po rozum do głowy. W Polsce fanów tenisa nie brakuje,gdyby TVP nabyła prawa i pokazywała w TVP SPORT to oglądalność tego kanału znacznie by wzrosła. Bo ostatnio tam lecą wyłącznie powtórki ,a nie kupili Puchar Hiszpanii ostatnio. Z tymi sportami zimowymi jest róźnie,Biegi narciarskie(na antenie TVP2) -bardzo dobrze, skoki powiedzmy,że też,natomiast Biathlon to jest masakra w wykonaniu TVP- PŚ kobiet właściwie tylko i po jednym wyścigu z danego weekendu lub wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że pokazali mecze półfinałowe turnieju w Sydney. Niestety początkowo były problemy techniczne: obraz się zamrażał, pikselizował i zanikał. Oczywiście TVP jak zwykle przesadza z szybkością reakcji jeśli chodzi o dawanie planszy "przepraszamy za usterki". Jak ją już zaczynają pokazywać to obraz jest dobry. Kilka pikseli ludziom nie zaszkodzi zatem niech nie nie wychodzą przed szereg. W Polsacie Sport dają planszę jak już padnie na amen i tak powinna robić TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na końcu transmisji Jońca mówił, że negocjują w sprawie zakupu praw do cyklu WTA, więc Twoje oskarżenia są bezpodstawne. ;) No, ale Ty pewnie znowu doszukujesz się spisku, że bojkotują Radwańską? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tej waszej podniety WTA w TVP.Przecież to wszystko jest/było na Eurosporcie.Każdy kto lubi tenis oglądał go w Eurosporcie,który jest obecnie praktycznie wszędzie.TVP Sport jest przecież rzadziej spotykanym kanałem niż Eurosport.Eurosport mając dwie anteny każdy turniej jechał z ogromna ilością godzin transmisji.W TVP mając jeden kanał będzie co najwyżej jeden mecz Radwańskiej,a reszta z odtworzenia podobnie jak wczorajszy mecz Realu.Ja tam nie widze żadnych plusów.Mecz kadry,skoki czy jakieś inne wydarzenia jadą na 2 antenach po co się pytam,żeby w nocy dawać powtórki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno tenis gdzieś będzie.Nie wierze,żeby Eurosport sam z praw zrezygnował.Zresztą umowa się poprostu skończyła i teraz trwają negocjacje pomiędzy Eurosportem,TVP i WTA.Mam nadzieje,że zostanie w Eurosporcie gdyż mają tam najlepszych komentatorów,2 anteny do dyspozycji a TVP jeszcze rzadnej rzeczy dobrze nie zrobiła.Puchar Hiszpanii i jechanie z powtórką z Realu,Piłka Reczna(ME i MŚ)2 razy meczy mniej niż w Polsacie,Hokej w Polsacie z tego co pamiętam były po 3 mecze LIVE w TVP były po jednym i nie zawsze LIVE,Ligowa Koszykówka tylko 1 mecz w tygodniu i katastrofalny dobór meczy,LM jaranie się Borussią.Praktycznie w każdej dziedzienie robią straszne błedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież na końcu transmisji Jońca mówił, że negocjują w sprawie zakupu praw do cyklu WTA, więc Twoje oskarżenia są bezpodstawne. ;) No, ale Ty pewnie znowu doszukujesz się spisku, że bojkotują Radwańską? :P

To Ty się doszukujesz u mnie teorii spiskowych. Stwierdziłem jedynie fakt,że mamy czołową tenisistkę świata,a jest problem z transmisjami jej występów ,bo WTA chciała być [beep]a i nie przedłużyła praw z Eurosportem licząc na to,że zarobi dużo więcej sprzedając do każdego z kraju osobno. Jak na razie jest z tym poważny problem nie tylko w naszym kraju. Rozgrywki WTA transmituje kanał FTA SupertennisHD ,ale od 1/4,a to też nas(kibiców tenisa) nie zadowala,choć lepsze to niż nic. Zresztą wiking trochę logiki- jak mogę oskarżać TVP ,że bojkotują Radwańską skoro właśnie zakupili końcówkę turnieju w Sydney i jej mecz pokażą na głównej antenie finałowy?? Człowiek zdeterminowany by oglądać tenis i tak będzie to robił w miarę swoich możliwości bo streamów w necie nie brakuje i to bardzo dobrej jakości, zresztą ja już tak od 2,5 r oglądam wyłącznie tenis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem jedynie fakt,że mamy czołową tenisistkę świata,a jest problem z transmisjami jej występów ,bo WTA chciała być [beep]a i nie przedłużyła praw z Eurosportem licząc na to,że zarobi dużo więcej sprzedając do każdego z kraju osobno.

Z tego co pamiętam to Twoja wypowiedź wyglądała trochę inaczej:

Hańbą jest,że mamy czołową tenisistkę świata ,a żadna Polska telewizja nie kwapi się by pokazać rozgrywki WTA.

Jak widać, nic tu nie mówisz o [beep]ości WTA, tylko o tym, że żadna polska telewizja się nie kwapi. :)

 

Zresztą wiking trochę logiki- jak mogę oskarżać TVP ,że bojkotują Radwańską skoro właśnie zakupili końcówkę turnieju w Sydney i jej mecz pokażą na głównej antenie finałowy??

