Skocz do zawartości

Strona internetowa Cyfry+


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu nie można wejść na strony Cyfry+ Nie jest to może wielki problem, bo po przecież ostatnio poprawiono dobre na dobrzejsze. Może teraz, kiedy już wszystko zadziała, będzie jakoś normalnie? Może układ stron zostanie ustawiony zgodnie z logiką i na dodatek będzie wygodny? Może ikonki z symbolami programów będą takiej wielkości, że możliwe stanie się ich odczytanie? A może nawet układ strony z programem TV pozwoli na zorientowanie się co i kiedy bez trudu, mozołu i znoju?

 

Ale raczej nie. Polscy webmasterzy wiedzą, że zrobienie dobrej strony jest bardzo trudne, a pewnych rzeczy się w ogóle zrobić nie da. Gdyby te strony robiły przedszkolaki, które jeszcze nie wiedzą, że się nie da, to by zrobiły dobrą stronę. Ale webmasterzy już wiedzą, że się nie da. Więc gdy strony zaczną znów działać, będą do d... Czyli takie, jak były do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniały pomysł. Wręcz rewelacyjny. Odczuwam jakiś niezwykły rodzaj uniesienia i czuję się oświecony. Jakże to piękne. Nie podoba ci się, to zrób se sam.

 

Myślę, że sobie zrobię. Na początek stronę w Cyfrze. Potem zacznę sam robić programy telewizyjne, które mi się nie podobają. Może nakręcę też nowe wersje filmów, które uważam za niezbyt udane?

 

Idąc dalej. Zrobię sobie wygodne buty, upiekę smaczniejszy chleb, oraz zapewnię sobie lepszą pogodę, gdyż ta, która jest nie jest dobra. Popatrz na to, co się stało wczoraj.

Ale z tym koniec. Odkąd będzie moja pogoda wszystko będzie lepiej. Rolnicy nie będą musieli się użerać z ubezpieczycielami, gdyż nie będzie klęsk niepogody. Świat będzie lepszy, gdy zajmę się pewnymi sprawami sam.

 

Aha. Obniżę sobie również abonament, bo skoro sam będę produkował programy i kręcił filmy, to należy mi się zniżka. Conie?

 

Tylko powiedz mi, proszę, do kogo mam się zwrócić, żeby ta moja wersja strony zaczęła hulać, jak ją już zrobię?

 

PS. Skoro zaczynam robić dla siebie, nie mylić z pod siebie, to może zrobiłbym coś i dla ciebie? To co, buty czy chleb? A może pogoda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że napisałem do nich, co tam o tych ich [beep]ofikacjach myślę. Oczywiście, że mnie olali ciepłym moczem i pozostawili pytanie bez odpowiedzi. Z drugiej stromy można uważać, że trzeba cierpliwie poczekać na odpowiedź. A zatem do jakichś czterech miesięcy oczekiwania na reakcję ze strony Cyfry dodam jeszcze kilka, może kilkanaście. Kto wie, może mi zrobią łaskę i wielkopańsko odpowiedzą? Dodam jeszcze, że wysłałem zapytanie za pomocą formularza na stronie Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

U mnie w tej chwili ICA działa. :) Denerwuje mnie tylko to, że za każdym razem po zalogowaniu się wyskakuje okienko, aby wpisać swój numer telefonu. Ja już mam dawno swój wpisany. Nawet raz w tym okienku ponownie wpisałem swój numer telefonu (adres e-mail też), a mimo to nadal to okienko mi wyskakuje... :crazy:

Ale to tak na marginesie, bo ten temat nie tyczy się bezpośrednio ICA CYFRY+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam dość dziwny problem ze stroną cyfry. Kazda próba wejścia na nią powoduje zablokowanie internetu i żeby go odzyskać muszę zresetować router i kompa (oczywiście strona się nie uruchamia). mam w domu jeszcze dwa inne kompy z tym samy systemem (w7) i tymi samymi ustawieniami i na nich wszystko jest git. próbowałem na różnych przeglądarkach, reinstalowałem je i zawsze to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...