Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyniki oglądalności:

-Sobota 25.02. Konkurs skoków w  TVP 1  średnia  oglądalność  wyniosła  5,6mln(udziały 42%) Najwyższy moment 7 mln widzów

-Niedziela 26.02 Biegi narciarskie sprint drużynowy  TVP 2 średnia  oglądalność  wyniosła  1,2mln(udziały 10,1%)

-Niedziela 26.02  Eliminacje Biegi narciarskie sprint drużynowy w TVP Sport średnia  wyniosła  370 tys  widzów,

(udziały 3,5%),Bardzo dobry wynik

 

W weekend TVP Sport zajął zaszczytne drugie miejsce (0,37 proc. udziałów), tuż za kanałem Eurosport.

 

Jestem dosyć  rozczarowany trochę  wynikiem  konkursu skoków  z  soboty tylko średnia  5,6 mln..... jak na taką  rangę imprezy i formę naszych skoczków to przeciętny wynik

np ostatni konkurs  TSC z  oglądało średnio ponad  6,5mln

Edytowane przez darekgrochowicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dosyć  rozczarowany trochę  wynikiem  konkursu skoków  z  soboty tylko średnia  5,6 mln..... jak na taką  rangę imprezy i formę naszych skoczków to przeciętny wynik

np ostatni konkurs  TSC z  oglądało średnio ponad  6,5mln

A ja Ci powiem, że jestem zdziwiony faktem, że aż tak dużo ludzi oglądało to na TVP. Rozumiem tych, co mieli tylko jeden kanał, ale pewnie i Ci co mają ESP wybrali TVP. Przecież porównując komentarz TVP z ESP to kompletna przepaść. Mnie nie bawi to sztuczne wytworzenie emocji u Szaranowicza, jest słabe, mierne i nieznośne. Na TVP wręcz trauma, stypa jak się okazało, że nie będzie medalu i szumne nawiązania do wydarzeń sprzed tysiąca lat nie poszły. Brak docenienia klasy zawodników, którzy te podium zdobyli, a w ESP pełne uznanie dla siły najlepszych, odpowiedni ton, bez zbędnego gadania i tej sztucznej atmosfery. Jeszcze nawet Szczęsny jakoś uczy się cały czas tego jak powinien wyglądać profesjonalny komentarz, Szaranowicz już nie. Wyrosłem z TVP, kiedyś to wydawało się fajne teraz jest żenujące :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem, że jestem zdziwiony faktem, że aż tak dużo ludzi oglądało to na TVP. Rozumiem tych, co mieli tylko jeden kanał, ale pewnie i Ci co mają ESP wybrali TVP. Przecież porównując komentarz TVP z ESP to kompletna przepaść. Mnie nie bawi to sztuczne wytworzenie emocji u Szaranowicza, jest słabe, mierne i nieznośne. Na TVP wręcz trauma, stypa jak się okazało, że nie będzie medalu i szumne nawiązania do wydarzeń sprzed tysiąca lat nie poszły. Brak docenienia klasy zawodników, którzy te podium zdobyli, a w ESP pełne uznanie dla siły najlepszych, odpowiedni ton, bez zbędnego gadania i tej sztucznej atmosfery. Jeszcze nawet Szczęsny jakoś uczy się cały czas tego jak powinien wyglądać profesjonalny komentarz, Szaranowicz już nie. Wyrosłem z TVP, kiedyś to wydawało się fajne teraz jest żenujące :/

 

W Eurosporcie skoki ogląda 700-900 tys widzów, na tym kanale  nie  ogląda miliony ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze meczu Bayernu nie ma na TVP 1. Poczatkowo w ramowce jedynki byl wtorkowy mecz.

Gdyby mecz Bayernu był we wtorek,a nie w środę to by go transmitowali. Z racji,że w środę przypada Dzień Pamięci żołnierzy niezłomnych to TVP1 nie pokazuje meczu. 

http://centruminformacji.tvp.pl/29255014/wiosna-tylko-z-telewizja-polska

Plik do pobrania z ofertą TVP Sport. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji na przedluzenie sie meczu, nie bylo retransmisji meczu OM vs ASM (byla planowana 23:30) - bedzie dzis.

O 01:00 NHL "na zywo", wiec nie bylo szans.

 

Ogolnie to nie byla zadna transmisja laczona - to byl mecz Bayern vs Schalke + przelaczanie sie na bramki z meczu OM vs ASM. Do tego lecial prawie 20 minutowy fragment meczu OM vs ASM (koncowka 1. polowy) w czasie gdy w meczu Bayernu byla przerwa. Ponadto nie ogarniam - na 2. polowe Bayernu weszli w 48. minucie, wczesniej leciala do konca 1. polowa OM vs ASM. Troche tak bez sensu, skoro to bylo Bayern + bramki z Pucharu Francji.

 

Transmisja laczona to przelaczanie sie w co jakis czas (nawet na najslabszy mecz na kilka minut, zeby to jakos wygladalo) na 2 lub wiecej stadionow ktore sa ujete w takiej transmisji a nie pokazywanie samych bramek.

Edytowane przez Umkwatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jest dogrywka i tu się przydała ta opcja. ;) Lepsze to, niż miałoby być tylko w necie...

Swoją drogą, co za dogrywka! :D

I właśnie przez dogrywke i NHL w nocy nie pokazali retransmisji tego meczu ehh i nie obejrzałem :( alez szkoda.

A byk taki zacny plan. Wcześniej widzialem Lazio-Roma. Potem 2 polowa Real-Las Palmas i o 23:30 miala być Marsylia, ale nie wyszło z tego nic. Przez takie głupie łączenie oczywiście... Bo powinni dac Bayern do tej 22:30 live a zaraz potem Marsylia-Monaco z odtworzenia niezależnie ze tam dogrywka jest grana. Tak by było najlepiej bo każdy by obejrzał dwa mecze w całości ;)

@aboutreka a wiadomo juz jakie mecze LE na Eurosport i C+? Swoją drogą raczej w ten czwartek TVP Sport nie włączam bo mecze dla mnie nie interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Polska zakupiła cykl zawodów w triathlonie – ITU World Triathlon Series. Transmisje z tych wydarzeń będzie można zobaczyć w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. Pierwsza relacja, z Abu Dabi, już we wtorek, 7 marca o godz. 21:05.

 

http://centruminformacji.tvp.pl/29313977/itu-world-triathlon-series-w-tvp-sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przez dogrywke i NHL w nocy nie pokazali retransmisji tego meczu ehh i nie obejrzałem :( alez szkoda.

A byk taki zacny plan. Wcześniej widzialem Lazio-Roma. Potem 2 polowa Real-Las Palmas i o 23:30 miala być Marsylia, ale nie wyszło z tego nic. Przez takie głupie łączenie oczywiście... Bo powinni dac Bayern do tej 22:30 live a zaraz potem Marsylia-Monaco z odtworzenia niezależnie ze tam dogrywka jest grana. Tak by było najlepiej bo każdy by obejrzał dwa mecze w całości ;)

@aboutreka a wiadomo juz jakie mecze LE na Eurosport i C+? Swoją drogą raczej w ten czwartek TVP Sport nie włączam bo mecze dla mnie nie interesujące.

I tak by nie pokazała o 22:30 tego meczu bo o 23:00 ma swój "Sportowy Wieczór".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...