Skocz do zawartości

Polska Muzyka - nowy kanał muzyczny w Polsce?


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polacy są skazani na monopolistę, jakim jest Viacom. W dodatku odchodzi on coraz bardziej od muzyki, zastępując ją programami rozrywkowymi.

Co do pierwszej części nie zgodzę się, że jesteśmy skazani, poprostu platformom się nie chce dodać nowych kanałów, co to za problem dodać M6 Music Black/Hits lub Rock :?: Albo ktorych z kanałów MCM :?: To kwestia umowy [no i kasy, ale ją mają(szczególnie Cyfra)] Co do drugiej części to zgodzę się, coraz częściej jakieś głupie programy lecą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Operatorzy kablowi i platformy satelitarne nie chcą dodawać np. MCM Top ani MTV Base (nie słyszałem, żeby M6 Music był dystrybuowany w Polsce), bo nie są to kanały polskojęzyczne. Z paczką MTV (MTV Base, MTV Hits, MTV Dance etc.) dochodzi jeszcze problem z jakością. Na godzinę oglądania tych stacji muzyki jest często 20 minut - reszta brytyjskie reklamy.

Pozostaje czekać aż MTV wprowadzi polskie wersje tych kanałów albo aż inna firma ich wyprzedzi. Viacom wychodzi z ideologii, że to się nie opłaca, dopóki będzie mało cyfrowych sieci kablowych i dopóki platformy nie będą zainteresowane. Krąg nam się zamyka. 2009 traktuję jako realny do powstania np. polskiego MTV Hits.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pragnę zauważyć iż w mojej tv kablowej Dolsat Mtv Hits jest vectra mtv base oba w analogowej ofercie..ale masz rację iż kanały te bardzo wiele mają reklam ...do mojej oferty dodali bez problemów..ww kanały...więc czy tak niechca to bym negocjował... :roll::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znając życie kanał nie wystartuje a jak wystartuje to na jakimś odległym satelicie gdzie będzie miał znikomą oglądalność i po roku zniknie jak większość nowych kanałów FTA z dalekich satelit:P

 

Tylko żeby nie skończyło po roku jako pasmo na np. Polonii 1, czy Tele 5.

Albo nie podzieliło losu muzycznego kanału PolSat'u (Muzyczny Relaks, czy jakoś tak mu było). A PolSat to jednak większy gracz niż TMT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...