Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i w końcu TVP uległa naciskom rydzyka. Wielki błąd popełniła KRRiT przyznając TV Trwam koncesję naziemną. Ciekawe przeciwko czemu albo komu będą teraz marsze? Opłatom z koncesji? A może niemożliwości nadawania w HD? Najpewniej teraz będzie chodziło o miejsce w NTC dla TVM1, albo cały multipleks do dyspozycji. Ludzie kościoła zawsze chcą więcej. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała "walka" o slot pokazała mi jedną rzecz. Sposób działania "radykalnych katolików" vel. Lux Veritatis i ludzi ze środowisk jest dokładnie taki sam jak radykalnych islamistów. Jedyna różnica jest taka, że nasi w imię Boga nie popełniają samobójstw połączonych z "przypadkową" detonacją przypadkowych ludzi.

 

Dziwi mnie tylko, czemu nie założyli z góry, że wejdą w terminie 27.04.14, czyli ostatecznej dacie wyjścia TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu TVP uległa naciskom rydzyka. Wielki błąd popełniła KRRiT przyznając TV Trwam koncesję naziemną. Ciekawe przeciwko czemu albo komu będą teraz marsze? Opłatom z koncesji? A może niemożliwości nadawania w HD? Najpewniej teraz będzie chodziło o miejsce w NTC dla TVM1, albo cały multipleks do dyspozycji. Ludzie kościoła zawsze chcą więcej. :D

M

Co do Marszów to są one zgodne z konstytucją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała "walka" o slot pokazała mi jedną rzecz. Sposób działania "radykalnych katolików" vel. Lux Veritatis i ludzi ze środowisk jest dokładnie taki sam jak radykalnych islamistów. Jedyna różnica jest taka, że nasi w imię Boga nie popełniają samobójstw połączonych z "przypadkową" detonacją przypadkowych ludzi.

 

Dziwi mnie tylko, czemu nie założyli z góry, że wejdą w terminie 27.04.14, czyli ostatecznej dacie wyjścia TVP.

 

 

Oni tylko chcą respektowania prawa - pamiętaj o tym, ze MAIC PRZYZNAŁO, że decyzja rezerwacyjna została WYDANA Z NARUSZENIEM PRAWA. Te brednie o radykalizmach mógłbyś sobie darować. Nie powtarzaj tego, co inni mówią, tylko pisz to, co ty myslisz. Bo narazie to Ty zachowujesz się jak radykał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M

Co do Marszów to są one zgodne z konstytucją.

W którym miejscu neguję prawa TV Trwam do wcześniejszego nadawania, oraz tego że legalnie uzyskali koncesje? Nie negowałem też legalności marszów. Mój wpis odnosił się do spraw czysto światopoglądowych. Mam prawo do własnego zdania i jestem niewierzący. KRRiT wcale nie musiała im przyznawać koncesji naziemnej, miała do tego pełne prawo. TVP też nie musiała iść z nimi na ugodę, nawet jeśli zajmowała miejsce nielegalnie. Sprawa pewnie zakończyła by się w sądzie, i po wielu mięsiącach pewnie by przegrali płacąc TV Trwam odszkodowanie. Ale przynajmniej by pokazali, że nie ulegają naciskom. Osoby z KRRiT i TVP powiązane z politykami, pewnie kazały im ulec Rydzykowi, żeby już nie drażnic wyborców. Bardzo wątpię, aby urząd i publiczna tv tak łatwo ulegli innym nadawcom (np. Stopklatce S.A.). Śmiem twierdzić nawet, że drugi konkurs na MUX-1 został specialnie ustawiony pod TV Trwam. Jakoś teraz KRRiT nie zależy co jest nadawane w MUX'ach - wcześniej też to olewali. Oczywiście nie mam na to twardych dowodów, bo sprawę znam tylko ze słyszenia od osób trzecich. Ale dym czuć na kilometr. Zawsze tak jest gdy miesza się kler. Marsze mi nie przeszkadzają, przeszkadza mi ich ideologia i demonizowanie innych. Poza tym, ja od dawien dawna jestem przeciwny działaniom Rydzyka. Nie obudziłem się nagle dziś i nie stwierdziłem, że nagle go nie lubię. Mam też pewne osobiste zatargi z jego radiem, ale nie zamierzam się tym z nikim publicznie dzielić. :P Przeszkadza mi też to, że w Polsce sprawy świtopoglądowe przedkłada się nad dobro publiczne. Urzędy powinny wspierać TVP, żeby ta mogła nadawać ludziom w HD za darmo.