Przecież nie oskarżałeś TVP tylko wszystkie polskie telewizje, co można przeczytać w poprzednim cytacie. :)

 

To Ty się doszukujesz u mnie teorii spiskowych.

Trudno się nie doszukiwać, skoro twierdziłeś, że Polsat nie pokazuje meczów Radwańskiej (mowa o zeszłorocznym Wimbledonie) na głównej antenie ze względu na jej osobiste poglądy. :)

 

Nie rozumiem tej waszej podniety WTA w TVP.Przecież to wszystko jest/było na Eurosporcie.

Właśnie o to chodzi, że nie ma w Eurosporcie, więc trzeba się cieszyć, że TVP pokazuje cokolwiek, a jest nawet taka możliwość, że pokaże wszystko. W takiej sytuacji można nawet znieść komentatorów TVP, podobnie jak i tych z Polsatu przy okazji Wimbledonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem jedynie fakt,że mamy czołową tenisistkę świata,a jest problem z transmisjami jej występów ,bo WTA chciała być [beep]a i nie przedłużyła praw z Eurosportem licząc na to,że zarobi dużo więcej sprzedając do każdego z kraju osobno.

Z tego co pamiętam to Twoja wypowiedź wyglądała trochę inaczej:

Hańbą jest,że mamy czołową tenisistkę świata ,a żadna Polska telewizja nie kwapi się by pokazać rozgrywki WTA.

Jak widać, nic tu nie mówisz o [beep]ości WTA, tylko o tym, że żadna polska telewizja się nie kwapi. :)

 

Zresztą wiking trochę logiki- jak mogę oskarżać TVP ,że bojkotują Radwańską skoro właśnie zakupili końcówkę turnieju w Sydney i jej mecz pokażą na głównej antenie finałowy??

Przecież nie oskarżałeś TVP tylko wszystkie polskie telewizje, co można przeczytać w poprzednim cytacie. :)

 

To Ty się doszukujesz u mnie teorii spiskowych.

Trudno się nie doszukiwać, skoro twierdziłeś, że Polsat nie pokazuje meczów Radwańskiej (mowa o zeszłorocznym Wimbledonie) na głównej antenie ze względu na jej osobiste poglądy. :)

 

Nie rozumiem tej waszej podniety WTA w TVP.Przecież to wszystko jest/było na Eurosporcie.

Właśnie o to chodzi, że nie ma w Eurosporcie, więc trzeba się cieszyć, że TVP pokazuje cokolwiek, a jest nawet taka możliwość, że pokaże wszystko. W takiej sytuacji można nawet znieść komentatorów TVP, podobnie jak i tych z Polsatu przy okazji Wimbledonu.

Wikingu- ok, wyraziłem się niefortunnie ,przyznaję. To była odpowiedź do komentarza,że co z tego ,że TVP pokazuje jak można było zobaczyć w jakości HD na ST. Więc napisałem,że chodzi o to,że polski widz powinien móc obejrzeć mecz za pośrednictwem polskiej telewizji,a jak dotąd raczej rozmowy były w martwym punkcie i wydawało się,że nikt nie pokaże rozgrywek WTA w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program transmisji MŚ w piłce ręcznej faza grupowa

11 stycznia

18 45 Hiszpania - Algieria Tvp sport

12 stycznia

15 35 Serbia - Korea Południowa Tvp sport

16 00 Niemcy - Brazylia (Prawdopodobnie Das Erste)

19 45 Polska - Białoruś Tvp sport

22 00 Francja - Tunezja (końcówka) Sport 1

13 stycznia

15 35 Chile - Islandia Tvp sport

17 05 Tunezja - Niemcy ZDF

20 05 Rosja - Dania

14 stycznia

15 30 Korea Południowa - Słowenia Tvp Sport

16 40 Algieria - Chorwacja Sport 1

18 55 Egipt - Hiszpania Sport 1

19 45 Polska - Arabia Saudyjska Tvp Sport

21 10 Australia - Węgry Sport 1

15 stycznia

17 45 Serbia - Arabia Saudyjska Tvp Sport

18 00 Niemcy - Argentyna Das Erste

19 55 Polska - Słowenia Tvp Sport

22 00 Francja - Brazylia i Chorwacja - Węgry (końcówki spotkań) Sport 1

16 stycznia

18 10 Niemcy - Czarnogóra ZDF

20 05 Islandia - Dania Tvp Sport

22 00 Argentyna - Francja (końcówka) Sport 1

17 stycznia

17 45 Arabia Saudyjska - Korea Południowa Tvp Sport

18 55 Węgry - Hiszpania Sport 1

19 50 Polska - Serbia Tvp Sport

22 00 Chorwacja - Egipt (końcówka) Sport 1

18 stycznia

18 05 Francja - Niemcy Tvp Sport

20 10 Dania - Macedonia Sport 1

22 00 Czarnogóra - Brazylia (końcówka) Sport 1

19 stycznia

17 40 Polska - Korea Południowa Tvp Sport

20 00 Serbia - Słowenia Tvp Sport

Mecze Polaków także w TVP 2 . Jeżeli chodzi o stacje niemieckie , to podałem tylko te mecze których nie będzie transmitować TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szok!! Oby te mecze Isi były ogólnodostępne ,a nie jedynie w TVP SPORT. I są to mecze tylko Isi,a nie cały cykl WTA (inne mecze). Ale jak widać niemożliwe staje się możliwe!! Brawo TVP!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...