Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

He he,ramówka nFilmów to jakaś kpina.T.Raczek i spółka,po blisko roku przygotowań do startu tych dwóch kanałów,"raczą" widzów jakimiś badziewnymi produkcjami(no z wyjątkiem filmu "To nie jest kraj dla starych ludzi").Ogólnie śmiech na sali.Szykuje się konkurencja dla Filmboxu Extra i Cinemaxa. To ja już wolę w spokoju poczekać na równie szumnie zapowiadany Polsat Kino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze strony n.lajt.pl zniknął już link do programu Nat Geo Wild HD ;] Więc nic nie jest takie pewne, chodź czy rzeczywiście ten kanał pojawi się w ofercie N dowiemy sięn a konferencji.

Bo to miała być niespodzianka, a tu już wszyscy wiedzą hihi, Pewnie Izolda zadziałała :-)

Czy będzie można obejrzeć transmisję z konferencji n w internecie?

www.n.pl/konferencja/

godzina 12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze strony n.lajt.pl zniknął już link do programu Nat Geo Wild HD ;] Więc nic nie jest takie pewne, chodź czy rzeczywiście ten kanał pojawi się w ofercie N dowiemy sięn a konferencji.

Zniknął tylko link w menu programów. Korzystając z opublikowanych linków nadal można oglądać zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał 999 KONFERENCJA to kanał o ID: Test na 11.393V,

 

Wg sadcodx, pojawił się tam wczoraj dzwięk (wcześniej było 0kbps), a dzisiaj widzę, że bitrate podskoczył z 1,7 do 3,5Mbit, a więc to zapewne z stamtąd prowadzona będzie konferencja

To nie załatwia sprawy z tego miejsca poleci do n-boka i przekaz i tak jest kodowany w Conax,chodzi o dosył.Wiadomo że będzie na onecie,stronie n-ki,ale lepiej mieć z sat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki + dla n ze udostepnila kanal z konferencja wczoraj przez co abonenci ktorzy nie beda mieli mozliwosci jej ogladania mogli zaprogramowac nagranie. Co do samej konferencji to uwazam ze nFilm HD, nFilm HD2 jak i Nat Geo Wild HD nie beda jedynymi kanalami ktore doda n. Byc moze wejda kanaly Viasatu ktorych CP i C+ widocznie nie chca tak jak nie chcieli Sport Klubow ale wszystko sie okaze za ok. 30 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dekoder turbo, dysk 500GB (większosć na własne nagrania), trójwymiarowe menu, nowe funkcje (w końcu multiroom we współpracy z białym nboxem - połączenie za pomocą ethernet). :brawo:

Wczystkie nboxy od początku przystosowane są do odbioru DVB-T, n-ka udostępni klientom urządzenia USB które po podłączeniu umożliwi odbiór naziemnej cyfrowej TV.

 

NatGeoWild HD, Animal Planet HD (od 9 września) w pakiecie Kultura, nauka, świat - cena pakietu bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie bomby ze strony n-ki. A gdzie abonenci n-ki? Większość chyba jeszcze w szkole. Co ciekawe na temat konferencji n-ki więcej piszą w dziale Cyfry+ niż n-ki. :roll:

 

Cieszmy się, że Animal Planet HD i Nat Geo Wild HD nie są na wyłączność. O Nat Geo Wild słyszałem wiele dobrego. Ciekawi mnie, jaką będzie miało ramówkę Animal Planet HD jeśli taką samą, jak Animal Planet SD to będzie źle. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrażeniem. Tak jak się spodziewałem to technologia była głównym tematem konferencji. I nowe trendy wyznaczone przez N zostawiają w tyle C+ i CP. Multiroom warto było czekać tyle czasu na taka usługę. N dużo zyska tymi rozwiązaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...