 

Nie nazywałbym TVP "złodziejem" mają ważną i legalną koncesję. Mają prawo dbać o swoje interesy. To nie wina TVP, że UKE i KRRiT nie potrafią stosować przepisów prawa. Pytanie TVP kiedy zwolni częstotliwość, to jak zwracanie się z prośbą do skazanego, kiedy ten łaskawie podda się karze. To nie TVP jest panem w tej sytuacji. Totalny bezsens. W tej sprawie z przepisami też czuć dym, ale nie chcę tego rozwlekać. I wybacz, ale wcale nie zabiegam o twoje poważanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M

Co do Marszów to są one zgodne z konstytucją.

W którym miejscu neguję prawa TV Trwam do wcześniejszego nadawania, oraz tego że legalnie uzyskali koncesje? Nie negowałem też legalności marszów. Mój wpis odnosił się do spraw czysto światopoglądowych. Mam prawo do własnego zdania i jestem niewierzący. KRRiT wcale nie musiała im przyznawać koncesji naziemnej, miała do tego pełne prawo. TVP też nie musiała iść z nimi na ugodę, nawet jeśli zajmowała miejsce nielegalnie. Sprawa pewnie zakończyła by się w sądzie, i po wielu mięsiącach pewnie by przegrali płacąc TV Trwam odszkodowanie. Ale przynajmniej by pokazali, że nie ulegają naciskom. Osoby z KRRiT i TVP powiązane z politykami, pewnie kazały im ulec rydzykowi, żeby już nie drażnic wyborców. Bardzo wątpię, aby urząd i publiczna tv tak łatwo ulegli innym nadawcom (np. Stopklatce S.A.). Śmiem twierdzić nawet, że drugi konkurs na MUX-1 został specialnie ustawiony pod TV Trwam. Jakoś teraz KRRiT nie zależy co jest nadawane w MUX'ach - wcześniej też to olewali. Oczywiście nie mam na to twardych dowodów, bo sprawę znam tylko ze słyszenia od osób trzecich. Ale dym czuć na kilometr. Zawsze tak jest gdy miesza się kler. Marsze mi nie przeszkadzają, przeszkadza mi ich ideologia i demonizowanie innych. Poza tym, ja od dawien dawna jestem przeciwny działaniom rydzyka. Nie obudziłem się nagle dziś i nie stwierdziłem, że nagle go nie lubię. Mam też pewne osobiste zatargi z jego radiem, ale nie zamierzam się tym z nikim publicznie dzielić. :P Przeszkadza mi też to, że w Polsce sprawy świtopoglądowe przedkłada się nad dobro publiczne. Urzędy powinny wspierać TVP, żeby ta mogła nadawać ludziom w HD za darmo.

 

Nie nazywałbym TVP "złodziejem" mają ważną i legalną koncesję. Mają prawo dbać o swoje interesy. To nie wina TVP, że UKE i KRRiT nie potrafią stosować przepisów prawa. Pytanie TVP kiedy zwolni częstotliwość, to jak zwracanie się z prośbą do skazanego, kiedy ten łaskawie podda się karze. To nie TVP jest panem w tej sytuacji. Totalny bezsens. W tej sprawie z przepisami też czuć dym, ale nie chcę tego rozwlekać. I wybacz, ale wcale nie zabiegam o twoje poważanie.

Myślę,że sprawa jest wyjaśniona. Bardzo dobrze,że nie zabiegasz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, po jednym poście (dla mnie mało istotnym) dowiedziałem się, że brak mi rozsądku, mam kompleksy i nie znam zasad Polskiej gramatyki oraz ortografii. ;) Czepiajcie się dalej, mnie to nie rusza.

 

Ale wracając do meritum... Zapomniałem powiedzieć, że moim zdaniem TV Trwam ma mizerną ofertę programową dla widza. Jakieś monologii polityków, czy profesorków niespełna rozumu. Dodadkowo prezentują czasami wątpliwej jakości naukowej, dokumenty kreacjonistów. Generalnie negują wiele elementów współczesności - więc ja neguję ich. Nie chcę powtórki ze średniowiecza. Może bym się nie czepiał, gdyby nie prawili mi tyle morałów. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem powiedzieć, że moim zdaniem TV Trwam ma mizerną ofertę programową dla widza.

A Twoim zdaniem TV Trwam - stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym, katolicko-narodowym, to jaką powinna mieć ofertę programową?

Telewizja która jest "Katolicka" nie powinna stawać przy jakiejkolwiek partii politycznej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...