Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mecze grupowe ME w siatkówce były emitowane w TVP1 i TVP2. Natomiast starcie 1/4 finału, a także dzisiejszy mecz 1/2 finału zostanie pokazana tylko w TVP Sport. Korki od szampana na Ostrombramskiej mogą wystrzelać, gdyż takie rozwiązanie jest jedynie błogosławione dla Polsatu Sport, który zyska więcej widzów niż TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska S.A pozyskała od Viaplay prawa do transmisji wszystkich meczów Rakowa Częstochowa w Lidze Europy.  Obecnie nie wiadomo czy TVP pokaże mecze Legii Warszawa w Lidze Konferencji Europy.

Źródło: Satkurier.

https://satkurier.pl/news/231150/mecze-rakowa-w-lidze-europy-transmisje-takze-w-tvp-sport.html

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby TVP więcej dało wtedy to może miałoby wyjazdy Lecha, co z domowych meczów, jak kibice stamtąd idą na stadion. Wtedy tamte prawa były więcej warte niż teraz z prostego powodu, jedna drużyna w fazie grupowej i dalej i Viaplay był w lepszej kondycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zawsze byłem przeciwny pokazywaniu tego samego meczu na dwóch antenach jednocześnie. Zwłaszcza gdy obie mają identyczną dostępność.

Bardziej mnie ciekawi co oni zrobią jak już będą mieli prawa zarówno do 1, jak i 2 ligi piłkarskiej. Ostatnio zwiększyli liczbę transmisji z 2 ligi, ale jak dojdzie im 1 liga, to żeby to wszystko pogodzić będą musieli dawać te mecze gdzie indziej, bo nie wydaje mi się, żeby sama antena TVP Sport wystarczyła, a reszta była tylko online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat zawsze byłem przeciwny pokazywaniu tego samego meczu na dwóch antenach jednocześnie. Zwłaszcza gdy obie mają identyczną dostępność.
Bardziej mnie ciekawi co oni zrobią jak już będą mieli prawa zarówno do 1, jak i 2 ligi piłkarskiej. Ostatnio zwiększyli liczbę transmisji z 2 ligi, ale jak dojdzie im 1 liga, to żeby to wszystko pogodzić będą musieli dawać te mecze gdzie indziej, bo nie wydaje mi się, żeby sama antena TVP Sport wystarczyła, a reszta była tylko online.
Właśnie chodzi o to, że nie mają identycznej dostępności, TVP 1 jest must carry/must offer, a TVP Sport nie.

Tak samo dla seniorów pozycja kanału jest ważna, często nie wychodzą z pierwszej dziesiątki (wciskają od 0 do 9).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kisiel95 napisał(a):

Właśnie chodzi o to, że nie mają identycznej dostępności, TVP 1 jest must carry/must offer, a TVP Sport nie.

 

To nie ma żadnego znaczenia. W praktyce TVP Sport dostępny jest wszędzie. Jest w telewizji naziemnej czyli może mieć do niego dostęp każdy, kto chce. Niczym się pod tym względem nie różni od TVP 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...