Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak listowne powiadomienie o wiosennym dołączeniu BBC HD i FOXlife HD również mnie ucieszyło. Nie wiem jaką formę wybiorą jesienią (bo pewnie szykują jakieś nowości) ważne żeby po prostu nowości nas nie zawiodły. A czy to będzie konferencja, list do abonentów czy zwykły komunikat prasowy to w sumie mi to wisi.

 

Powiadomienie listowne to było, ale o zmianie regulaminu i cennika, a nie o dodaniu nowych kanałów. A, że musieli czymś wypełnić kopertę, to wypełnili informacją o nowych kanałach, które i tak każdy abonent już zdążył zobaczyć oraz o super promocjach na HBO i nFilm, żeby tylko przeciętny Kowalski informacji o podwyżce nie zobaczył...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, że musieli czymś wypełnić kopertę, to wypełnili informacją o nowych kanałach, które i tak każdy abonent już zdążył zobaczyć(...)

Niby tak ale jednak dopóki nie dostałem tego listu miałem nadzieję że TVN HD+1 to jakiś spóźniony 1 kwietniowy żart :lol2: .

Mimo wszystko nie licząc tego jednego kanału, z dołączenia FOXlife HD i BBC HD jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem przychylny n-ce. Szkoda ze nie bedzie bo jakby miała byc to dzis najpozniej ogłosiliby. Trudno.

 

Pomimo to nie zrezygnuje z ich oferty bo jak sie porozgladałem za tunerem twin z dyskiem 500 gb do kupna to wyszło min 1800zł i jakbym miał to dac a tu uzytkuje za aktywacje to dziekuje. Poza tym ciagle wszystkie za 54 zł to dobra oferta.

 

No coz n-ka przyzwyczaila nas do duzo za niewiele kasy a teraz juz z tym koncza. Trudno ze nie ma ale dla mnie i tak jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...