Skocz do zawartości

Sport w CP


tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto wie czy CP bedzie pokazywać mecze Jastrzębskiego Węgla w pucharach ( i kto wie kiedy pierwsze mecze)

To samo dotyczy pucharów kobiet chodzi mi o siatkówkę

Pozdrawiam

Telewizja Publiczna oprotestowała nabycie praw do pokazywania meczy przez Cyfrowy Polsat. Jeszcze niewiadomo, na jakim etepie jest ta sprawa i jakie będzie jej zakończenie.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie czy CP bedzie pokazywać mecze Jastrzębskiego Węgla w pucharach ( i kto wie kiedy pierwsze mecze)

To samo dotyczy pucharów kobiet chodzi mi o siatkówkę

Pozdrawiam

Telewizja Publiczna oprotestowała nabycie praw do pokazywania meczy przez Cyfrowy Polsat. Jeszcze niewiadomo, na jakim etepie jest ta sprawa i jakie będzie jej zakończenie.

 

-pozdrawiam :wink:

 

protestowała ale nic nie wskórała.... Accosta (szef FIVB) coś tam mówił że jak tvp chce pokazywać LŚ to niech uda się do Polsatu po wykup sublicencji.... ale sposób nabycia praw przez Polsat szef FIVB nawzał bodajże "niemoralnym" i przyznał rację ale tylko moralna TVP :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Znów się okazuje, że walka bokserska Adamka będzie w niekodowanym Polsacie. Trochę mi się to niepodoba że ważne imprezy sportowe (do których prawa są drogie i trudno je zdobyć) są nie tylko w Polsacie sport ale także w podstawowym Polsacie.

I być może brzmi to trochę snobistycznie, ale chcę wiedzieć za co płacę w tym abonamencie za CP.

MŚ też były wkońcu w 100% niekodowane :? Może wystarczy już tych gratisów, niektórzy za Polsaty Sport płacą :!:

 

Dla przykładu podam że C+Sport nigdy nie odkodowuje nawet tych najważniejszych meczów ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy. Ale podczas MS czy gala bokserskich ceny za reklamy rosna i to jest głowne zródło utrzymania Polsatu. Dlatego te rzeczy sa w otwartych TV. C+ utrzymuje sie wyłacznie z Abonemanetu. Otwarty Polsat troche traci wiec takie szansy to sa jedyne na zarobienie sporej kasy dlatego decyduje sie na takie ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Siemka, mam jedno pytanie:

Słyszałem że wszystkie mecze EURO 2008 beda we włoskiej tv RAIsport. Czy podczas meczów będzie zakodowany sygnał na Hot birdzie czy będzie wszystko wporządku ???

To samo pytanie odnośnie niemieskich ARD i ZDF: Czy one będą kodowały sygnał na Hotbirdzie podczas EURO 2008 ???

Mam cyfrowy polsat ale tylko pakiet familijny i jest tylko polsat sport ( i nie wiem czy tam tez będą mecze na żywo ) a wszystkie mecze mają być wyłącznie na polsacie sport ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz n-ty...

 

Komunikat Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA):

 

Media Release

Communiqué aux médias

Medien-Mitteilung

 

Date: 25/04/2007 No. 063

 

Telewizja Polsat S.A. to broadcast UEFA EURO 2008™ in Poland

 

Deal signed with Telewizja Polsat S.A. for the UEFA EURO 2008™ broadcast rights

 

UEFA and Telewizja Polsat S.A. (“Polsat”) today signed an agreement under which Polsat is appointed the Official Broadcaster of UEFA EURO 2008™ in Poland.

 

All 31 UEFA EURO 2008™ matches will be broadcast live on free to air television. Further coverage and highlights programmes of all matches will be offered to Polish football fans on Polsat’s pay television channels, Polsat Sport and Polsat Sport Extra. In addition, Polsat is committed to reaching the highest production quality standards for these football matches and will cover the entire event in High Definition (HD) quality.

 

Commenting on the agreement, UEFA's Director of Marketing and Media Rights, Philippe Le Floc'h said:

 

Polsat is the leading commercial broadcaster in Poland and has vast experience in broadcasting major sports events. We are delighted to have appointed

Polsat as our Official Broadcaster in Poland and look forward to working together with them in order to bring the UEFA EURO 2008™ viewing experience in Poland up to a new level.”

 

The broadcast rights to the UEFA European Football Championship are being sold on a market-by-market basis for the first time in the 46-year history of the tournament.

 

SPORTFIVE is UEFA's exclusive sales agent for the exploitation of European broadcast rights relating to UEFA EURO 2008™.

 

Tłumaczenie (własne, więc przepraszam za ew. pomyłki)

Biuro prasowe

 

Data: 25/04/2007 Nr 063

 

Telewizja Polsat S.A. nadawcą UEFA EURO 2008™ w Polsce

 

Porozumienie z Telewizja Polsat S.A w sprawie praw telewizyjnych do UEFA EURO™ 2008.

 

UEFA i Telewizja Polsat S.A. podpisały dziś umowę, wobec której Polsat został wyznaczony jako Oficjalny Nadawca UEFA EURO 2008™ w Polsce.

 

Wszystkie 31 meczów UEFA EURO 2008™ będą transmitowane w telewizji niekodowanej. Większa oferta i skróty wszystkich meczów będą oferowane polskim fanom piłki nożnej w płatnych kanałach Polsatu, Polsacie Sport i Polsacie Sport Extra. Dodatkowo, Polsat zobowiązany jest do zapewnienia najwyższych standardów produkcji tych meczów i zaoferować je w jakości High Definition (HD).

 

Komentując tą umowę, Philippe Le Floc'h, Dyrektor ds. Marketingu i Praw Telewizyjnych powiedział:

 

Polsat jest wiodącym komercyjnym nadawcą w Polsce i ma duże doświadczenie w transmisjach najważniejszych sportowych rozgrywek.

Jesteśmy zachwyceni wyznaczeniem Polsatu jako naszego Oficjalnego Nadawcę w Polsce i patrzymy na nasze działania z nim jako podniesienie pewnego poziomu w Polsce w wyniku oglądania UEFA EURO 2008™.

 

Prawa telewizyjne do Piłkarskich Mistrzostw Europy są sprzedawane od czasu pierwszych mistrzostw w 46-letniej historii rozgrywek.

 

SPORTFIVE jest wyłącznym agentem UEFA w sprawie sprzedaży ekskluzywnych praw telewizyjnych i odpowiada za sprzedaż praw do UEFA EURO 2008.

Wersja oryginalna: http://www.uefa.com/newsfiles/531297.pdf

 

Ogółem: wszystkie mecze Euro 2008 muszą być w kanale otwartym. Oznacza to, że całe euro będziemy mieli w otwartym Polsacie. Oczywiście jeśli mecze będą na TVP i Polsacie (dojdzie do ugody), obowiązuje ta sama zasada - wszystkie mecze w telewizji otwartej.

 

Co do ARD/ZDF - nie wiadomo. Może być, że zakodują na HB i dadzą na czas mistrzostw dwa inne kanały TV publicznej, jak to miało miejsce w 2006 roku podczas MŚ. A o RAI Sport nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...