Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy u waszych operatorów TVP 4K jest dostępne z wieloma ścieżkami czy tylko jedną? Chodzi mi o to czy np. macie anglojęzyczny komentarz, audiodeskrypcję oraz bez komentarza do wyboru. Czy tylko tak jest na naziemnej.

Edytowane przez nzmc14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damian68 napisał:

Czy w Orange światłowód można "wykorzystać " zalety TVP 4 K . Czy jest tylko standard dźwięku  i obrazu . Bo powiem szczerze to mnie obraz nie zachwyca - nie mówię , że jest zły ale to nie to.

Rozdzielczość jest taka jak na naziemnej, brakuje HDR.

 

W meczach rozgrywanych wieczorem obraz na korzyść naziemnej, ale w ciagu dnia jak np teraz Wegry - Portugalia, obraz jak dla mnie identyczny.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nzmc14 napisał:

A czy u waszych operatorów TVP 4K jest dostępne z wieloma ścieżkami czy tylko jedną? Chodzi mi o to czy np. macie anglojęzyczny komentarz, audiodeskrypcję oraz bez komentarza do wyboru. Czy tylko tak jest na naziemnej.

W UPC nie widzę ścieżki AC-4 (z audiodeskrypcją, komentarzem angielskim itd.). Może to być jednak kwestia telewizora, który nie potrafi jej zdekodować, dlatego prosiłbym, żeby ktoś potwierdził/zaprzeczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemcy jak Niemcy tam to jakoś nawet jest na top. Kto produkuje ten mecz?
"OB units will be assigned to multilateral production at each stadium across the tournament, provided by: EMG (Bucharest, Budapest, Baku, London, Rome and Glasgow); NEP (Copenhagen, Munich, Seville, Amsterdam); and TVN (Saint Petersburg)."

Wielka szkoda, że w przerwie nie pokazują feedów ze stadionu. Aż się prosi, bo stadion jest pięknie oświetlony.

W załączeniu ciekawe zestawienie transmisji z Euro2020 w UHD. Nie do końca jest prawidłowe - Polska jako jedyny kraj transmituje w Dolby Atmos (?).20210615_215211.jpg

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sportsmen napisał:

W UPC nie widzę ścieżki AC-4 (z audiodeskrypcją, komentarzem angielskim itd.). Może to być jednak kwestia telewizora, który nie potrafi jej zdekodować, dlatego prosiłbym, żeby ktoś potwierdził/zaprzeczył.

U mnie w Orange światłowód brak możliwości zmiany dźwięku . Chyba że nie znalazłem takiej opcji .

Edytowane przez Damian68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upc nadaje, takze jest to mozliwe technologicznie, wlaczyli tak jak eleven 4k i reszta w d..... e, żeby tylko było i mieli swiety spokoj

Insight tv znalazłem kiedys w iptv i nawet tam byl z hdrem, u Vectry bez, tvp 4k z naziemnej tv nadaje z hdrem a oni  nie udostępniają tego sygnału z hdrem, słabo.... 

Wiadomo obraz jest lepszy niz na tvp sport, ale prawda jest taka, ze jest tak bo na tvp 4k to po prostu dobre full hd, a na tvp sport słabe, wlaczcie sobie na you tube fragmenty meczu z hdr to zobaczycie jak wiele braluje

A wiem co mówię bo mam najwyzszy model sony led z zeszłego roku, takze napewno nie jest to kwestia telewizora lub jego ustawień, na tych ustawieniach gram na konsoli, ogladam filmy 4k z hdrem i różnica jest spora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My oglądamy w PC+  lub w naziemnej. 

Polecam antenę na zewnątrz wystawić i delektować się obrazem. Takiego masz operatora,  że cie w balona robi.

 

Talerz PC+ mam na balkonie , każdy tutaj ma
Tak odbieram naziemna, do tego zgody spółdzielni nie potrzebuje 28ab8e041799140a4f76174b6524872e.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...